tel:  753 753 300
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarki Bulova

Bulova to marka zbudowana na wyjątkowo solidnych fundamentach. Cel jaki postawił sobie jej twórca Joseph Bulova, przyświeca firmie do dziś – perfekcja ponad wszystko. Efekt tych dążeń widoczny jest w niezwykłych osiągnięciach, jakimi mało kto może się pochwalić. Bulova od 135 lat zaskakuje bowiem innowacjami, które zmieniają sposób postrzegania czasu. Zaprezentowany w 1960 roku model Accutron był pierwszym elektronicznym zegarkiem i stał się tym samym jednym z największych osiągnięć w historii zegarmistrzostwa. Dziś największą dumą marki są najbardziej precyzyjne zegarki świata. Kolekcja Precisionist to kwarcowe czasomierze, które osiągają nowy wymiar dokładności. Granica błędu wynosi zaledwie 10 sekund w skali roku!

Nowości Bulova

zegarek Bulova 97S111 Bulova 97S111
zegarek damski
1450  1305
3dDostawa 24h
zegarek Bulova 98S146 Bulova 98S146
zegarek damski
1210  1089
3dDostawa 24h
zegarek Bulova 98A165 Bulova 98A165
zegarek męski
1995  1795
3dDostawa 24h
zegarek Bulova 96S159 Bulova 96S159
zegarek damski
865  778
3dDostawa 24h
POKAŻ WIĘCEJ NOWOŚCI BULOVA
Zegarki Bulova Automatic

Zegarki Bulova Automatic

Ręcznie składane modele z wyjątkową duszą. Zegarki typu open-heart z odsłoniętym mechanizmem.

Zegarki Bulova Bulova Accutron II

Zegarki Bulova Bulova Accutron II

Zaawansowane technologicznie zegarki często nawiązujące do historycznych modeli.

Zegarki Bulova Classic

Zegarki Bulova Classic

Technologia oprawiona
klasycznym designem.

Zegarki Bulova Diamond

Zegarki Bulova Diamond

Diamentowa kolekcja
dla kobiet z klasą

Zegarki Bulova Marine Star

Zegarki Bulova Marine Star

Funkcjonalne, sportowe modele przełamane nutą elegancji

Zegarki Bulova Precisionist

Zegarki Bulova Precisionist

Zegarki o niezwykłej precyzji chodu, której zawdzięczają swoją nazwę.

Opinie o zegarkach Bulova

97A109

Bulova 97A109

Elegancki zegarek Bulova to klasyczne, wysmakowane wzornictwo przełamane wyjątkowym akcentem. Jest to niepowtarzalny zegarek open-heart, co oznacza że producent zastosował na jego tarczy wycięcie, przez które widoczne są elementy ręcznie składanego mechanizmu. Również przeszklony dekielek daje nam wgląd w duszę zegarka. Koperta w kolorze złota i brązowy pasek wpisują się w założenie eleganckiej stylistyki, którą marka oferuje także w pozostałych modelach. Na tarczy zegarka znajdziemy słupkowe indeksy, a na godzinie dwunastej umieszczono symbol kamertonu stosowanego przez producenta w niezwykle dokładnych mechanizmach. Automatyczny zegarek Bulova zapakowany w eleganckie pudełko to doskonały pomysł na luksusowy prezent dla mężczyzny.

98P119

Bulova 98P119

Damskie zegarki Bulova to niezwykłe modele o wyjątkowo kobiecej stylistyce. Tak jest i w tym przypadku. Subtelna kolorystyka powstała z połączenia złota i bieli, a wyjątkowym dopełnieniem jest jasna tarcza wykonana z masy perłowej, dzięki czemu pięknie się mieni. Prawdziwą gratką są tu jednak diamentowe indeksy, które rozświetlą swoim blaskiem każdą godzinę. Prestiżowy zegarek z diamentami zamocowano na wygodnym, skórzanym pasku z delikatną tłoczoną fakturą. Na wygodę noszenia wpływa też cienka koperta. Do zestawu dołączane jest eleganckie pudełko. Zegarek to doskonały pomysł na prezent dla żony, na przykład z okazji rocznicy ślubu.

98A165

Bulova 98A165

Zegarek męski Bulova Automatic stanowi niezwykłe połączenie klasycznej elegancji z wyraźnym industrialnym akcentem, którym jest wystawiony na światło dzienne mechanizm zegarka. Widać go nie tylko przez oszklony dekielek, ale także przez sporych rozmiarów specjalne okno w tarczy czasomierza. Eleganckiego charakteru nadaje całości wyjątkowy, stonowany koloryt - brązowy, skórzany pasek oraz złotawo-różana koperta. Duże cyfry rzymskie i masywne wykonanie nasuwają skojarzenia z zegarami ściennymi w stylu retro, których Bulova jest również producentem. Uwagę zwracają także szykowne, zaokrąglone krawędzie koperty.

ANULUJ