Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Citizen Męskie

Zegarki Citizen Męskie

Citizen to prawdziwa zegarmistrzowska manufaktura z własnym, wszechstronnym procesem produkcyjnym, od najmniejszego elementu aż do kompletnego produktu. W chwili powstania japońska marka przyjęła dewizę “Better Starts Now”, czyli “Lepsze zaczyna się teraz” i trwa przy niej aż po dziś dzień. Dzięki temu zegarki Citizen są znane i obecne w ponad 100 krajach na cały świecie.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Zegarki Citizen męskie dla każdego

Zegarki Citizen męskie dla każdego
Zegarki męskie Citizen po raz pierwszy pojawiły się w roku 1918 i miały spełnić bardzo jasną wizję - zegarka dla każdego. Oddaje to z resztą sama nazwa marki - Citizen znaczy obywatel, czyli każdy z nas. O tym, że zegarki Citizen będą projektem przełomowym wiadomo było od początku. W przeciwieństwie do większości potentatów w branży, historia Citizen nie zaczęła się od fabryki czy sklepu, ale od założenia... szkoły zegarmistrzowskiej. To w niej przez pierwsze 6 lat istnienia firmy kształcili się przyszli zegarmistrzowie, prawdziwi eksperci w produkcji precyzyjnych czasomierzy. Efekty tego nietuzinkowego podejścia okazały się spektakularne, kiedy w 1924 na rynku pojawił się pierwszy zegarek Citizen. Okazał się on równie dokładny co modele importowane z zachodu, lecz w przeciwieństwie do nich, kosztował równowartość 20% minimalnej pensji użytkownika. Marka Citizen ukonstytuowała się tym sposobem na zegarkowym rynku, otwierając możliwość zakupu czasomierza milionom nowych użytkowników.Technologie jutra w męskich zegarkach Citizen

Marka Citizen w toku swojej 100-letniej historii wielokrotnie wytyczała kierunki rozwoju zegarmistrzostwa i nie ma zamiaru na tym poprzestawać. Zgodnie z dewizą firmy, zawsze znajdzie się miejsce do zrobienia czegoś lepiej i świetnie reprezentują to zaawansowane technologie, w które wyposaża się zegarki męskie Citizen. Ich opracowywaniu również przyświecają górnolotne idee – celem nie jest produkcja zaawansowanych czasomierzy, lecz tworzenie czegoś co uczyni nasze życie lepszym. Dowodem skuteczności marki w tej dziedzinie jest bez wątpienia flagowy mechanizm Eco-Drive. Kiedy ludzie przyzwyczaili się do konieczności wymiany baterii w mechanizmach kwarcowych, inżynierowie z całego świata zastanawiali się jak sprawić, aby nie było to już potrzebne. Marka Citizen nie tylko osiągnęła ten cel, ale sprawiła, że męskie zegarki Citizen Eco-Drive wykorzystują odnawialne źródło energii jakim jest światło słoneczne. Dalszy rozwój tej technologii sprawił, że współczesne czasomierze z mechanizmem Eco-Drive zadowolą się jakimkolwiek, nawet bardzo słabym źródłem światła. Decydując się na zegarek męski Citizen oparty o tą niezwykłą japońską technologię możesz być pewien, że Twój czasomierz już nigdy się nie zatrzyma.
Technologie jutra w męskich zegarkach CitizenZegarki Citizen męskie - dokładnie tam, gdzie Ty

Zegarki Citizen męskie - dokładnie tam, gdzie Ty
Męski zegarek i nowoczesna technologia to połączenie niemal idealne. Dzięki niej czasomierz staje się użytecznym narzędziem podkreślającym Twój niezłomny charakter. Wyobraź sobie podróż przez Australię, w trakcie której przekraczasz wiele stref czasowych. Z myślą o takich sytuacjach marka Citizen opracowała genialne rozwiązanie, czyli męski zegarek z GPS. Autorska technologia CITIZEN Satellite Wave GPS pozwala za pomocą jednego przycisku połączyć Twój czasomierz z satelitą latającym 20 000 km nad naszymi głowami. Męski zegarek Citizen wyposażony w tą nowatorską technologię, wyśle Twoje dane lokalizacyjne w kierunku gwiazd, aby w odpowiedzi otrzymać dokładną informację o aktualnej godzinie obowiązującej w tym konkretnym obszarze. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi poruszającemu wskazówki, zegarek Citizen natychmiastowo ustawi je we właściwej pozycji, a Ty już zawsze będzie wiedział która jest godzina.Zegarki Citizen męskie dopasowane do Twojego stylu

Japońska marka Citizen to oczywiście nie tylko nowoczesna technologia, ale również doskonała stylistyka. W ofercie naszego sklepu znajdziecie oryginalne, męskie zegarki Citizen we wszystkich uwielbianych przez mężczyzn wariantach. Dla poszukujących czegoś co znacznie poprawi jego prezencję podczas codziennych zajęć, polecamy męskie zegarki na bransolecie, które znajdziecie między innymi w kolekcji Citizen Elegance. Mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie przynajmniej jeden zegarek do garnituru, a w tej roli idealnie sprawdzają się klasyczne zegarki japońskie. Skórzany pasek jest tutaj obowiązkowy, dlatego warto rzucić okiem na propozycje w kolekcji Citizen Leather. Kolejny dobrze znany koncept to sportowy chronograf, których również nie brakuje w kolekcjach marki Citizen.
Zegarki Citizen męskie dopasowane do każdego prawdziwego mężczyzny


Zegarki Citizen męskie dopasowane do Twojego stylu
Męski zegarek z chronografem można śmiało nosić na bransolecie, skórzanym pasku, a nawet pasku z tworzywa sztucznego. Tworzywo sztuczne to doskonały materiał, jeśli potrzebny Ci zegarek do wody, a tu niezastąpione okazują się zegarki dla nurka. Popularne męskie “divery” to bardzo mocna pozycja w kolekcji marki, szczególnie w linii Citizen Promaster, gdzie łatwo znaleźć charakterystyczne modele z 200m wodoszczelności, pierścieniem antyrewersyjnym i powiększonymi indeksami. Niemniej kultowe są męskie zegarki lotnicze Citizen, których stylistyka i funkcjonalność na stałe przeszła z kokpitu na męski nadgarstek. Męskie zegarki Citizen wykonane w tym stylu posiadają charakterystyczne pierścienie logarytmiczne, które poza oryginalnym wyglądem zapewniają dostęp do bardzo ciekawych funkcji. Zegarek dla pilota wyprodukowany przez Citizen tak jak zegarki nurkowe znajdziesz również w kolekcji Citizen Promaster.