Zegarki Timex Essex Avenue

Ciekawie wyglądające zegarki Timex z pewnością zwrócą uwagę niejednej osoby. Ich design jest niestandardowy. Koperty są okrągłe, jednak w wykończeniu widoczne są liczne krawędzie. W rezultacie widoczny jest efekt 3D, który wygląda nietuzinkowo. W czasomierzach Essex Avenue tarcze są jednokolorowe, w większości są to ciemne odcienie. Kwarcowy mechanizm jest niezawodny. Zegarek Timex będzie działał lata, bez konieczności ciągłego nakręcania. Amerykańska marka postawiła na różnorodność i w ofercie można znaleźć czasomierze Timex Essex Avenue w dwóch wersjach. Sam zdecyduj, czy wolisz pasek wykonany ze skóry naturalnej czy może stalową bransoletę.

czytaj więcej
Kategoria:

Essex Avenue – klasyczne dodatki z amerykańskim rodowodem 

Kupując nowy czasomierz chcemy, aby służył nam przez wiele lat. Dlatego często stawiamy na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. W zegarkach Timex Essex Avenue czas odczytamy dzięki wskazówkom. Są one długie i proste, a ich końce ostre. Dzięki temu możemy odczytać dokładną godzinę co do minuty. Indeksy, które symbolizują daną godzinę, mają podobny kształt do wskazówek. W efekcie tarcza jest spójna stylistycznie i wygląda elegancko. Większość modeli Essex Avenue wyróżnia się kopertami, na których widoczne są ciekawe kanty. Efekt trójwymiarowy sprawia, że czasomierze podkreślają każdą stylizację. 


Zegarek Timex – doskonały wybór w przystępnej cenie 

Zegarki Timex na skórzanych paskach są jednymi z bardziej klasycznych dodatków na nadgarstek. Zapinane na sprzączkę, w tym samym kolorze co koperta, doskonale współgrają z męskimi stylizacjami. Widoczny i delikatny szew, w połączeniu z nieregularną strukturą, jest ciekawym wykończeniem w czasomierzach Timex Essex Avenue. Modele na stalowych bransoletach wyglądają nieco ciężej na dłoni. Ogniwa tworzą wytrzymałą konstrukcję, która zakończona została zapięciem motylkowym. Ma ona specjalne zabezpieczenie przed samoistnym zwolnieniem blokady w klamrze, co przekłada się na bezpieczeństwo podczas noszenia zegarka. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Timex dostępną w naszej ofercie!