Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Smartwatch męski z funkcją rozmowy

191wyniki

Smartwatch męski z funkcją rozmowy

A gdybyś mógł prowadzić rozmowy bez wyciągania telefonu? To proste, jeśli masz na nadgarstku smartwatch męski z funkcją odbierania połączeń. Wystarczy ruch palcem na wyświetlaczu zegarka, żeby nawiązać kontakt. Funkcja przydaje się w pracy, na treningu i w wielu innych codziennych sytuacjach. Dlatego w portfolio producentów znajdziesz zarówno sportowy smartwatch męski z funkcją rozmowy, jak i elegancki zegarek do noszenia na co dzień. Zapoznaj się z pełną ofertą! 

FILTRY0

Smartwatch męski z funkcją odbierania połączeń — jaki wybrać?

Smartwatch męski z funkcją dzwonienia umożliwia wykonywanie rozmów na dwa sposoby: 

  • poprzez Bluetooth po sparowaniu ze smartfonem — musisz mieć wtedy telefon w bliskiej odległości od zegarka; 
  • samodzielnie łącząc się z siecią dzięki wbudowanemu slotowi na kartę SIM. To jeszcze wygodniejsze, bo nie trzeba dodatkowo mieć zawsze przy sobie smartfona, aby być w kontakcie ze światem.
Smartwatch męski z funkcją rozmowy


Smartwatch męski czarny z funkcją rozmowy

To, na jaki smartwatch męski z funkcją telefonu się zdecydujesz, może też jednak zależeć od sytuacji, w których chcesz korzystać z funkcji dzwonienia. Lubisz pozostawać w kontakcie z bliskimi podczas treningów na siłowni albo w terenie? Sportowy smartwatch męski z możliwością dzwonienia ułatwi Ci prowadzenie rozmowy, a do tego pomoże w śledzeniu treningowych wyników. Ma dynamiczny styl i wygodną, lekką konstrukcję, aby zapewnić Ci maksymalnie komfortowe ćwiczenia w każdym miejscu.


A może wolisz korzystać z opcji dzwonienia głównie w pracy, podróży na spotkania biznesowe i przy innych obowiązkach? W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem okaże się elegancki smartwatch męski z możliwością odbierania połączeń. Często oferuje inne funkcje przydatne na co dzień, np. płatności zbliżeniowe czy wsparcie asystenta Google.

Smartwatch męski z funkcją rozmowy i możliwością płatności zbliżeniowej


Funkcje treningowe w smartwatchu z funkcją rozmowy

We wszystkich modelach znajdziesz też podstawowe sensory zdrowia i funkcje treningowe. Dlatego, jeśli nie chcesz się ograniczać, postaw na uniwersalny zegarek z wymiennym paskiem lub bransoletą. Dzięki temu łatwo sprawisz, że Twój smartwatch męski z funkcją rozmów zyska szykowny lub sportowy charakter, służąc Ci w każdym momencie dnia. Zobacz, na które modele warto zwrócić uwagę.


Smartwatch męski z funkcją dzwonienia — markowe propozycje

Typowo sportowym stylem i funkcjami wyróżniają się dwa zegarki Garett i Rubicon. Pierwszy — Multisport 4 — ma slot na kartę SIM, dzięki czemu w pełni zastępuje telefon. Ten smartwatch męski z możliwością rozmowy został zaprojektowany tak, aby uważnie towarzyszyć Ci podczas wielu dyscyplin sportowych. Jeśli zabierzesz go w teren, pomoże zorientować się w Twoim położeniu poprzez funkcję GPS, kompas i barometr. W każdym momencie wykona też podstawowy pomiar zdrowia.

Smartwatch Rubicon z funkcją rozmowy 

Funkcje smartwatcha Rubicon RNCE73

Jeszcze bardziej dynamiczny smartwatch męski z funkcją telefonu Rubicon RNCE73 również ma kilka przydatnych funkcji treningowo-zdrowotnych. Dość wspomnieć o: ciśnieniomierzu, pulsoksymetrze, krokomierzu czy oprogramowaniu treningowym. Prowadzenie rozmów umożliwia jednak wyłącznie poprzez Bluetooth talk.

A jeśli zależy Ci na podobnej funkcjonalności, ale eleganckim stylu? Zwróć uwagę na smartwatch męski z funkcją rozmowy Rubicon:

  • RNCE84 na bransolecie mesh z wymiennym paskiem na trening;
  • RNCE78 ze skórzanym i silikonowym paskiem. 
Smartwatch Rubicon Z funkcją rozmowy


Skagen Falster 6GEN

Elegancja w minimalistycznej odsłonie stała się natomiast wyróżnikiem marki Skagen. Jej najnowsze dzieło — Skagen Falster 6GEN — to niezawodny towarzysz codziennych zajęć. Dzięki oprogramowaniu WearOS smartwatch męski z funkcją odbierania połączeń umożliwia również płacenie za zakupy zegarkiem, wsparcie asystenta Google oraz dostęp do licznych aplikacji z Google Play.


Smartwatch męski z możliwością rozmowy znajdziesz w ZEGAREK.NET

Te i wiele więcej markowych zegarków znajdziesz w ZEGAREK.NET. Wszystkie dostępne u nas modele są w 100% oryginalne, gdyż pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Dlatego, jeśli zależy Ci na jakości i niezawodnym działaniu, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz smartwatch męski z funkcją rozmowy dla siebie. Zobacz całą kolekcję zegarków smartwatch z funkcją dzwonienia!

Smartwatch męski z funkcją rozmowy