Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Maserati Męskie

186wyniki

Zegarki Maserati Męskie

Zegarki Maserati to definicja luksusu. Marka, bazując na sprawdzonych technologiach oraz inspirując się modowymi trendami i motoryzacją, zaprojektowała wyjątkowe modele, które doceniane są na całym świecie. Zegarki męskie Maserati zachwycają swoim designem, który jest doprecyzowany w każdym detalu. Projektanci bazują na sprawdzonych i ponadczasowych kolorach, ale również nie boją się odważnych połączeń. Wśród bogatego portfolio warto wyróżnić męskie zegarki Maserati z tarczą typu skeleton. Widoczny doskonały mechanizm, który odpowiada za działanie czasomierza, robi ogromne wrażenie i podkreśla doskonały styl właściciela. Zegarek męski Maserati to efektowna propozycja dla wielbicieli prestiżowych dodatków.

FILTRY0

Maserati – zegarki męskie z bogatą historią

Zegarki Maserati męskie są nierozerwalnie związane z historią motoryzacji. Prawie 110 lat temu - w 1914 roku w Bolonii została założona marka Officine Alfieri Maserati. Pierwszą profesją założycieli firmy była produkcja samochodów wyścigowych. Zrobiło się o nich głośno w 1930 roku, gdy Baconin Borzacchini, prowadząc auto Maserati, wygrał wyścig Grand Prix Tripolis. Był to przełom. Od tego czasu marka była kluczowym graczem w rozwoju samochodów.

Odgrywali również kluczową rolę w całej kulturze motoryzacyjnej. W 1957 roku postanowili skupić się na samochodach drogowych, a na początku lat dziewięćdziesiątych połączyli się z koncernem Fiat Chrysler Automobiles. Aktualnie Maserati kojarzy się z luksusem, nowoczesnością i doskonałą technologią. Dokładnie tak samo uwielbiane są zegarki Maserati.

Zegarek męski Maserati

Zegarki Maserati Traguardo – efektowna stylistyka i praktyczne funkcje

Maserati Traguardo

Jedną z kolekcji, która zasługuje na wyróżnienie, są zegarki Maserati Trauardo. Ich stylistyka opiera się przede wszystkim na nietuzinkowej tarczy. W miejscu godziny dwunastej został umieszczony charakterystyczny trójząb.

W dolnej części znajdują się trzy subtarcze, które oprócz pięknego wyglądu pełnią również funkcje praktyczne. W tej kolekcji znajdziesz zegarek Maserati Traguardo z tarczą typu skeleton. Mechanizm został otoczony jednokolorowym elementem, na którym umieszczono proste indeksy godzinowe. Całość dopełniają wskazówki o smukłym kształcie.


Dla zapewnienia wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne cyferblat został pokryty szkłem mineralnym z powłoką szafirową. Wśród wielu propozycji marki znajduje się również zaprojektowany przez Maserati zegarek męski z tarczą o nieregularnej fakturze. Co więcej, na jej powierzchni jest specjalna powłoka, która umożliwia odczytanie godziny nawet po zmroku.

Okrągłe koperty zostały zawieszone na stalowych bransoletach lub paskach z tworzywa sztucznego. W portfolio są również zegarki Maserati męskie na pasku ze skóry naturalnej. Tradycyjny element w połączeniu z nowoczesnym designem daje ponadczasowy efekt.

 Maserati wytrzymałe zegarki


zegarek męski Maserati na skórzanym pasku

Każdy zegarek Maserati Traguardo jest trwały, elegancki oraz wodoszczelny. Dzięki temu nie musisz obawiać się o przypadkowe uszkodzenie. Możesz zabrać czasomierz wszędzie, gdzie tylko masz ochotę. Nie musisz rezygnować z dobrego stylu oraz doskonałych funkcjonalności nawet 100 metrów pod wodą.


Zegarki Maserati Sfida – stworzone dla wymagających

Zegarki Maserati Sfida to kolekcja dla wymagających mężczyzn. Włoskie słowo Sfida w Polsce oznacza „wyzwanie” Nic więc dziwnego, że czasomierze z tej serii wyróżnia nieszablonowa stylistyka i doskonała technologia. W kolekcji brandu znalazły się także zaprojektowane przez Maserati zegarki męskie ze zjawiskowym bezelem, który dodaje stylistyce nowoczesnego wyrazu.

Do tego ciekawa tarcza z trójzębem w miejscu dwunastej godziny. Całość dopełnia duża koronka ułatwiająca sterowanie wskazówkami. Niektóre modele mają subtarcze, w których widać część mechanizmu. Taki skeleton sprawia, że zegarek męski Maserati wygląda elegancko, nowocześnie i ponadczasowo.

Zegarek Maserati Sfida


Wodosczelny zegarek Maserati

Zegarki Maserati Sfida są wodoszczelne. Większość modeli można zanurzyć na głębokość aż 100 metrów. Specjalnie dla wymagających panów marka zaprojektowała czasomierz z mechanizmem automatycznym. Jest to system, który napędza się samoistnie poprzez ruch ręki. Oznacza to, że nie musisz go nakręcać ani wymieniać baterii.

Zegarek męski Maserati będzie zawsze wskazywał odpowiednią godzinę. Na cyferblatach, oprócz charakterystycznego trójzębu, widoczny jest napis Maserati oraz trzy subtarcze.

Całość dopełniają minimalistyczne indeksy godzinowe oraz nowoczesny bezel. Zegarki Maserati męskie na bransolecie zostały stworzone dla osób, które doceniają nietuzinkową stylistykę. Czasomierze pasują zarówno na co dzień, jak i na eleganckie wyjście. 

Stalowa bransoleta z ogniw doskonale komponuje się z T-shirtem, koszulą lub strojem sportowym. Co więcej, niektóre modele czasomierzy mają wymienny pasek. Możesz więc samodzielnie decydować, który styl dziś wybierasz.

 Elegancki zegarek męski Maserati

Zegarki Maserati męskie – idealne na każdą porę roku

Zegarek maseratii na pasku

Trendy modowe zmieniają się jak pogoda. Jednak każdy zegarek męski Maserati jest ponadczasowy. Marka znana z produkcji luksusowych samochodów, tworząc czasomierze, skupia się na długotrwałym efekcie.

Doskonale im to wychodzi, bo ich zegarki Maserati robią furorę na rynku zegarmistrzowskim. Włoski brand wykorzystuje motoryzacyjne trendy i zamyka je w okrągłych kopertach. Męskie zegarki Maserati są ponadczasowe i nawet po kilku latach wpisują się w panujące trendy modowe.