Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Smartwatche z pulsometrem

513wyniki

Smartwatch z pulsometrem

O regularnym mierzeniu pulsu powinieneś pamiętać, jeśli uprawiasz sport, masz problemy z sercem lub po prostu chcesz dobrze zatroszczyć się o swoje zdrowie. Mając wbudowany w smartwatch pulsometr, sprawdzisz tętno szybko, wygodnie, w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności korzystania z dodatkowych urządzeń. Uzyskany wynik pomoże Ci ocenić stopień wytrenowania organizmu oraz wykryć ewentualne nieprawidłowości w pracy serca. Smartwatch z pulsometrem nie zastąpi profesjonalnego urządzenia medycznego, ale z pewnością może dać cenne wskazówki. Dowiedz się, jak to działa i zobacz smartwatch z pulsometrem z naszej oferty!

czytaj więcej
FILTRY0Jak smartwatch mierzy puls?

Smartwatch z pulsometrem

Smartwatch z pulsometrem wykonuje pomiar w oparciu o metodę optyczną. Oznacza to, że za pomocą podświetlenia LED urządzenie rejestruje ilość krwi w żyłach i tkankach. Następnie na podstawie tego, ile światła powraca do zegarka, ocenia puls. Im światła jest więcej, tym niższą wartość osiąga tętno i odwrotnie. Wynik obliczony przez wbudowany w smartwatch pulsometr wyświetla się na ekranie urządzenia. A po połączeniu czasomierza ze smartfonem może zostać zapisany w aplikacji.Smartwatch damski z pulsometrem — zobacz eleganckie zegarki na trening i nie tylko

Jeśli zamierzasz wykorzystywać pulsometr w smartwatchu do regularnej kontroli zdrowia, dobrym wyborem okaże się zegarek fashion w eleganckim, klasyczno-nowoczesnym stylu. Jego najlepszym przykładem są modowe propozycje od Fossil czy Michael Kors. Obok podstawowego pomiaru parametrów zdrowotnych i treningowych oferują przydatne na co dzień funkcje, np. płatności zbliżeniowe czy wykonywanie połączeń.

pulsometr w smartwatchu


smartwatch z pulsometrem damski Rubicon

Casualowy styl z większą liczbą sportowych opcji efektownie łączy z kolei elegancki smartwatch z pulsometrem damski Rubicon, Vector Smart i Garett (np. Lady Elegance, Naomi, Ann). Żaden z tych producentów nie zapewnia jednak tak wiele możliwości jak Garmin! Wybierając zegarek z pulsometrem Garmin Venu albo Vivoactive, zyskujesz stylowego towarzysza na każdą okoliczność. Zmierzy Twój poziom energii, prześledzi aktywność i cykl miesiączkowy, a nawet zapłaci za zakupy.


A może zależy Ci, aby wykonywać pomiar tętna w zegarku głównie w ramach treningu? Rozważ w takim razie również typowo sportowy smartwatch damski z pulsometrem Garmin (np. Forerunner do mierzenia wydolności podczas biegu) albo Polar. Zegarek z pulsometrem Ignite dla kobiet oferuje m.in. pomiar stresu i obciążenia organizmu, wskaźnik regeneracji oraz 130 profili sportowych.

smartwatch damski z pulsometrem GarminDobry smartwatch z pulsometrem znajdziesz w ZEGAREK.NET

Interesuje Cię pomiar tętna zegarkiem? W ZEGAREK.NET jest dostępny duży wybór smartwatchy marek sportowych i fashion. Dzięki temu znajdziesz tu model na co dzień, który umożliwi Ci regularną kontrolę pracy serca, a także zegarek sportowy do kompleksowego monitorowania kondycji i postępów w treningu. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz smartwatch z pulsometrem najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.