Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova

97wyniki
Baner z męskim zegarkiem z niebieskimi wskazówkami na środku zdjęcia napis Bulova a history of firstsZegarki Bulova dumnie reprezentują wszystko to co najlepsze w amerykańskim podejściu do świata. Od czasu swojego powstania marka czerpie pełnymi garściami ze złotej ery rozwoju, kiedy dziki, amerykański kapitalizm wymagał od śmiałków podjęcia gigantycznego ryzyka. Kiedy w 1875 Joseph Bulova otworzył swój pierwszy sklep w Nowym Jorku, rozpoczęła się jego życiowa przygoda, której celem było stworzenie najlepszych zegarków jakie widział świat. Ten wspaniały etos sprawia, że czasomierze marki Bulova, aż do dnia dzisiejszego, wyznaczają wzorce dla swoich konkurentów.
FILTRY0

Dlaczego warto wybrać zegarki Bulova?

W dzisiejszych czasach wiele zegarków powstaje drogą naśladownictwa, dlatego prawdziwi znawcy dbają, aby ich zegarki produkowane były z zachowaniem fundamentalnych dla branży wartości. Bulova to jedna z tych marek, która od początku stawiała na unikatową ofertę opartą o najwyższą jakość. Brak miejsca na jakikolwiek kompromis, zarówno w kwestii designu, jak i wykorzystywanych materiałów, uczynił tą markę jednym z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich brandów. Zegarki Bulova łączą wspaniały wygląd ze zdobyczami współczesnej nauki i techniki, dlatego tak skutecznie po dziś dzień inspirują kolejne pokolenia swoich użytkowników. Trudniąc się produkcją zegarków od tak długiego czasu, firma wielokrotnie dowiodła już, że doskonałość można odnaleźć wszędzie tam, gdzie na tarczy zegarka widoczne jest logo marki Bulova. Tak wysokie ambicje nie przekładają się jednak na nadmiernie wysoką cenę, a mnogość oferowanych kolekcji rzeczywiście imponuje. Wiele kolekcji powstaje z myślą o bardzo konkretnym profilu nabywcy, co wskazuje na profesjonalne podejście do potrzeb klienta.
Zegarek męski w kolorze czarnym marki Bisset
Zegarek na bransolecie w kolorze różowego złota z czarnymi elementami i czarną tarczą marki Bulova

Bulova czyli pierwszy zegarek na księżycu

To właśnie zegarek Bulova towarzyszył kosmonautom w trakcie osławionej misji Apollo 15, a dzięki swojej niezawodności zapisał się na kartach historii jako pierwszy, prywatny czasomierz w przestrzeni kosmicznej. Wystarczy wspomnieć, że ten sam zegarek Bulova, który znalazł się na nadgarstku Davida Scotta w 1971 roku na księżycu, został sprzedany 44 lata później za kwotę 1,6 mln $. Dzisiejsza reedycja legendarnego Moon Watch to jeden z najchętniej wybieranych zegarków tej marki. Choć ciężko o bardziej doniosłe osiągnięcie, nie jest to jedyny spektakularny sukces jaki firma odniosła w branży zegarmistrzowskiej. Najwspanialszy i najbardziej satysfakcjonujący jest jednak fakt, że Bulova, marka o tak doniosłym dziedzictwie, znajduje się dzisiaj w zasięgu każdego z nas.

Bulova najdokładniejszym zegarkiem naręcznym

Nie ma wątpliwości, że to właśnie niezwykle trudne warunki, w jakich narodziły się pierwsze zegarki Bulova, zapewniają im międzynarodowe uznanie za bezkompromisową jakość każdego egzemplarza. Nic dziwnego, że prezydent Johnson wybrał właśnie tą markę jako dostawcę oficjalnych prezentów Białego Domu.
Zegarek męski na srebrnej bransolecie marki Bulova
Zegarek na brązowym skórzanym pasku ze złotą kopertą i czarną tarczą z chronografem marki Bulova
Amerykańskie zegarki Bulova Precisionist, całkowicie zasłużenie, noszą też obecnie miano najdokładniejszych zegarków kwarcowych na świecie, co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkowość. Modele powstały przy użyciu ekskluzywnej technologii UHF. Dzięki niej zegarki hipnotyzują płynnością wskazówki sekundowej i zaskakują dokładnością chodu, gdzie granica błędu to zaledwie 1 sekunda w skali roku
Dostarczanie tak doskonałych produktów nie mogło być dziełem przypadku. Bulova stała się wyrazem perfekcji, dzięki połączeniu trzech elementów: najwyższej jakości materiałów, pionierskiej technologii i unikatowego designu. Amerykańskie zegarki Bulova, jak żadne inne, łączą zaawansowany świat nauki z tym co modne i pożądane przez wszystkich mieszkańców naszej planety. Innowacyjność i pionierskie aspiracje, które towarzyszą marce Bulova, jako pierwsze rozpalały pragnienia amerykańskich obywateli na masową skalę. Dzięki umiłowaniu wszystkiego co nowoczesne, zegarki Bulova, reklamowano w świeżo wynalezionych telewizorach i radioodbiornikach.
Zegarek na skórzanym czarnym pasku z niebieską nitką i z czarną tarczą z niebieskimi elementami marki Bulova
Trzy zegarki damskie na srebrnych bransoletach ze złotymi elementami marki Bulova

Bogata oferta amerykańskiej marki zegarkowej Bulova

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie kolekcje uosabiające geniusz tej legendarnej marki. Miłośnicy rzemieślniczego kunsztu, zaspokoją swoje pragnienia, dzięki kolekcji Bulova Automatic, która zrzesza wyjątkowe, ręcznie składane zegarki. Producent tworząc te modele pozostawia wgląd do wnętrza ich perfekcyjnego mechanizmu. Zegarki Bulova Accutron II, wyposażono w kwarcowy mechanizm o sześciokrotnie wyższej precyzji od klasycznego mechanizmu kwarcowego. Za sprawą swego wyjątkowego designu przyciągają one uwagę miłośników nietypowego stylu. Ponad 135 lat tradycji zapewnia też łączność z pierwszymi czasomierzami tworzonymi na nadgarstek dzięki modelom Bulova Classic. Marka Bulova to mocna pozycja jeśli idzie o klasyczne zegarki, ponieważ stanowią wzorcowy przykład amerykańskiego języka stylistycznego w świecie czasomierzy. W ofercie znajdują się także wyjątkowo eleganckie zegarki damskie Bulova Diamond, które dzięki diamentom osadzonym na tarczy zaliczają się do grona najlepszych przyjaciół każdej kobiety. Damskie zegarki Bulova z diamentami można też odnaleźć w linii Bulova Crystal. Marka Bulova postawiła w tej kolekcji na niezwykle bogatą kompozycję, obficie wyłożoną diamentami. Trzeba podkreślić, że te ekskluzywne zegarki oferowane są również w męskiej wersji, co z pewnością przyciągnie uwagę odważnych i bezkompromisowych użytkowników.

Zegarki Bulova to nie tylko klasyka

Zegarek Bulova to wspaniały wybór nie tylko dla poszukiwaczy amerykańskiej klasyki, ale również tych, którzy cenią sobie niepowtarzalność w naprawdę dostojnym wydaniu. Dla prawdziwych gentlemanów, a jednocześnie fanów żeglarstwa, stworzono genialne modele sygnowane jako Bulova Marine Star. Ich eleganckie i masywne koperty świetnie sprawdzą się podczas ekskluzywnej imprezy na pokładzie jachtu, a w sytuacjach z dala od wody podkreślą nasze zamiłowanie do marynistyki. Kolejnym przykładem czasomierzy przygotowanych dla bardzo konkretnej grupy użytkowników, są zegarki Bulova Computron. Stworzone dla kierowców modele ze specjalnie umiejscowionym wyświetlaczem LED, pozwalają kontrolować czas nie odrywając rąk od kierownicy. Kwarcowy mechanizm Bulova Computron zyskał dzięki temu oryginalną obudowę, która podkreśla jak niepowtarzalna w świecie zegarków jest marka Bulova.
Klasyczne zegarki Bulova w kolorze czarnym i złotym marki Bulova computron
Zegarek damski na złotej bransolecie z czarną tarczą marki Bulova

Dopasowane do współczesności zegarki Bulova

Zakładając swoją firmę Joseph Bulova chciał, aby zawsze nadążała ona za zmieniającymi się trendami. Projektanci marki dokładając wszelkich starań aby zrealizować ten cel przecierają co raz to nowe szlaki zegarmistrzostwa, zarówno pod kątem stylistyki jak i funkcjonalności. W tej kwestii kolekcja Futuro to naprawdę wspaniały przykład skuteczności marki Bulova. Zegarki z tej wyjątkowej linii to nowoczesna aranżacja klasyki, która perfekcyjnie balansuje pomiędzy tym co stare i sprawdzone, a tym co nadejść ma dopiero jutro. Do wielu modeli z dobierzemy zegarek damski o tej samej stylistyce, ale mniejszym rozmiarze.
Dzięki temu Bulova Futuro to idealna oferta zegarków dla par, które lubią podkreślać wspólne uczucia. Niemniej wyjątkowe są modele marki w kolekcji Bulova Curv. Tym co wyróżnia je na tle innych zegarków jest łukowaty kształty koperty, który perfekcyjnie dopasowany jest do nadgarstka. Krzywizna koperty i tarczy sprawiły, że równie niepowtarzalny jak ich wygląd jest pracujący w ich wnętrzu mechanizm, który pomimo zagięcia, bardzo precyzyjnie wskazuje nam aktualny czas.
Zegarek marki Bulova z wygiętym mechanizmem kwarcowym

Autoryzowany sprzedawca marki Bulova

Wszystkie produkty marki Bulova dostępne w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą wyłącznie z oficjalnej polskiej dystrybucji. Do zegarków Bulova dołączamy instrukcję w języku polskim oraz karty gwarancyjne z 3-letnią ważnością, które umożliwiają serwisowanie w autoryzowanych punktach. Składając zamówienie warto pamiętać też o możliwości wygrawerowania dowolnego napisu na deklu zegarka, który w niepowtarzalny sposób spersonalizuje wybrany przez nas model.