Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova Damskie na bransolecie

21wyniki

Zegarek damski Bulova na bransolecie z cyrkoniami na tarczy

Założona w 1875 roku w Nowym Jorku firma Bulova wzięła sobie za cel produkcję zegarków luksusowych. Szereg innowacji wprowadzonych w świat zegarmistrzostwa oraz znakomity marketing sprawiły, że po zegarki damskie Bulova na bransolecie sięgają kobiety znakomicie odnajdujące się w świecie luksusowych dodatków. Zegarek Bulova od wielu lat jest synonimem prestiżu i luksusu. 

FILTRY0

Damskie zegarki Bulova – synonim prestiżu i luksusu 

Tarcze oraz koperty zegarków damskich Bulova są pięknie zdobione kryształami Swarovskiego, które dzięki perfekcyjnym szlifom mienią się dziesiątkami barw. Część modeli zegarków damskich Bulova na bransolecie została wyposażona w tarcze z masy perłowej. Materiał ten w żaden sposób nie wpływa na czytelność, a przy tym nadaje zegarkowi prestiżowego wyglądu. Złocenia bransolet, kopert oraz indeksów uzyskano dzięki technologii PVD, której zastosowanie gwarantuje niską ścieralność. Dużą popularnością cieszą się modele, w których wykorzystano kombinację polegającą na połączeniu złota i stali – tzw. Bicolor.

Zegarek Bulova Classic 98R274 klasyczny zegarek damski o eleganckim designiena na bransolecie i z tarczą z masy perłowej

Zegarki Bulova damskie na bransolecie – doskonałe dodatki na każdą okazję 

Zegarek Bulova 98P187 Classic Diamonds zegarek damski na bransolecie w kolorze różowego złota i srebra z tarczą z diamentami i z masy perłowej

Pięknie zdobione koperty skrywają w sobie zaawansowane technologicznie mechanizmy kwarcowe oraz automatyczne. Niektóre modele zegarków Bulova damskich na bransolecie posiadają specjalny otwór w tarczy „open heart” przez który można zaobserwować pracę koła balansu i wychwytu. Zegarki Bulova damskie na bransolecie to bardzo uniwersalne czasomierze, które znakomicie uzupełnią strój casual bądź będą świetnym dodatkiem do oficjalnego ubioru. 


Sprawdź wszystkie zegarki Bulova!