Zegarki Bulova dumnie reprezentują wszystko to co   najlepsze w amerykańskim podejściu do świata. Od czasu powstania, marka   czerpie pełnymi garściami ze złotej ery rozwoju, kiedy dziki, amerykański kapitalizm wymagał od śmiałków podjęcia gigantycznego   ryzyka. Kiedy w 1875 Joseph Bulova otworzył swój   pierwszy sklep w Nowym Jorku, rozpoczęła się jego życiowa przygoda,   której celem było stworzenie najlepszych czasomierzy jakie widział świat. Ten wspaniały etos sprawia, że zegarki Bulova, aż do dnia dzisiejszego, wyznaczają wzorce dla swoich konkurentów.

To właśnie zegarki Bulova towarzyszyły kosmonautom w trakcie osławionej misji Apollo 11, a dzięki swojej niezawodności zegarek Bulova zapisał  się na kartach historii jako pierwszy, prywatny czasomierz w przestrzeni kosmicznej. Nie ma wątpliwości, że to właśnie niezwykle  trudne warunki, w jakich narodziły się pierwsze zegarki Bulova, zapewniają  im międzynarodowe uznanie za bezkompromisową jakość każdego egzemplarza. Nic dziwnego, że prezydent Johnson wybrał właśnie tą markę  jako dostawcę oficjalnych prezentów Białego Domu. Amerykańskie zegarki Bulova, całkowicie zasłużenie, noszą też obecnie miano najdokładniejszych zegarków kwarcowych na świecie, dzięki wyjątkowej kolekcji Bulova Precisionist. 

Dostarczanie tak doskonałych produktów nie mogło być dziełem przypadku. Bulova stała  się wyrazem perfekcji, dzięki połączeniu trzech elementów: najwyższej  jakości materiałów, pionierskiej technologii i unikatowego designu. Amerykańskie zegarki Bulova,  jak żadne inne, łączą zaawansowany świat nauki z tym co modne i pożądane przez wszystkich mieszkańców naszej planety. Innowacyjność i  pionierskie aspiracje, które towarzyszą marce Bulova, jako pierwsze rozpalały pragnienia amerykańskich obywateli na masową skalę. Dzięki umiłowaniu wszystkiego co nowoczesne, zegarki Bulova, reklamowano w świeżo wynalezionych telewizorach i radioodbiornikach.

W  naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie kolekcje uosabiające  geniusz tej legendarnej marki. Miłośnicy rzemieślniczego kunsztu,  zaspokoją swoje pragnienia, dzięki kolekcji Bulova Automatic, która zrzesza wyjątkowe, składane ręcznie zegarki, z wglądem do wnętrza ich perfekcyjnego mechanizmu. Zegarki Bulova Accutron II, wyposażone  w kwarcowy mechanizm o sześciokrotnie wyższej precyzji niż konkurencja, dostarczą niespotykanego stylu za sprawą swego wyjątkowego designu.  Ponad 135 lat tradycji zapewnia też łączność z pierwszymi czasomierzami  na nadgarstku dzięki modelom Bulova Classic. W ofercie znajdują się także wyjątkowe damskie zegarki Bulova Diamond, które za sprawą kamieni szlachetnych zaliczają się do grona najlepszych  przyjaciół każdej kobiety. Dla prawdziwych gentlemanów, którzy  uwielbiają sport, stworzono genialne modele sygnowane jako Bulova Marine Star, które ostatecznie potwierdzają wszechstronność tej legendarnej amerykańskiej marki.