Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova Chronograph C

Zegarki Bulova Chronograph C

Historia amerykańskiego producenta zegarków Bulova sięga 1875 roku. Firma od ponad 140 lat tworzy nowoczesne czasomierze, niejednokrotnie będąc pomysłodawcą wielu rozwiązań, które na dobre zagościły w światowym zegarmistrzostwie. Zegarek Bulova Chronograph C to propozycja dla osób ceniących doskonałą jakość i nietuzinkową stylistykę. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 8 z 8 produktów

Bulova Chronograph C – doskonała jakość zamknięta w nietuzinkowej stylistyce 

Zegarki Bulova Chronograph C zostały stworzone w stylu łączącym casual ze sportowym. Wszystkie modele z tej serii wyposażono w moduł chronografu, który potrafi odmierzać czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Chronograf obsługiwany jest za pomocą wygodnych przycisków umieszczonych z prawej strony koronki.

Ponadczasowy styl czasomierzy Bulova Chronograph C sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród miłośników zegarków.

Zegarek Bulova Chronograph 97A139 zegarek męski na bransolecie stalowej w kolorze złota i z czarną tarczą

Bulova Chronograph – zegarek, który wylądował na księżycu 

Zegarek Bulova Lunar Pilot 96A225 zegarek męski na czarnym pasku z chronografem, tachometrem, stoperemedycja specjalna

Zegarki Bulova, od kiedy się pojawiły, stały się synonimem precyzji i ponadczasowego designu. Doskonałe parametry i niezawodność sprawiły, że zegarek Bulova Chronograph znalazł się na ręku amerykańskiego kosmonauty Dave’a Scotta, biorącego udział w misji Apollo 15. Stało się tak dlatego, że jego czasomierz przygotowany przez NASA uległ uszkodzeniu, więc jego miejsce zajął prywatny zegarek Bulova Chronograph, który znakomicie spisał się w kosmicznych warunkach.

Współczesne zegarki Bulova Chronograph wyposażone są w nowoczesne mechanizmy, pracujące z częstotliwością 262kHz. Jest to wartość, która sprawia, że wskazówka sekundnika dosłownie płynie, a odchyłka w precyzji chodu wynosi zaledwie kilka sekund na rok.Sprawdź całą kolekcję zegarków Bulova dostępną w naszej ofercie!