Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Maserati

206wyniki
Baner marki Maserati z zegarkiem z kopertą w kolorze różowego złota białą tarczą Jeśli chodzi o nacisk na prestiż swoich produktów, świat zegarmistrzowski zdaje się nie mieć sobie równych. Mało kto spodziewał się jednak, że pewnego dnia na rynku pojawią się oryginalne zegarki Maserati. Zbieżność nazewnictwa bynajmniej nie jest tu kwestią przypadku. Legendarny włoski producent luksusowych aut zdecydował się na stworzenie własnych, absolutnie niepowtarzalnych czasomierzy.
pokaż więcej
FILTRY0

Maserati zegarki z historią włoskiej rodziny

Z założenia mają zdobić nadgarstki eleganckich gentlemanów. Marka od zawsze miała odpowiednie korzenie, aby wejść w produkcję czasomierzy, co wynika bezpośrednio z jej niezwykłej historii. Modne zegarki Maserati to dziedzictwo włoskiej rodziny, która przekształciła swoje nazwisko w znany na całym świecie symbol luksusu. Na początku XX wieku w Bolonii, państwo Maserati doczekali się pokaźnej gromadki sześciu synów. Troska o ich właściwy rozwój szybko zaowocowała powstaniem czegoś niezwykłego. Aż pięciu z nich podjęło się wymagającej wówczas pracy w branży motoryzacyjnej.

Zatrudnili się jako inżynierowie, projektanci oraz budowniczy nowoczesnych fabryk. To jednak szósty brat, Mario, którego życie powiodło na artystyczną drogę, stworzył charakterystyczny symbol. Do dziś rozpoznawalny trójząb zdobi nie tylko auta, ale również zegarki Maserati. Tym co łączy świat motoryzacji z zegarmistrzostwem, to z pewnością zamiłowanie do precyzji. W 1914 roku bracia Maserati połączyli swoje siły oraz zebrane doświadczenia. Wynikiem tego było stworzenie własnego warsztatu, produkującego samochody wyścigowe. Od tamtej pory marka wielokrotnie dowiodła, że produkty ze znakiem trójzębu należą do światowej czołówki.

Zegarek męski na srebrnej bransolecie z białą tarczą i złotymi indeksami marki Maserati
Zegarek na skórzanym brązowym pasku z kopertą w kolorze różowego złota i granatową tarczą marki Maserati

Eleganckie zegarki Maserati dla niej i dla niego

Projektując oryginalne zegarki Maserati włoski producent postawił sobie bardzo jasno określony cel. Przywiązanie do detali oraz techniczna perfekcja, które marka przelewa na każdy swój samochód, mają być odzwierciedlone w czasomierzach. Uosabiają one wyrafinowane wzornictwo z wielką dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu pozostają niepowtarzalne. Egzemplarze utrzymano w ponadczasowych kolorach czerni, bieli, srebra i złota. To modele dla mężczyzn i kobiet ceniących sobie elegancję na najwyższym poziomie. Staną się one ekskluzywnym dodatkiem, dopełniającym zarówno formalny, jak i casualowy strój. Nic również nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli z zegarkami Maserati na nadgarstku popływać lub nurkować. Wystarczy, że wybierzemy model z wodoszczelnością o klasie co najmniej 10 ATM.

Prestiżowe kolekcje zegarków Maserati

Projektanci dbają o to, aby każdy z modeli zawierał najbardziej charakterystyczne elementy, dla wypracowanego przez lata stylu. Wszystkie zegarki Maserati to ponadczasowe, modne modele o ponadprzeciętnym stopniu elegancji. W ofercie marki znajdziemy liczne, klasyczne zegarki na skórzanym pasku, jak choćby w kolekcji Maserati Epoca czy Maserati Successo. Bardzo ciekawie prezentują się również egzemplarze na bransolecie, które cechują się biżuteryjnym charakterem. Niezwykłym prestiżem odznacza się seria Maserati Gentleman, gdzie znajdują się modele typu open-heart. Poprzez małe wycięcie na tarczy możemy podziwiać niesamowitą pracę mechanizmu zegarka.
Zegarek męski na srebrnej bransolecie z granatową tarczą marki Maserati
Zegarek na złotej bransolecie mesh z granatową tarczą marki Maserati
Zegarki Maserati są - podobnie do swoich motoryzacyjnych odpowiedników - związane ze światem sportu. Dlatego też miłośnicy połączenia stylu i dynamizmu z pewnością upodobają sobie modele z linii Maserati Sfida. Pomimo krótkiej obecności na rynku, włoska marka brała udział w ambitnych przedsięwzięciach sportowych. Ukoronowaniem tej aktywności stała się edycja limitowana zegarka Maserati Trimarano.

Zegarek Maserati - dbałość o każdy detal

Zegarki Maserati prezentują niezwykle wysoką jakość wykonania. Do ich powstania używa się najlepszych materiałów, w tym wytrzymałej stali szlachetnej. Ozdobne tarczy przykryte zostały wytrzymałym szkłem mineralnym, ochraniającym wskazania przed kontaktem z wodą. Znajdziemy tu również modele, gdzie zastosowano trudne do zarysowania szkło szafirowe. W zależności od wybranego zegarka, będziemy mieć do czynienia z mechanizmem kwarcowym lub mechanicznym z automatycznym naciągiem. Pierwszy z nich gwarantuje nam precyzyjne odmierzanie czasu w każdych okolicznościach. Drugi to ukłon w stronę tradycyjnego zegarmistrzostwa, w którym zegarek samoistnie się nakręca podczas noszenia go na nadgarstku. Bez względu na jaki mechanizm się zdecydujemy, możemy być pewni dobrego wyboru.
Zegarek na materiałowym pasku w granatowo białe paski oraz srebrną kopertą i białą tarczą marki Maserati

Autoryzowany sklep marki Maserati – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem sprzedaży produktów marki Maserati, gwarantującym oryginalność produktów. Każdy z nich pochodzi od oficjalnego polskiego dystrybutora - Classic Watch sp.j. Do każdego zakupionego modelu dołączona jest instrukcja w języku polskim oraz karta gwarancyjna. Serwisowanie odbywa się w rekomendowanych przez markę punktach naprawy, gdzie wykwalifikowani pracownicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt oraz części. Gwarantuje to najwyższą jakość wykonywanych usług.