Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Lacoste Męskie

78wyniki

Zegarki Lacoste Męskie

Zegarki Lacoste męskie to prawdziwa rewolucja w świecie mody. Połączenie ciekawego wzornictwa ze sportowym charakterem zapewnia mężczyznom dobry wygląd w każdych okolicznościach. Czasomierze z kultowym logiem aligatora sprawdzą się bowiem równie dobrze na korcie sportowym, co w pracy.

FILTRY0

Zegarki Lacoste męskie - oryginalne wzornictwo i wysoka jakość

Marka Lacoste proponuje wiele ciekawych modeli męskich, wykonanych z różnorodnych materiałów. Rzadko spotykane fuzje materiałów i kolorów stanowią największą, ale nie jedyną zaletę tych czasomierzy. Nie można bowiem zapomnieć o doskonałej jakości i niebanalnym wzornictwie, które towarzyszą każdemu zegarkowi. Dodatkowymi atrakcjami, jakie znajdziemy na tarczach tych czasomierzy, pozostaje datownik i stoper. Nie sposób nie zauważyć wskazówki sekundnika, wzorowanego na kij do gry w golfa,(w kształcie litery “L”).
Elegancki zegarek Lacoste na brązowym skórzanym pasku.Sportowa elegancja zegarków męskich Lacoste

Sportowa elegancja w męskim zegarku Lacoste.
Zegarki Lacoste męskie sprawdzą się u osób lubiących klasykę, wielkomiejski szyk oraz sportowego ducha. Ich sportowa elegancja z charakterystycznym logo krokodyla na tarczy, wybierana jest przez mężczyzn ceniących sobie dobre produkty. Zegarki można swobodnie zestawiać z koszulami i marynarkami, jak również luźniejszymi strojami. Dzięki odważnej grafice geometrycznych kształtów i niepowtarzalnej kompozycji barw, czasomierze pozwalają wyróżnić się z tłumu.Zegarki Lacoste męskie - specyfikacja techniczna

Zegarki Lacoste męskie wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego lub stali. Oba tworzywa chronią mechanizm przed wstrząsami oraz innymi zewnętrznymi uszkodzeniami. Tarczę przykrywa elastyczne mineralne szkło, gwarantujące bezpieczeństwo cyferblatu we wszystkich codziennych sytuacjach. Sercem tych urządzeń pozostaje precyzyjnie wyznaczający czas mechanizm kwarcowy.
Męski zegarek Lacoste pasujący do każdej stylizacji.