Zegarki Timex Eleganckie

Zegarki Timex Eleganckie

Zegarki Timex są dedykowane osobom szukającym wysokiej jakości czasomierzy w atrakcyjnych cenach. Marka zaskakuje kolekcjami produktów tworzonymi w duchu nowoczesnego designu. Zegarki Timex Eleganckie idealnie pasują do codziennych i oficjalnych outfitów. Co takiego w sobie mają?  

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Zegarki Timex - eleganckie wzornictwo w atrakcyjnych cenach  

Wśród kolorów zegarków eleganckich Timex dominuje żółte, różowe złoto oraz srebro. Męskie modele występują dodatkowo w wersjach bogatych w szarości, czerń i brązy. Producenci wykorzystują różne odcienie barw, by zdynamizować wygląd czasomierzy i dodać im charakteru. Dzięki takiemu zabiegowi zegarki wyglądają elegancko i nie zakrawają o kicz. Wiele damskich modeli z kolekcji Timex posiada zdobione cyrkoniami koperty albo tarcze. Dodatki nie są jednak nachalne i świetnie ze sobą współgrają.

Zegarek Timex TW2T73900 Transcend na bransolecie mesh w kolorze różowego złota


Zegarek Timex TW2T73900 Transcend

Timex Eleganckie dla mężczyzn dostępne są na skórzanych paskach i bransoletach z zapięciem motylkowym. Na pierwszy rzut oka, modele Timex są eleganckimi zegarkami, pięknie prezentującymi się na nadgarstku. Po chwili dostrzega się fakt, że każdy czasomierz ma w sobie coś intrygującego. Przykładowo, wybrane modele damskie zamiast cyfr posiadają gwiazdki, kwiatuszki lub kropki. Dostępne są także zegarki z tarczami o barwie kolorowego gradientu, a nie jednego, czystego koloru. W kategorii zegarki Timex Eleganckie dostępne są również zegarki z kwadratową lub owalną tarczą. 

Zobacz wszystkie zegarki Timex dostępne w naszej ofercie!