Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Maserati Epoca

26wyniki

 Zegarki Maserati Epoca

Jeśli szukasz biżuterii, która skradnie Twoje serce, to zegarki Maserati są odpowiednim wyborem. Doskonale podkreślą każdą wybraną stylizację. Można je nosić na co dzień lub zakładać na ważne wyjścia, z pewnością zrobią wrażenie. Każdy zegarek Maserati pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki mają różne kształty w zależności od modelu. Jedne są proste z delikatnie zaokrągloną końcówką, a inne są ostre i spiczaste. Rodzaj został dobrany odpowiednio do stylu danego czasomierza Maserati Epoca. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany tak, aby spełnić oczekiwania wymagających osób. 

FILTRY0

Maserati Epoca – luksusowe zegarki z włoskim rodowodem 

Każdy czasomierz marki Maserati ma na tarczy charakterystyczny trójząb. Jest to symbol doskonale kojarzony z luksusowymi autami. Umieszczono go na górze pod godziną „12”. Dzięki temu jest widoczny, a dodatkowo znakomicie zdobi tarczę. Zegarki Maserati Epoca mają godziny oznaczone prostymi indeksami. Na niektórych modelach widać przeplatające się dwa rodzaje - cyfry rzymskie oraz prostokątne indeksy. Tło jest jednokolorowe, przez co zegarki Maserati są eleganckie. Odczytanie godziny nie stanowi żadnego problemu, a kwarcowy mechanizm jest gwarancją niezawodności. 

Zegarek Maserati EPOCA R8853118004 zegarek męski na bransolecie mesh w kolorze różowego złota z czarną tarczą

Zegarek Maserati Epoca – doskonały na każdą okazję  

Zegarek Maserati EPOCA R8853118504 zegarek damski na srebrnej bransolecie mesh z datownikiem na tarczy

Większość zegarków ma koperty zawieszone na stalowych bransoletach. W ofercie jest wiele rodzajów, a jednym z popularniejszych jest typ mesh. Jest to drobna siateczka, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz efektownym wyglądem. Zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości paska. Dzięki temu każdy zegarek Maserati jest idealnie dopasowany do nadgarstka właściciela. Bransolety stworzone z małych ogniw robią nie mniejsze wrażenie. Doskonale przemyślana konstrukcja wyróżnia takie czasomierze na tle innych modeli. Uzyskany efekt 3D sprawia, że zegarki Maserati zdecydowanie przyciągają wzrok. W ofercie marki można znaleźć modele wykonane w odcieniach złota oraz srebra. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Maserati dostępną w naszej ofercie!