Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Citizen na pasku

Zegarki Citizen na pasku to zróżnicowany wybór modeli pod względem stylistyki. Japoński brand przygotował dla swoich klientów zarówno typowo klasyczne, jak i egzemplarze utrzymane w bardziej sportowym charakterze. Każdy z nich wykonany został z największą starannością o detale, dzięki czemu zegarki sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach zewnętrznych.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 82 produktów

Zegarki Citizen na pasku wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb

Zegarki Citizen na pasku dostosowany do potrzeb każdego
Zegarki Citizen zawieszone zostały na paskach wykonanych ze skóry naturalnej, z tworzywa sztucznego lub materiału podszytego skórą. Tak szeroki wybór pozwala idealnie dostosować czasomierz do naszych potrzeb i gustów. W portfolio brandu znajdziemy bowiem modele klasyczne, a także egzemplarze wyposażone w różnego rodzaju funkcje przydatne podczas treningów sportowych. W każdym z nich producenci użyli najwyższej jakości pasków zapinanych na stalową sprzączkę lub motylkowe zapięcie. Zamocowane są one do koperty przy użyciu klasycznych teleskopów, dzięki czemu możemy mieć pewność bezpiecznego trzymania się zegarka na naszym nadgarstku. Szerokość pasków zaczyna się w modelach damskich od 12 mm.

Zegarki Citizen na pasku skórzanym

Zegarki Citizen na pasku skórzanym to przede wszystkim klasyczne modele. Posiadają proste tarcze i okrągłe koperty, zawieszone na gładkich paskach z przeszyciami o tym samym kolorze. Wyróżniają się smukłą konstrukcją koper, dzięki czemu mogą swobodnie wsunąć się pod mankiet eleganckiej koszuli. W niektórych modelach zastosowano także ozdobne fakturowanie paska, przypominające wyglądem skórę aligatora. To ukłon wobec najbardziej tradycyjnych i prestiżowych czasomierzy naręcznych. W egzemplarzach o charakterze sportowym mamy do czynienia z nieco grubszymi paskami z kontrastujące przeszyciami, które stanowią idealne wzmocnienie paska.
Zegarek Citizen na skórzanym pasku idealny dla niej

Zegarki Citizen na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Citizen na pasku wykonanego z tworzywa sztucznego
Paski z tworzywa sztucznego zostały dedykowane zegarkom o charakterze sportowym, których funkcjonalność zachęca do aktywności fizycznej i uprawiania sportów. Proste lub żłobione modele cechują się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki swojej odporności na pot i wodę sprawdzą się podczas wizyty na basenie czy wakacji nad morzem. Materiał okaże się bardzo dobrym rozwiązaniem podczas ciepłych dni — nie ulegnie on uszkodzeniu ani nie będzie powodować nieprzyjemnych otarć skóry. Zegarki Citizen na pasku z tworzywa sztucznego to zatem wygodne i funkcjonalne rozwiązanie na co dzień, jak i do każdej aktywności fizycznej.