Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Smartwatche na kartę SIM

Smartwatche na kartę SIM

Czy wiesz, że smartwatch na kartę SIM z powodzeniem zastąpi Tobie lub Twojemu dziecku telefon? Nowoczesne urządzenie działa niezależnie od smartfona. Dzięki temu możecie odbierać i wykonywać połączenia, nawet gdy nie macie przy sobie telefonu. Producenci często przystosowują smartwatch z kartą SIM do potrzeb dzieci. W coraz bogatszej ofercie nie brakuje też jednak propozycji dla dorosłych, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nowoczesna technologia wearables. Myślisz o zakupie smart zegarka? Zobacz modele w ZEGAREK.NET i wybierz smartwatch na kartę SIM dla siebie lub dziecka.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 24 z 24 produktów

Jak działa smartwatch z kartą SIM?  

Większość smart zegarków, które oferują możliwość prowadzenia rozmów, wymaga połączenia z telefonem poprzez Bluetooth. Coraz więcej producentów decyduje się jednak na wyposażenie czasomierzy w slot na kartę SIM. Taki smartwatch na kartę samodzielnie łączy się z siecią bez pośrednictwa smartfona. Dzięki temu nawet jeśli zostawisz telefon w domu, nie stracisz kontaktu z bliskimi. Możesz do nich zadzwonić, odebrać wiadomość SMS albo połączyć się z Internetem z poziomu nadgarstka.  

Zegarek Garett Smartwatch Garett Multi 4 Sport RT zielony 5903246287011


Jedyne, czego potrzebujesz, to karta SIM do smartwatcha oraz aktywny abonament. Obecność głośnika i mikrofonu umożliwi swobodne przeprowadzenie rozmowy w podróży samochodem, podczas treningu czy powrotu ze szkoły.  


Jaki smartwatch z kartą SIM warto wybrać? Na co zwrócić uwagę?  

Zegarek Garett Smartwatch 5903246287035

To, jaki smartwatch z kartą SIM wybierzesz, powinno zależeć przede wszystkim od jego przeznaczenia i dostępnych funkcji. Smartwatch z wejściem na kartę SIM ma być wsparciem w ćwiczeniach? W takiej sytuacji dobrym wyborem okaże się sportowy model na pasku z tworzywa sztucznego wyposażony w treningowe funkcje. A może chcesz wykorzystać zegarek z kartą SIM na co dzień i w celach biznesowych? Wtedy warto szukać akcesorium o eleganckim designie.  


Inne cechy będą się liczyć w przypadku smart czasomierza dla dziecka. Warto, by zegarek na kartę SIM dla dzieci był wyposażony w funkcje, które zwiększają bezpieczeństwo użytkownika, monitorują jego zdrowie, a do tego dostarczają mu zabawy. Nie można też zignorować stylu i upodobań pociechy. Dzieci lubią czuć się modnie. Chętnie założą więc na rękę zegarek z kartą SIM odpowiadający na młodzieżowe trendy.  Smartwach dla chłopca: Kids Protect 4G oraz smartwach dla dziewczynki: Kids Craft 4G RT

Smartwatch dla chłopca z funkcją dzwonienia

Smartwatch dla dzieci na kartę SIM  

Garett dla dzieci z funkcją dzwonienia

Jeśli Twoja pociecha marzy o smartfonie, ale Ty sceptycznie podchodzisz do jego zakupu, zegarek dla dzieci na kartę SIM warto rozważyć z wielu powodów. Akcesorium spełnia podstawową funkcję telefonu, czyli umożliwia prowadzenie rozmów, a także wysyłanie wiadomości. Decydując się na zaawansowany technologicznie smartwatch na kartę SIM dla dzieci marki Garett, znacznie ułatwisz kontakt między Tobą a dzieckiem. Porozumiecie się głosowo, a nawet przeprowadzicie wideorozmowę. Jednocześnie do Twojej pociechy nie dodzwoni się nikt niepożądany, bo zegarek z kartą SIM łączy tylko z wprowadzonymi wcześniej numerami.  


Poza tym smartwatch dla dzieci na kartę SIM Garett oferuje wiele innych opcji nietypowych dla smartfona. Mowa tu przede wszystkim o lokalizacji GPS i aplikacji GEOogrodzenie, które wykrywają położenie użytkownika. A jeśli dziecko przekroczy wyznaczoną strefę – informacja o tym dotrze bezpośrednio na Twój telefon. Do tego zegarek na kartę SIM dla dzieci oferuje funkcje treningowe, gry, plan lekcji i zabawy oparte na grywalizacji 

Garett dla dzieci geoogrodzenie


Smartwatche dla dzieci Garett

Zróżnicowane w stylu modele przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom w wieku od kilku do kilkunastu lat. Z myślą o kilkulatkach powstały kolorowe serie Kids Sweet i Happy. Miłośnikom sportowego stylu powinny spodobać się dynamiczne modele Star, Play i 4You. Gusta świeżo upieczonych nastolatków podbije natomiast smartwatch na kartę SIM dla dzieci z nowoczesnych kolekcji Craft i Life 


Zegarek z kartą SIM – funkcjonalny dodatek nie tylko dla najmłodszych  

Smartwatch na kartę SIM to również użyteczne narzędzie dla dorosłych, bo ułatwia wykonywanie wielu codziennych obowiązków. Jesteś młodym rodzicem? Teraz pchając wózek, czy prowadząc dziecko za rękę, nie musisz spuszczać pociechy z oka, aby odebrać lub wykonać połączenie. Dzięki temu urządzeniu nie musisz też rezygnować z rozmów podczas treningu. Zapomnij o ciężkim i niewygodnym smartfonie! Wystarczy, że będziesz mieć na nadgarstku smartwatch z kartą SIM, a kontakt z bliskimi nie wymusi przerwania ćwiczeń. Wreszcie zegarek na kartę SIM okaże się pomocny w sytuacjach biznesowych. Na spotkaniu ze współpracownikami dyskretnie będziesz kontrolował wiadomości i połączenia, aby w razie potrzeby wykonać konieczny telefon.  Na to wszystko pozwala m.in. męski smartwatch na kartę Multi 4 SportNowoczesny model przykuwa uwagę sportowym designem. A dzięki paskowi z tworzywa sztucznego jest również wygodny w noszeniu. Do jego najważniejszych atutów należy jednak szeroka funkcjonalność. Barometr, kompas, GPS, pulsometr, oprogramowanie treningowe, kalkulator uzupełniają podstawowe zadanie tego urządzenia – możliwość prowadzenia rozmów. Tak wyposażony zegarek na kartę SIM znakomicie spisze się podczas treningowych aktywności i codziennych wyzwań.  


Oryginalny smartwatch z wejściem na kartę SIM znajdziesz w ZEGAREK.NET 

Myślisz o tym, aby kupić smartwatch na kartę SIM? W ofercie ZEGAREK.NET znajdziesz zegarek dla dzieci na kartę SIM, a także modele dla dorosłych renomowanych marek. Wyposażony w dodatkowe, nietuzinkowe funkcje urządzenie przyda się nie tylko do prowadzenia rozmów, ale też realizacji wielu codziennych zadań. Wybierz smartwatch z kartą SIM dla siebie lub dziecka i przekonaj się, że kontakt z bliskimi może być jeszcze wygodniejszy!