Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova CURV

Bulova CURV to kolekcja zapoczątkowana w 2016 na międzynarodowych targach w Bazylei. Jej celem było zaprezentowanie światu kolejnej niezwykłej innowacji wprowadzonej na rynek przez amerykańskiego producenta. Zegarki Bulova CURV są bowiem pierwszymi w historii przedstawicielami zakrzywionych chronografów.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 3 z 3 produktów

Niezwykła obudowa zegarków Bulova CURV

Najbardziej charakterystycznym elementem zegarków Bulova Curv jest oczywiście ich niezwykła koperta. Nietypowe, łukowate wygięcie, zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych czasomierzy- zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Zegarki Bulova Curv są dzięki niemu bardziej ergonomiczne i znacznie lepiej dopasowują się do nadgarstka, co realnie przekłada się na komfort użytkowania. Taki model może nie być zdejmowany przez bardzo długi czas i w gruncie rzeczy łatwo zapomnieć, że w ogóle mamy go na nadgarstku. Zakrzywiony kształt w oczywisty sposób przekłada się też na zewnętrzną prezencję. 
Wyjątkowa obudowa zegarków Bulova CURV


Niezwykła obudowa zegarków Bulova CURV
Zegarek Bulova CURV to jeden z tych egzemplarzy, na których wzrok pozostaje zawieszony przez nieco dłuższą chwilę, igrając z naszymi zmysłami i stereotypami na temat zegarków. Efekt ten potęgowany jest przez fakt, że są to względnie proste pięcio wskazówkowe chronografy z klasycznym ułożeniem subtarcz stopera. W przeciwieństwie jednak do propozycji konkurentów oferujących podobny kształt koperty, zegarki Bulova CURV jako pierwsze w historii zostały wygięte nie tylko na zewnątrz, ale również w środku.


Bulova Curv - doskonale dokładny zegarek 

Podejmując się stworzenia kolekcji Bulova CURV, projektanci marki postanowili potwierdzić, że amerykański brand podtrzymuje swoją tradycję osiągania celów jako pierwszy na świecie. Aby to osiągnąć wzięli na warsztat mechanizm Precisionist i zamiast otoczyć go wygiętą obudową, postanowili zagiąć sam mechanizm do krzywizny obudowy. Dzięki temu kolekcja Bulova CURV jest znacznie cieńsza, co jeszcze poprawia i tak już doskonałą ergonomię. Zegarki te stały się pierwszymi w historii wygiętymi, kwarcowymi chronografami, które przy okazji należy zaliczyć do najdokładniejszych czasomierzy na świecie. Pracujący we wnętrzu modeli Bulova CURV mechanizm Precisionist to autorski wynalazek marki z 2010, okrzyknięty najdokładniejszym mechanizmem kwarcowym w historii. Odchyły jego wskazań w ciągu roku ograniczają się do zaledwie 10 sekund, kiedy w standardowym kwarcu mówimy o 15 sekundach każdego miesiąca.
Bulova Curv - doskonale dokładny zegarek

Bulova CURV - perfekcyjne dopasowany zegarek do nadgarstka

Bulova CURV - perfekcyjne dopasowany zegarek do nadgarstka
Zegarki Bulova CURV w perfekcyjny sposób ułożą się na naszym nadgarstku i z równą perfekcją wskażą nam aktualną godzinę. Projektanci marki nie byliby jednak sobą, gdyby w ich nowej kolekcji nie zaaranżowali tych walorów tak, aby mogły odnaleźć się w każdej sytuacji. W zależności od modelu w kolekcji CURV zegarki wykonano z elementów stalowych lub tytanowych, ale zawsze przykrytych odpornym na zarysowania szkłem szafirowym. 


Bulova CURV to zarówno eleganckie zegarki na bransolecie, jak i klasyczne modele na pasku, które z powodzeniem dopasujemy na przykład do garnituru. W kolekcji nie zabrakło też sportowego zacięcia i odrobiny futuryzmu. Zegarki Bulova CURV na kauczukowym pasku to przepis na model, którego nawet nie poczujemy na naszym nadgarstku. W tym wariancie na uwagę zasługuje też ciekawy sposób łączenia paska z kopertą w formie mostu zamiast standardowych uszu.
Niezwykle komfortowy zegarek Bulova Curv