Kiedy liczy się niezawodność, nie ma nic lepszego niż połączenie doświadczenia i sprawdzonych rozwiązań. Kolekcja Timex Command to coś więcej niż sportowe zegarki męskie. To zwieńczenie dążeń do doskonałej trwałości, która stawi czoła wszystkiemu, na co może ją narazić otaczający nas świat. Słynąca z prostych i niezwykle skutecznych rozwiązań, amerykańska marka Timex, po raz kolejny udowadnia, dlaczego właśnie ich czasomierze, szczycą się niedoścignioną niezawodnością. Siła i wytrzymałość - zegarka Timex Command odzwierciedla wszystko to co sprawia, że jesteś wyjątkowy. Dzięki połączeniu technologii i inteligentnego designu, zegarki Timex Command gotowe są, wraz z Tobą, sprostać każdemu wyzwaniu.

Zegarek Timex Command

Cyfrowe zegarki Timex Command wyróżniają się swoim rozmiarem i wyraźnie zaznaczonymi liniami. Ich kwadratowa koperta o szerokości 54mm prezentuje się bardzo okazale. Jak wszystkie duże męskie zegarki, Timex Command wzorcowo podkreśli Twój twardy charakter. To rasowe zegarki outdoorowe, których forma jest pojednaniem funkcjonalności i nadzwyczajnego komfortu. Tworzywo sztuczne i oryginalna bryła to klucz, którym Timex otwiera wrota do całkowicie nowych standardów wygody. Twórcy modeli Timex Command wiedzą doskonale jak ważne jest dostarczenie niezbędnych funkcji, nie rezygnując przy tym z walorów użytkowych. Dlatego właśnie spore rozmiary koperty, kompensuje jej smukły profil, dzięki czemu Twój czasomierz nigdy nie będzie przeszkodą podczas wykonywania różnorodnych czynności.

Męskie zegarki outdoorowe zawdzięczają swojej budowie kolejną wyjątkową cechę. Timex Command to wstrząsoodporne zegarki, którym niestraszne przypadkowe obicia, a nawet upadki. Idealnie dopasowane elementy, nowoczesny design i jakość gwarantowana przez markę Timex to przepis na perfekcyjny zegarek outdoorowy. Wyraziste odcienie oraz wojskowe maskowanie przekładają się na oryginalny wygląd, którym mogą poszczycić się wyłącznie zegarki Timex Command. Dla zmaksymalizowania trwałości zapewniają one wodoszczelność nawet na 100m głębokości, a wyświetlacz zabezpiecza grube, akrylowe szkiełko.

Wytrzymałe modele Timex Command to outdoorowe zegarki sportowe, dlatego poza trwałością i niezawodnością, zapewniają one sporą dawkę funkcjonalności. Cyfrowe zegarki Timex Command wyposażone są w rozbudowany kalendarz oraz stoper, z dokładnością do 1/100 sekundy. Dodatkowo, 24 godzinny timer, czas dobowy, praktyczne podświetlenie Indiglo oraz niezwykle przydatny alarm, dostarczą wszystkich niezbędnych rozwiązań do mierzenia się z trudami dnia i nocy. Modele Timex Command, świetnie sprawdzą się zarówno jako zegarki na wyprawę, jak i praktyczne zegarki do biegania. Jeżeli potrzebny Ci duży zegarek męski, który będziesz mógł zabrać ze sobą wszędzie to Timex Command jest stworzony właśnie dla Ciebie.