Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Męskie Obaku Denmark

14wyniki

Minimalistyczne zegarki Obaku Denmark męskie

Zaprojektowane przez markę Obaku zegarki męskie to minimalistyczne modele, które powstały na styku kultury azjatyckiej i europejskiej. Spotkanie filozofii Zen z duńskim wzornictwem przyjęło postać eleganckich czasomierzy. Ponadczasowa klasyka w szlachetnej oprawie dedykowana została panom, dla których dobry wygląd jest równie ważny, co funkcjonalność zegarka. Zegarek męski Obaku Denmark to ponadczasowa propozycja na każdy dzień. 

FILTRY0

Zegarek męski Obaku i Duch Zen 

Stworzone przez Obaku zegarki męskie to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie funkcjonalny i elegancki styl. Utrzymane w ponadczasowym wzornictwie czasomierze doskonale realizują minimalistyczne założenie: im mniej, tym więcej. Już sama nazwa duńskiej marki wskazuje nam na inspiracje brandu. Obaku to wzgórze, u którego podnóża powstał jedna z najstarszych filozofii japońskich Zen, według której równowaga i namysł jest kluczem do doskonałości. Projektanci Christian Mikkelsen oraz Lau Liengard Ruge zdecydowali się połączyć to myślenie z surowością duńskiej stylistyki. Postawienie na minimalistyczny wygląd, pozbawiony zbędnych ozdobników, okazało się strzałem w dziesiątkę.
Duch Zen w zegarkach męskich ObakuZegarki męskie Obaku - minimalizm i elegancja 

Zegarki męskie Obaku — minimalizm i elegancja
Wystarczy tylko spojrzeć na portfolio duńskiego brandu, by dać pozytywnie zaskoczyć się jego ofertą. Okrągłe koperty i proste tarcze idealnie wpisują się w męskie gusta. Kolorystyka zegarków męskich Obaku została oparta na stonowanych barwach czerni, bieli i granatu. Niekiedy kontrastują one z żółtym złotem, które nadaje całości klasycznego charakteru. Główną ozdobą zegarków Obaku męskich stają się stylizowane wskazówki oraz oznaczenia godzinowe. W zależności od modelu przyjmują one postać minimalistycznych indeksów lub cyfr arabskich. Niekiedy na cyferblat nałożono datownik, a także subtarcze.Zegarki Obaku - męskie propozycje na każdą okazję

Marka Obaku Denmark zgodnie z nurtem minimalizmu przywiązuje dużą uwagę do wykonania swoich produktów. W tym celu brand dobiera najwyższej jakości materiały. Koperty wykonane są ze stali szlachetnej, gwarantującej ochronę czasomierza przed różnego rodzaju wstrząsami i korozjami. Przejrzystość tarczy zapewnia przykrywające szkło mineralne lub szafirowe. Ten drugi kamień uważany jest za jeden z najtwardszych kruszców używanych w zegarmistrzostwie - stanowi on dobrą ochronę nawet przed najmniejszymi zarysowaniami. Działanie zegarków męskich Obaku oparte jest na mechanizmach kwarcowych. Są one chętnie wybierane przez mężczyzn, którym zależy na dokładności i wygodzie codziennego użytkowania.
Niezawodność zegarków męskich ObakuZegarki męskie Obaku - dodatki dla mężczyzn z klasą

Zegarki męskie Obaku, czyli dodatek z klasą
Eleganckie zegarki męskie Obaku Denmark zostały stworzone dla mężczyzn wybierających na co dzień klasyczny styl. Duńskie modele sprawdzą się w zestawieniu ze wszystkimi półformalnymi i casualowymi strojami. Dzięki cienkiej kopercie będą one swobodnie wsuwać się pod mankiety koszul. Jeżeli więc jesteś mężczyzną, któremu zależy na zachowaniu dobrego stylu w każdych okolicznościach — zegarki Obaku są z pewnością dla Ciebie. Sprawdź całą kolekcję zegarków Obaku Denmark dostępną w naszej ofercie!