Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Essex Avenue

Zegarki Timex Essex Avenue

Ciekawie wyglądające zegarki Timex z pewnością zwrócą uwagę niejednej osoby. Ich design jest niestandardowy. Koperty są okrągłe, jednak w wykończeniu widoczne są liczne krawędzie. W rezultacie widoczny jest efekt 3D, który wygląda nietuzinkowo. W czasomierzach Essex Avenue tarcze są jednokolorowe, w większości są to ciemne odcienie. Kwarcowy mechanizm jest niezawodny. Zegarek Timex będzie działał lata, bez konieczności ciągłego nakręcania. Amerykańska marka postawiła na różnorodność i w ofercie można znaleźć czasomierze Timex Essex Avenue w dwóch wersjach. Sam zdecyduj, czy wolisz pasek wykonany ze skóry naturalnej czy może stalową bransoletę.

czytaj więcej

Essex Avenue – klasyczne dodatki z amerykańskim rodowodem 

Kupując nowy czasomierz chcemy, aby służył nam przez wiele lat. Dlatego często stawiamy na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. W zegarkach Timex Essex Avenue czas odczytamy dzięki wskazówkom. Są one długie i proste, a ich końce ostre. Dzięki temu możemy odczytać dokładną godzinę co do minuty. Indeksy, które symbolizują daną godzinę, mają podobny kształt do wskazówek. W efekcie tarcza jest spójna stylistycznie i wygląda elegancko. Większość modeli Essex Avenue wyróżnia się kopertami, na których widoczne są ciekawe kanty. Efekt trójwymiarowy sprawia, że czasomierze podkreślają każdą stylizację. 

Zegarek Timex Easton Avenue TW2U42600 męski zegarek na srebrnej bransolecie z datownikiem

Zegarek Timex – doskonały wybór w przystępnej cenie 

Zegarek Timex Essex Avenue TW2U42800 zegarek męski na brązowym pasku z widocznym szwem

Zegarki Timex na skórzanych paskach są jednymi z bardziej klasycznych dodatków na nadgarstek. Zapinane na sprzączkę, w tym samym kolorze co koperta, doskonale współgrają z męskimi stylizacjami. Widoczny i delikatny szew, w połączeniu z nieregularną strukturą, jest ciekawym wykończeniem w czasomierzach Timex Essex Avenue. Modele na stalowych bransoletach wyglądają nieco ciężej na dłoni. Ogniwa tworzą wytrzymałą konstrukcję, która zakończona została zapięciem motylkowym. Ma ona specjalne zabezpieczenie przed samoistnym zwolnieniem blokady w klamrze, co przekłada się na bezpieczeństwo podczas noszenia zegarka. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Timex dostępną w naszej ofercie!