Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Diver

6wyniki

Zegarki Timex Diver

Niektóre rodzaje zegarków szybko przemijają, ale są też takie, które sprostały wymagającej próbie czasu. Zegarki diver zdecydowanie należą do tej wyjątkowej grupy, dowodząc swojej wartości zarówno w wodzie, jak i w trakcie pokazów mody. Jako jeden z najbardziej uznanych producentów w branży, również Timex posiada czasomierze nurkowe w swojej ofercie, ukryte w wielu charakterystycznych kolekcjach. Właśnie dlatego stworzyliśmy kategorię Timex Diver, w której znajdziecie wszystkie divery marki Timex. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Timex Diver – nurki w amerykańskim stylu


Zegarki Timex Diver – nurki w amerykańskim stylu

Amerykańska marka Timex znana jest z naprawdę długiej, zegarmistrzowskiej historii, mijającej pod znakiem sukcesu. W jej ofercie znaleźć można cały szereg klasycznych propozycji, inspirowanych tradycyjnym wzornictwem. Zegarki Timex Diver to wyłącznie czasomierze reprezentujące kultowy styl zegarków nurkowych, cenionych przede wszystkim w świecie męskiej modyIch specyficzna konstrukcja w łatwy sposób przyciąga wzrok i prezentuje się masywnie nawet w modelach o niewielkiej średnicy. Dzięki temu Divery Timex wskazują na niezachwianą pewność siebie właściciela i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Marka Timex systematycznie proponuje co raz to nowe czasomierze obdarzone nurkowym sznytem, który doskonale sprawdza się przy codziennym noszeniu. Zgodnie z wartościami marki, zegarki typu diver od Timex charakteryzują się kilkoma typowymi dla “nurków” elementami.


  1. Pogrubione wskazówki 

Zegarki Timex Diver bardzo mocno koncentrują się na projekcie tarcz – w końcu ameykański producent znany jest z produkowania czytelnych czasomierzy. Divery marki Timex zawsze wykorzystują pogrubione wskazówki, często pokryte masą luminescencyjną, dla zachowania ich wyrazistości. 

  1. Duże indeksy 

Kolejnym ważnym elementem w nurkowej stylistyce, jest forma wykończenia indeksów. Zegarki diver dzięki dużym indeksom są niezwykle przejrzyste i łatwe do odczytania. Marka Timex eksperymentuje zarówno z indeksami arabskimi, jak i geometrycznymi kształtami. 

  1. Wyrazisty bezel 

Pogrubiony bezel odpowiada w zegarkach Timex Diver za skuteczność zwracania na siebie uwagi. Stosowanie tego rozwiązania ma swoje źródło w profesjonalnych zegarkach dla nurków, wyposażonych w obrotowy bezel. Przy jego pomocy możemy łatwo zweryfikować czas przebywania pod wodą lub w razie potrzeby, jakiejkolwiek innej czynności.

Zegarki Timex Diver – nurki w na każda sytuacjeDlaczego warto postawić na zegarki Timex Diver?

Dlaczego warto postawić na zegarki Timex Diver?

Stylowe zegarki Timex Diver są produktem znanej na całym świecie, amerykańskiej marki, doskonale przygotowanej do tworzenia tego typu modeli. Divery cenione są bowiem za połączenie prostoty i skuteczności, którą manufaktura Timex ma po prostu we krwi. Przez wiele lat zegarki Timex były masowo wykorzystywane przez amerykańskich żołnierzy i to we wszystkich konfliktach. W trakcie swojej służby, zdążyły udowodnić, że połączenie niezawodności, funkcjonalności i niskiej ceny to prawdziwa specjalizacja marki. Zegarki Timex Diver nie odbiegają od tej zasady, oferując wytrzymałość, precyzję wykonania i praktyczność za naprawdę rozsądne pieniądze. Kupując zegarekTimex Diver nabywamy nie tylko fajny czasomierz, ale również wspaniałą historię, którą reprezentuje amerykańska marka.