TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Bulova Damskie

Amerykańska marka o międzynarodowej renomie to coś co przyciąga uwagę miłośniczek mody z całego świata. Nieodzownym elementem każdej udanej kreacji jest oczywiście zegarek damski, który może być zarówno podstawą do jej stworzenia, jak i jej wieńczącym elementem. Wybierając odpowiedni czasomierz warto skupić się nie tylko na jego wyglądzie, ale również na jego zegarmistrzowskiej wartości, gwarantującej jakość wykonania i doskonałą precyzję. Zegarki Bulova charakteryzują się połączeniem obu tych cech, co czyni z nich niezwykle ciekawą propozycję.

czytaj więcej


Damskie zegarki Bulova z prawdziwymi diamentami

Wśród wielu kolekcji marki Bulova znajdziemy między innymi luksusowe czasomierze stworzone zgodnie z najnowszymi modowymi trendami. Seria Bulova Diamond to klasyczne zegarki damskie przyozdabiane – uwaga – najprawdziwszymi diamentami! Kolekcja ta wykorzystuje tradycyjne i ponadczasowe kolory srebra, złota i różowego złota, zapewniające właściwy fundament dla umieszczenia błyszczących diamentów. W zależności od modelu niewielkie kryształki mogą służyć w zastępstwie indeksów, czy na przykład zdobić lunetę zegarka.


Nieco dalej w kwestii wykorzystania błyskotek posuwają się zegarki damskie Bulova Crystal. W serii tej podstawę również stanowią klasyczne modele w charakterystycznym, amerykańskim stylu. Kryształki pokrywają tutaj niekiedy powierzchnię tarczy, czasem pojawiają się na bransolecie. Kolekcja ta jest skierowana do bardzo odważnych kobiet, pozbawionych obaw przed wytyczaniem własnych szlaków. Warto zwrócić uwagę na modele wykorzystujące masę perłową, dodającej zegarkowi życia.


Klasyczny zegarek zza oceanu

Amerykańska stylistyka to kanon jeśli chodzi o stylistykę zegarków naręcznych. Inspirowana jest ona wielkomiejskim sposobem życia, co przekłada się na charakterystyczny wygląd tych produktów. Jeżeli chcesz kupić zegarek damski właśnie tego typu, kolekcja Bulova Classic będzie bardzo dobrym wyborem.


Wyraźnie zaznaczona luneta dodaje nieco charakteru tym amerykańskim klasykom. Kobiety zainteresowane zegarmistrzowskim aspektem swoich dodatków, powinny zwrócić uwagę na zegarki z automatycznym mechanizmem, szczególnie te z otwartą tarczą, ujawniającą pracujące w ich wnętrzu serce.Niemniej interesująca kolekcja to Bulova Futuro, prezentująca futurystyczną wizję tradycyjnej stylistyki. Wskazówki typu Dauphine, ostra linia koperty i charakterystyczna bransoleta, wyglądają naprawdę świetnie. Starczy wspomnieć o specjalnym modelu wypuszczonym z okazji jednej z edycji rozdania nagród GRAMMY. Zegarki damskie w tej serii zaaranżowane są nadal w tradycyjnych barwach, ale chętnie korzystają z zalet masy perłowej i subtelnego błysku niewielkich kryształków.


Postaw na oryginalność

Zegarki damskie Bulova to także unikatowe konstrukcje jak Bulova CURV, szczególnie atrakcyjne dla prawdziwych miłośniczek zegarmistrzostwa. Modele w tej kolekcji są wyjątkowe z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze do ich napędzania użyto znanego na całym świecie mechanizmu Precisionist. Ten niesamowity kwarcowy werk pracuje na wyższej częstotliwości, dzięki czemu osiąga dziesięciokrotnie wyższą precyzję niż standardowy napęd. Koperta zegarków wyprofilowana jest w nietypowy sposób, zapewniający idealne dopasowanie do nadgarstka. Sercem zegarków jest bowiem pierwszy na świecie zakrzywiony mechanizm. Dopasowany do koperty tworzy z nią cienką całość idealnie przylegającą do ręki. 

Oryginalność to także cecha kolekcji Marine Star stworzonej z myślą choćby o spędzaniu czasu na pokładzie ekskluzywnego jachtu. Tym, co najbardziej inspiruje jest fakt, że zegarki damskie z tej serii adaptują nurkowy styl uwielbiany przez mężczyzn, do delikatnego, kobiecego nadgarstka. Poza charakterystyczną budową dodano obrotowy bezel i osłoniętą koronkę, nie szczędzono ozdobników oraz nietypowych materiałów. Marine Star to genialny przykład wykorzystania ceramiki do konstruowania zegarków, która świetnie współgra ze wstawkami z diamentów czy też masy perłowej.