Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova Damskie

22wyniki

Damskie zegarki Bulova

Amerykańska marka o międzynarodowej renomie to coś co przyciąga uwagę miłośniczek mody z całego świata. Nieodzownym elementem każdej udanej kreacji jest oczywiście zegarek damski, który może być zarówno podstawą do jej stworzenia, jak i jej wieńczącym elementem. Wybierając odpowiedni czasomierz warto skupić się nie tylko na jego wyglądzie, ale również na jego zegarmistrzowskiej wartości, gwarantującej jakość wykonania i doskonałą precyzję. Zegarki Bulova charakteryzują się połączeniem obu tych cech, co czyni z nich niezwykle ciekawą propozycję.

FILTRY0

Wyjątkowe zegarki Bulova dla niej


Damskie zegarki Bulova z prawdziwymi diamentami

Wśród wielu kolekcji marki Bulova znajdziemy między innymi luksusowe czasomierze stworzone zgodnie z najnowszymi modowymi trendami. Seria Bulova Diamond to klasyczne zegarki damskie przyozdabiane – uwaga – najprawdziwszymi diamentami! Kolekcja ta wykorzystuje tradycyjne i ponadczasowe kolory srebra, złota i różowego złota, zapewniające właściwy fundament dla umieszczenia błyszczących diamentów. W zależności od modelu niewielkie kryształki mogą służyć w zastępstwie indeksów bądź pokrywać powierzchnię np. lunety.
Zegarki Bulova Diamond z prawdziwymi diamentami


Nieco dalej w kwestii wykorzystania błyskotek posuwają się zegarki damskie Bulova Crystal. W serii tej podstawę również stanowią klasyczne modele w charakterystycznym, amerykańskim stylu, które znacznie odważniej wykorzystują kryształki na powierzchni tarczy - czasem pojawiające się nawet na ich bransolecie. Kolekcja ta jest skierowana do bardzo odważnych kobiet, pozbawionych obaw przed wytyczaniem własnych szlaków. Warto zwrócić uwagę na modele wykorzystujące masę perłową, dodającej do czasomierza nieco żywej barwy.


Klasyczny zegarek zza oceanu

Amerykańskie zegarki Bulova dla prawdziwych dam.
Amerykańska stylistyka od dawna zaliczana jest do kanonicznych w przypadku zegarków naręcznych. W przeciwieństwie do japońskich i szwajcarskich konkurentów inspirowana jest ona wielkomiejskim sposobem życia co przekłada się na ich charakterystyczny wygląd. Jeżeli chcesz kupić zegarek damski właśnie tego typu, kolekcja Bulova Classic będzie bardzo dobrym wyborem. Wyraźnie zaznaczona luneta dodaje nieco charakteru amerykańskim klasykom i świetnie współgra z różnymi stylami zaczepu pasków oraz bransolet. Kobiety zainteresowane zegarmistrzowskim aspektem swoich dodatków, powinny zwrócić uwagę na zegarki z automatyczny mechanizmem, szczególnie te z otwartą tarczą ujawniającą pracujące w ich wnętrzu serce. Niemniej interesująca kolekcja to Bulova Futuro, prezentująca futurystyczną wizję tradycyjnej stylistyki. Ostre wskazówki, ostra linia koperty i charakterystyczna bransoleta, wyglądają naprawdę świetnie.Starczy wspomnieć o specjalnym modelu wypuszczonym z okazji jednej z edycji rozdania nagród GRAMMY. Zegarki damskie w tej serii zaaranżowane są nadal w tradycyjnych barwach, ale chętnie korzystają z zalet masy perłowej i subtelnego błysku niewielkich kryształków. Postaw na oryginalność

Zegarki damskie Bulova to także unikatowe konstrukcje jak Bulova CURV, szczególnie atrakcyjne dla prawdziwych miłośniczek zegarmistrzostwa. Modele w tej kolekcji są wyjątkowe z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze do ich napędzania użyto znanego na całym świecie mechanizmu Precisionist. Ten niesamowity kwarcowy werk pracuje na wyższej częstotliwości, dzięki czemu osiąga dziesięciokrotnie wyższą precyzję niż standardowy napęd.

Niezwykle piekne zegarki Bulova
Po drugie, koperta tych zegarków wyprofilowana jest w nietypowy sposób, zapewniający idealne dopasowanie do naszego nadgarstka. Ich sercem jest w końcu pierwszy na świecie mechanizm zakrzywiony właśnie do koperty, tworząc z nią cienką całość, pięknie przylegającą do nadgarstka. Oryginalność to także cecha kolekcji Marine Star stworzonej z myślą o spędzaniu czasu na pokładzie ekskluzywnego jachtu. Tym co najbardziej inspiruje jest fakt, że zegarki damskie z tej serii adaptują uwielbiany przeze mężczyzn nurkowy styl, do delikatnego, kobiecego nadgarstka. Poza charakterystyczną budową dodano zawierającą spory, obrotowy bezel i osłoniętą koronkę, nie szczędzono ozdobników oraz nietypowych materiałów. Marine Star to genialny przykład wykorzystania ceramiki do konstruowania zegarków, która świetnie współgra ze wstawkami z diamentów czy też masy perłowej.