Zimowa wyprzedaż

Zegarki Timex Męskie

Amerykańska marka Timex od samego powstania stawia sobie za cel tworzenie czasomierzy dla każdego. Zegarki męskie Timex to świetny przykład tego, jak skutecznie udaje się ten cel realizować. W ofercie znajdziemy prawie każdy rodzaj czasomierza – od sportowych po eleganckie, co w połączeniu z ich atrakcyjną ceną i wieloletnią tradycją marki sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie. Zegarek Timex męski to doskonały wybór dla każdego stylowego mężczyzny.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Zegarki męskie Timex - wybór wielkich osobistości

Zegarki Timex należą do jednego z najlepiej rozpoznawalnych brandów w historii. Tradycje sięgające XIX wieku zdecydowanie robią wrażenie, szczególnie jeśli przekonamy się jak wiele przez ten czas udało się osiągnąć i kto docenił te osiągnięcia. W 1901 produkowany przez markę Timex zegarek Yankee nazywany był popularyzatorem amerykańskiego dolara. Przyczyna tego była niezwykle prosta -  nowy model kosztował dokładnie jednego dolara i to w czasach, gdzie nie było dostępu do współczesnych metod produkcji.
Zegarki męskie Timex - dla każdego mężczyzny


Zegarki męskie Timex - wybór wielkich osobistości
Nic dziwnego, że sprzedał się on w ilości 6 000 000 sztuk, a jego największym miłośnikiem został amerykański powieściopisarz Mark Twain, autor takich dzieł jak “Przygody Tomka Sawyera”, czy “Książe i Żebrak”. Był to pierwszy i nie jedyny “wielki człowiek”, który zdecydował się na zegarek męski Timex. W 1993 zegarek Timex Ironman zagościł na nadgarstku Bill-a Clintona i to w trakcie jego inauguracyjnego przemówienia. Kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych, który uległ urokowi marki Timex był George W. Bush - przez cały okres urzędowania w Białym Domu posługiwał się prostym modelem Timex Indiglo. Choć wymienieni wcześniej gentlemani wybrali czasomierze całkowicie od siebie różne to z pewnością łączy ich jedno – wszyscy zapisali się na kartach historii. Jeśli poszukujesz więc dobrego i sprawdzonego męskiego zegarka, oferta marki Timex to idealne miejsce na rozpoczęcie.Męskie zegarki Timex - sprawdzone i eleganckie

Amerykańskie zegarki męskie Timex cenione są na świecie za swój wkład w stylistykę klasycznych czasomierzy. Za przykład mogą posłużyć tu chociażby modele w kolekcji Timex Waterbury biorącej nazwę od miejscowości, w której powstała marka. Nieskomplikowane zegarki na skórzanym pasku z łatwością dopasujesz do garnituru, a paskowe modele w nieco odważniejszych kolorach posłużą za doskonały fundament dla nowoczesnego, bardziej casualowego stroju. Jeśli poszukujesz czegoś co na co dzień, co dodatkowo podkreśli Twój twardy, męski charakter, postaw na męski zegarek na bransolecie. Zegarki Timex męskie to bez wątpienia świetny wybór. 
Męskie zegarki Timex - sprawdzone i eleganckieTimex - zegarki męskie o sportowym zacięciu

Sportowe zacięcie zegarków męskich Timex
Czasomierze to rzecz jasna nie tylko stylowe i eleganckie dodatki. Zegarek sportowy jest wspaniałym narzędziem, zapewniającym realne wsparcie na drodze do wymarzonej sylwetki. Funkcje takie jak rozbudowany stoper pozwalają śledzić rezultaty osiągane na testach i realizować nasze cele treningowe. Zegarki męskie Timex oferują w tej kategorii wiele ciekawych i inspirujących wariantów. Wystarczy wspomnieć serię Timex Ironman stworzoną specjalnie z myślą o zawodowych triathlonistach, czy powstałą we współpracy z cliffdiverami kolekcję Timex Command. W ofercie nie brakuje też specjalnych czasomierzy dla miłośników trekkingu oraz bushcraft-u. Przykładem mogą być tu zegarki Timex Intelligent Quartz wyposażone w takie dodatki jak termometr, a nawet kompas, a także zegarki Timex Expedition stworzone dla osób poszukujących wytrzymałego czasomierza na wyprawy lub sportowe treningi.