Zegarki Bulova dumnie reprezentują wszystko to, co najlepsze w amerykańskim podejściu do świata. Od czasu powstania, marka czerpie pełnymi garściami ze złotej ery rozwoju, kiedy dziki, amerykański kapitalizm wymagał od śmiałków podjęcia gigantycznego ryzyka. Kiedy w 1875 Joseph Bulova otworzył swój  pierwszy sklep w Nowym Jorku, rozpoczęła się jego życiowa przygoda, której celem było stworzenie najlepszych czasomierzy jakie widział świat. Ten wspaniały etos sprawia, że zegarki Bulova, aż do dnia dzisiejszego, wyznaczają wzorce dla swoich konkurentów.

Bulova czyli pierwszy zegarek na księżycu

To właśnie zegarki Bulova towarzyszyły kosmonautom w trakcie osławionej misji Apollo 15, a dzięki swojej niezawodności zegarek Bulova zapisał się na kartach historii jako pierwszy, prywatny czasomierz w przestrzeni kosmicznej. Oryginalny model, który na nadgarstku Davida Scotta znalazł się w 1971 roku na księżycu,  został sprzedany 44 lata później za kwotę 1,6 mln $. Dzisiejsza reedycja legendarnego Moon Watch to jeden z najchętniej wybieranych zegarków tej marki. 

Bulova najdokładniejszym zegarkiem

Nie ma wątpliwości, że to właśnie niezwykle trudne warunki, w jakich narodziły się pierwsze zegarki Bulova, zapewniają im międzynarodowe uznanie za bezkompromisową jakość każdego egzemplarza. Nic dziwnego, że prezydent Johnson wybrał właśnie tą markę jako dostawcę oficjalnych prezentów Białego Domu. Amerykańskie zegarki Bulova, całkowicie zasłużenie, noszą też obecnie miano najdokładniejszych zegarków kwarcowych na świecie, dzięki wyjątkowej kolekcji Bulova Precisionist. Modele powstały przy użyciu ekskluzywnej technologii UHF. Dzięki niej zegarki hipnotyzują płynnością wskazówki sekundowej i zaskakują dokładnością chodu, gdzie granica błędu to zaledwie 1 sekunda w skali roku!

Dostarczanie tak doskonałych produktów nie mogło być dziełem przypadku. Bulova stała się wyrazem perfekcji, dzięki połączeniu trzech elementów: najwyższej  jakości materiałów, pionierskiej technologii i unikatowego designu. Amerykańskie zegarki Bulova, jak żadne inne, łączą zaawansowany świat nauki z tym co modne i pożądane przez wszystkich mieszkańców naszej planety. Innowacyjność i  pionierskie aspiracje, które towarzyszą marce Bulova, jako pierwsze rozpalały pragnienia amerykańskich obywateli na masową skalę. Dzięki umiłowaniu wszystkiego co nowoczesne, zegarki Bulova, reklamowano w świeżo wynalezionych telewizorach i radioodbiornikach.

Bogata oferta amerykańskiej marki zegarkowej Bulova

W  naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie kolekcje uosabiające geniusz tej legendarnej marki. Miłośnicy rzemieślniczego kunsztu, zaspokoją swoje pragnienia, dzięki kolekcji Bulova Automatic, która zrzesza wyjątkowe, ręcznie składane zegarki. Producent tworząc te modele pozostawia wgląd do wnętrza ich perfekcyjnego mechanizmu. Zegarki Bulova Accutron II, wyposażono w kwarcowy mechanizm o sześciokrotnie wyższej precyzji od klasycznego mechanizmu kwarcowego. Za sprawą swego wyjątkowego designu przyciągają uwagę miłośników nietypowego stylu.  Ponad 135 lat tradycji zapewnia też łączność z pierwszymi czasomierzami  na nadgarstku dzięki modelom Bulova Classic. W ofercie znajdują się także wyjątkowe damskie zegarki Bulova Diamond, które dzięki diamentom osadzonym na tarczy zaliczają się do grona najlepszych przyjaciół każdej kobiety. Dla prawdziwych gentlemanów, którzy  uwielbiają sport, stworzono genialne modele sygnowane jako Bulova Marine Star, które ostatecznie potwierdzają wszechstronność tej legendarnej amerykańskiej marki.

Autoryzowany sprzedawca marki Bulova

Wszystkie produkty marki Bulova dostępne w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji. Do zegarków Bulova dołączamy instrukcję w języku polskim oraz karty gwarancyjne z 3-letnią ważnością, które umożliwiają serwisowanie w autoryzowanych punktach.