Amerykański producent od lat wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów, a także ich oczekiwania wizualne względem projektów oraz funkcjonalności. Właśnie w ten sposób powstała kolekcja kobieca seria Timex Milano, czyli delikatne czasomierze dedykowane miłośniczkom modnych i bardzo klasycznych rozwiązań. Zegarki te doskonale zdobią każdy kobiecy nadgarstek.  Bazują na drobnej owalnej kopercie zamocowanej na pasku lub eleganckiej bransolecie. 

Ta wyjątkowa kolekcja stanowi kwintesencję ponadczasowego designu przede wszystkim dzięki uniwersalnej, ale jednocześnie niebanalnej kolorystyce. Damskie zegarki Timex pochodzące z linii Milano charakteryzują się stonowanymi barwami, wśród których królują złoto, różowe złoto i srebro, jednak można wśród nich również znaleźć bardziej zdecydowane odcienie takie jak wyrazista czerwień, blady róż czy głęboka czerń, nadające wielu stylizacjom szykownego wyglądu.

Damskie zegarki z owalną kopertąTimex Milano wykonaną ze stali dopełniają doskonale różnorodne paski i bransolety. Modele z kobiecej kolekcji Milano posiadają bransolety plecione z tradycyjnych ogniw oraz subtelniejsze rozwiązanie typu mesh. Do wyboru producent pozostawił również skórzane paski w kilku kolorach do wyboru. Dodatkowo modele posiadające bransoletę ze stalowej plecionki wyposażono w bardzo wygodne w użytkowaniu zapięcia z systemem G-Link, który pozwala na samodzielną regulację obwodu. 

Tarcze, na których wyróżniają się minimalistyczne indeksy oraz smukłe wskazówki, zostały ozdobione drobnym wzorem i są dostępne w kolorach: różowo-złotym, srebrnym, czarnym oraz złotym. Podkreślono na nich delikatnymi słupkami cztery najważniejsze indeksy godzinowe. Subtelne zegarki damskie z kolekcji Timex Milano stanowią kwintesencję prostoty i minimalizmu zamkniętego w niezwykle eleganckim projekcie, który z pewnością zachwyci wysoką jakością oraz przepięknym wyglądem. Uzupełnią każdą kobiecą kreację, zarówno tą codzienną, jak i bardziej oficjalną.