TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Bulova Chronograph C

Zegarki Bulova to klasyczne dodatki na nadgarstek. Mają okrągłe koperty wykonane ze stali. Dzięki temu ich kolor zawsze jest wyrazisty i nie ściera się nawet po latach użytkowania. Każdy zegarek Bulova ma analogowy wskaźnik czasu. Wskazówki są wyraźne, a w niektórych modelach Bulova Chronograph zostały zakończone strzałką. Dzięki temu odczytanie godziny jest proste i szybkie. Amerykański producent w swojej ofercie ma czasomierze na skórzanym pasku, stalowej bransolecie, pasku wykonanym z tworzywa sztucznego lub z materiału tekstylnego typu NATO. Dzięki temu każdy może wybrać idealny model dla siebie. Okrągłe tracze często urozmaicone są różnymi dodatkami. Popularne są modele Bulova Chronograph C z dodatkowymi subtarczami. 

czytaj więcej

Bulova Chronograph C – doskonała jakość zamknięta w nietuzinkowej stylistyce 

Czasomierze Bulova Chronograph prezentują się efektownie i luksusowo. W przypadku modeli z bransoletami ogniwa tworzą wyjątkową biżuterię, która doskonale się prezentuje. Konstrukcja jest niezawodna. Nie ma możliwości, aby zegarek Bulova został przypadkowo rozerwany. Kolor stali został dopasowany do pozostałych elementów czasomierza. Wykorzystane zapięcie motylkowe z zabezpieczeniem doskonale chroni przed zgubieniem zegarka. Dzięki temu możesz zakładać zegarek Bulova na co dzień, niezależnie od tego, jak szalone czekają Cię wyzwania. 


Bulova – zegarek znany z precyzji i efektownego designu 

Tarcza to element, który przyciąga wzrok. W zegarkach Bulova Chronograph C znajdziesz na niej wyjątkowe dodatki. Subtarcze urozmaicają całość i sprawiają, że zegarek Bulova wygląda elegancko, a zarazem ma elementy stylu sportowego. Godziny zostały oznaczone małymi indeksami kwadratowymi. Dzięki temu zachowana jest równowaga. Wbudowany chronograf pozwala na dokładne zmierzenie czasu przy pomocy manualnego stopera. Taka funkcja z pewnością przypadnie do gustu mężczyznom, którzy trenują biegi lub inne sporty wymagające dokładnego pomiaru czasu. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Bulova dostępną w naszej ofercie!