Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki sportowe

2952wyniki
Zegarki sportowe mają szeroki zakres funkcji, które wspierają codzienny trening osób aktywnych fizycznie. Wśród nich najbardziej zaawansowane możliwości oferuje smartwatch sportowy, czyli inteligentny czasomierz wyposażony m.in. w GPS, krokomierz, pulsometr i licznik kalorii. Szczególnym typem jest też zegarek sportowy outdoorowy, przeznaczony do aktywnego spędzania czasu w terenie. W bogatej ofercie znajdziemy modele zaprojektowane zarówno z myślą o profesjonalnych sportowcach, jak i osobach ćwiczących amatorsko.
FILTRY0

Czym charakteryzują się zegarki sportowe?

Wśród cech charakteryzujących zegarki sportowe można wyróżnić:

 • zastosowanie materiałów o określonych właściwościach, np. pasków z tworzywa sztucznego dla szybszego wysychania czy kopert z tworzywa lub tytanu dla osiągnięcia lekkości,
 • wysoką wodoszczelność, co pozwala nosić je podczas pływania, nurkowania lub innych aktywności związanych z wodą,
 • systemy zabezpieczeń mechanizmów dla ochrony wnętrza zegarka przed pyłem, wstrząsami oraz wodą,
 • dynamiczny design, w którym nie brakuje dodatkowych subtarcz i przycisków,
 • dostępność funkcji związanych z aktywnością fizyczną: wiele zegarków sportowych ma wbudowane funkcje, takie jak stoper, licznik kalorii, pomiar pulsu czy GPS,
 • zwiększoną czytelność za sprawą wyraźnych oznaczeń i dużych cyfr, które ułatwiają odczytanie czasu.

Warto pamiętać o tym, że obecnie znaczna część zegarków sportowych to smartwatche wzbogacone dodatkowymi funkcjami. W takim przypadku typowy zegarek treningowy na pierwszy rzut oka może wyglądać jak zegarek codzienny.

Jakie funkcje posiadają zegarki sportowe?

Funkcje dostępne w zegarkach sportowych różnią się w zależności od przeznaczenia danego modelu. Zegarek w sportowej stylistyce skupiony na lifestylu będzie oferował co innego niż profesjonalny zegarek nurkowy czy survivalowy.

Wśród funkcji sportowych zegarków na co dzień można wymienić:

Sportowe zegarki profesjonalne oferują natomiast:

 • profesjonalne oprogramowanie treningowe poprawiające jakość treningów,
 • pulsometr, pulsoksymetr, monitor snu pozwalające na śledzenie parametrów zdrowotnych,
 • wskaźnik spalanych kalorii, pomagający w pilnowaniu diety i wagi,
 • pomiar przewyższeń,
 • GPS do określania położenia użytkownika,
 • zapis przebytych tras, umożliwiający śledzenie postępów.

Zegarki tej grupy często są dostosowane do konkretnej dyscypliny sportowej, co pozwala na bardziej dokładne pomiary i analizy.

Sportowy zegarek dopasowany do potrzeb użytkownika i przeznaczenia. Wybierz najlepszy zegarek sportowy dla siebie, kierując się jego funkcjonalnością i wymogami danej dyscypliny.

Jaki zegarek sportowy wybrać?

Sportowy zegarek powinien być jak najlepiej dopasowany do potrzeb użytkownika i swojego przeznaczenia. Zupełnie inne wymagania stoją bowiem przed czasomierzem do biegania, nurkowania czy sportów ekstremalnych. Jak spośród wielu modeli wybrać najlepszy zegarek sportowy dla siebie? W pierwszej kolejności należy kierować się przede wszystkim jego funkcjonalnością dopasowaną do wymogów danej dyscypliny.
Urządzenie z oprogramowaniem do ćwiczeń siłowych okaże się niezastąpione w klubie fitness i na siłowni. Zegarek sportowy z GPS przyda się natomiast podczas sportów outdoorowych. Fani zarówno wodnych, jak i lądowych aktywności nie będą mieli problemu ze znalezieniem odpowiedniego produktu. Współczesne zegarki i smartwatche sportowe są bowiem zaprojektowane do monitorowania i wspierania niemal każdego rodzaju aktywności.
Zegarki sportowe - idealne dla fanów aktywności wodnych i lądowych. Monitoruj i wspieraj swoje ćwiczenia dzięki współczesnym zegarkom i smartwatchom sportowym.
Najlepsze zegarki sportowe wykonane z wygodnych i wytrzymałych tworzyw sztucznych, które zapewniają lekkość i komfort użytkowania. Wyraźnie zaprojektowana tarcza umożliwia odczytanie godziny w każdych warunkach pogodowych.
Przy wyborze czasomierza warto również zwrócić uwagę na jego jakość, sposób wykonania i design. Najlepsze zegarki sportowe są tworzone z wygodnych i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Charakteryzują się lekkością, która zapewnia komfort użytkowania. Ponadto wyraźnie zaprojektowana tarcza umożliwia odczytanie godziny w każdych warunkach pogodowych.
I choć wszystkie modele łączy jeden styl sportowy, to przybiera on najróżniejsze odsłony. Zegarki męskie sportowe mogą mieć dynamiczny, wojskowy charakter, w którym mocny, militarny wygląd współgra z niezwykle wytrzymałą konstrukcją. Jednak wśród nich nie brakuje również modeli o designie zmierzającym w stronę klasycznego szyku. Inspiracje casualową czy nawet biżuteryjną elegancją wykazują również zegarki damskie sportowe. Dopasuj ich styl do swoich preferencji!
Zegarki męskie i damskie sportowe o dynamicznym, wojskowym charakterze lub klasycznym szyku. Wybierz model dopasowany do swoich preferencji
Zegarki sportowe do biegania z funkcjami mierzącymi wydajność biegu, krokomierzem, stoperem, timerem i licznikiem okrążeń. Dodatkowo monitorują stan zdrowia, wysokość pulsu, ciśnienia, poziom natlenienia krwi i ilość spalanych kalorii. Przypominają o odpowiednim nawodnieniu organizmu i badają jakość snu.

Zegarki do biegania

Zegarki dla biegaczy są wyposażone w funkcje odpowiadające za mierzenie wydajności biegu. Pomagają śledzić sportowe postępy, a następnie ustalać najefektywniejszy plan ćwiczeń. Takie dodatki, jak: krokomierz, stoper, timer i licznik okrążeń na bieżąco prowadzą precyzyjny pomiar aktywności. Jednocześnie zegarki do biegania umożliwiają stałą kontrolę stanu zdrowia monitorując: wysokość pulsu i ciśnienia, poziom natlenienia krwi oraz ilość spalanych kalorii. Zaawansowane modele dodatkowo przypominają o odpowiednim nawodnieniu organizmu w czasie treningu. Niektóre zegarki sportowe do biegania pracują na formę swojego właściciela nawet 24 h na dobę - badają jakość jego snu i wyznaczają odpowiedni czas drzemki.
Smartwatch do biegania oferuje dodatkowo udogodnienia ułatwiające zaplanowanie treningu w terenie. Informacje pogodowe, wskaźnik temperatury powietrza i barometr pozwalają na bieżąco kontrolować warunki atmosferyczne, a dzięki temu określić czas i miejsce ćwiczeń. Nie zawsze uda się jednak uniknąć deszczu, dlatego zegarki biegowe wykazują wodoszczelność o klasie co najmniej 3 ATM, która chroni przed zachlapaniami.
Smartwatch do biegania z wodoszczelnością 3 ATM, który ułatwia zaplanowanie treningu w terenie. Informacje pogodowe, wskaźnik temperatury powietrza i barometr pozwalają na bieżąco kontrolować warunki atmosferyczne.
Zegarek sportowy z GPS - idealny dla biegaczy. Wyznacza trasę i oblicza czas dotarcia do celu, a także umożliwia sterowanie muzyką ze smartfona.
Chętnie wybieranym modelem jest także zegarek sportowy z GPS. Wyznacza trasę i na bieżąco ją zapisuje, a także oblicza czas dotarcia do celu. Ta funkcjonalność może zostać wykorzystana podczas różnego rodzaju biegów. W dodatku inteligentny zegarek dla biegacza, który nie wyobraża sobie treningu bez słuchawek w uszach, daje możliwość sterowania muzyką ze smartfona.
Z myślą o biegaczach powstała np. seria Timex Marathon i Ironman. Poza nią uwagę zwraca również zegarek do biegania damski Casio Baby-G o masywnej, typowo sportowej konstrukcji. Do mężczyzn jest natomiast skierowany zegarek do biegania męski Casio G-Shock.
Zegarki sportowe Timex Marathon i Ironman oraz damski Casio Baby-G i męski Casio G-Shock to idealne rozwiązania dla biegaczy.
Zegarek sportowy do pływania o klasie wodoszczelności 10 ATM, który pozwala na długotrwałe zanurzenie bez obaw o uszkodzenie.

Zegarki do pływania

Zupełnie innym wyzwaniom musi stawić czoła zegarek sportowy do pływania. W jego przypadku kluczowe znaczenie ma wodoszczelność, która pozwala na długotrwałe zanurzenie czasomierza bez obaw o jego uszkodzenie. Taką odporność wykazuje zegarek wodoszczelny do pływania o klasie co najmniej 10 ATM. Mając go na nadgarstku, można pływać przez dłuższy czas, a nawet nurkować bez akwalungu. Trzeba jednak pamiętać, że im wyższy zegarek pływacki ma wskaźnik, tym głębiej może się zanurzyć pod powierzchnią wody.
Cechy dobrego czasomierza przeznaczonego do aktywności w wodzie nie kończą się jednak na wodoszczelności. Niektóre zegarki do pływania oferują dodatkowe funkcje przydatne podczas treningu, np. timer czy licznik kalorii. Mierzą też prędkość i częstotliwość pulsu w trakcie wysiłku. W wiele z tych funkcji został wyposażony smartwatch do pływania Suunto - fińskiej marki, która specjalizuje się w produkcji czasomierzy dla sportowców.
Zegarki sportowe Suunto - marka specjalizująca się w produkcji czasomierzy dla sportowców, oferujących dodatkowe funkcje przydatne podczas treningu, takie jak timer, licznik kalorii, miernik prędkości i częstotliwości pulsu.
Zegarki sportowe marki Casio, Seiko i Timex - idealne dla miłośników sportu, którzy cenią sobie wygodę. Przejrzysta tarcza i duże indeksy pozwalają na szybkie odczytanie interesujących parametrów.
Poza nią zegarek do pływania mają w swoim portfolio również inne, prestiżowe brandy, takie jak: Casio, Seiko czy Timex. Te niezwykle popularne wśród miłośników sportu urządzenia łączą dobry styl z profesjonalnym systemem. Przeznaczone są dla osób, które cenią sobie wygodę w najlepszym wydaniu. Przejrzysta tarcza i duże indeksy pozwalają na szybkie odczytanie interesujących parametrów.

Zegarek na siłownię

A jaki zegarek na siłownię wybrać? W tego typu urządzeniu kluczową rolę odgrywają funkcjonalność i wytrzymałość. Z myślą o osobach trenujących siłowo powstał zegarek sportowy na siłownię o wysokim poziomie wytrzymałości. Jest odporny na wstrząsy, dlatego można z nim wykonywać - bez obaw o uszkodzenie - nawet wyjątkowo wymagające ćwiczenia. W tej kategorii od lat kierunek wyznacza Casio w linii G-SHOCK. Zegarek na siłownię tej marki wyróżnia się wbudowanym systemem amortyzującym, który gwarantuje stabilność w każdych warunkach.
Zegarek sportowy na siłownię Casio G-SHOCK - wytrzymały i odporny na wstrząsy, idealny do wymagających ćwiczeń.
Smartwatch Garett Sport Gym - idealny do ćwiczeń na siłowni. Mierzy puls, ciśnienie, natlenienie krwi i ilość spalonych kalorii. Posiada zaawansowane funkcje sportowe i motywuje do ćwiczeń.
Miłośnik ćwiczeń siłowych, któremu zależy na kontroli aktywności, powinien raczej sięgnąć po smartwatch na siłownię. To urządzenie mierzy najważniejsze parametry: puls, ciśnienie, natlenienie krwi, ilość spalonych kalorii. Do tego ma zaawansowane funkcje sportowe, które rozpoznają rodzaj treningu i informują o jego efektywności. Jaki smartwatch na siłownię wybrać? Z myślą o ćwiczeniach w tym miejscu powstał model Garett Sport Gym. Poza tym, że spełnia najważniejsze zadania sportowe, został wyposażony w funkcję motywowania do ćwiczeń.

Zegarek na rower

Jeszcze inne cechy powinien mieć zegarek na rower. W takim czasomierzu liczy się odporność na deszcz, pot i uszkodzenia. Przed tego typu kontaktem z wodą zabezpiecza klasa wodoszczelności co najmniej 3 ATM. O tym, że zegarek rowerowy jest wytrzymały, decyduje natomiast połączenie odpowiedniego materiału i szkła. Do wykonania koperty stosuje się najczęściej stal, ale też karbon, tytan czy wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Jeśli zaś chodzi o szkło, to warto wybrać zegarek do jazdy na rowerze ze szkłem mineralnym. Materiał ten jest odporny na zarysowania i stłuczenia. Całość uzupełnia pasek z tworzywa sztucznego, który zapewnia wysoki komfort noszenia.
Zegarek sportowy do jazdy na rowerze z klasą wodoszczelności 3 ATM, wykonany z wytrzymałej stali, szkła mineralnego i paska z tworzywa sztucznego.
Zegarek sportowy na rower z czujnikami mierzącymi parametry fizyczne, pulsometrem, ciśnieniomierzem, pulsoksymetrem i licznikiem kalorii. Dodatkowo GPS, stoper, pomiar prędkości i licznik przebytych kilometrów. Smartwatch Timex Ironman i Suunto Ambit oferują zaawansowane oprogramowanie do jazdy na rowerze.
Dobrze, jeśli zegarek sportowy na rower ma dodatkowo czujniki mierzące parametry fizyczne. Przydatną funkcją jest pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr i licznik kalorii. Ich listę uzupełniają udogodnienia do aktywności w terenie, jak GPS, stoper, pomiar prędkości i licznik przebytych kilometrów. Dodatkowo zaawansowane oprogramowanie do jazdy na rowerze oferują niektóre inteligentne zegarki na rower, np. smartwatch Timex Ironman czy Suunto Ambit.

Zegarki sportowe dla dzieci

Współczesne sportowe zegarki dla dzieci wspierają aktywność fizyczną najmłodszych użytkowników. Skutecznie motywują do ruchu każdego dnia i zwiększają efektywność bardziej profesjonalnych treningów. W podstawowym zakresie zegarek dziecięcy sportowy oferuje najczęściej funkcję stopera, czego przykładem są modele Casio.
Dziecięce zegarki sportowe Casio - skutecznie motywują do aktywności fizycznej i zwiększają efektywność treningów.
Inteligentne sportowe zegarki dla dzieci, które liczą kroki, odtwarzają pokonaną trasę i monitorują sen. Wyposażone w oprogramowanie treningowe z kilkoma trybami do różnych rodzajów aktywności.
Szerszy zakres możliwości obiecują inteligentne sportowe zegarki dla dzieci. Liczą kroki. Odtwarzają pokonaną trasę. Monitorują sen. Są dodatkowe wyposażone w oprogramowanie treningowe z kilkoma trybami do różnych rodzajów aktywności na sali gimnastycznej lub w plenerze.
W zakresie funkcji zegarek sportowy dziecięcy nie różni się więc od modeli dla dorosłych. Niektóre przypominają je nawet pod względem designu. Są jedynie dostosowane do rozmiarów dziecięcego nadgarstka. Inne, jak np. inteligentny zegarek sportowy dla dzieci Garett, mają wzornictwo nawiązujące do dziecięcej stylistyki. Cechuje je uniwersalny design, a o ich dostosowaniu do płci może świadczyć jedynie kolorystyka. Modele w ciemniejszych barwach sprawdzą się lepiej jako zegarek sportowy dla chłopca. Odcieniami różu i czerwieni zachwyca natomiast zegarek sportowy dla dziewczynki.
Zegarek sportowy dla dzieci, który nie różni się od modeli dla dorosłych. Design uniwersalny, kolorystyka dostosowana do płci - ciemniejsze barwy dla chłopca, róż i czerwień dla dziewczynki.
Zegarki sportowe Tissot z kolekcji Tissot T-Sport to idealny wybór dla osób aktywnych. Marka Tissot od ponad 50 lat jest sponsorem profesjonalnych wyścigów samochodowych oraz oficjalnym chronometrażystą NBA, Tour De France, Giro D’Italia i IIHF.

Zegarki sportowe z historią - Tissot T-Sport

W świecie sportu nie ma drugiej marki, która bardziej angażowała się w profesjonalne odmierzanie czasu niż Tissot. Od ponad 50 lat jest on sponsorem profesjonalnych wyścigów samochodowych. Oprócz tego zegarki Tissot służą jako oficjalne chronometry w wielu prestiżowych ligach sportowych. Mianowicie Tissot jest oficjalnym chronometrażystą NBA, Tour De France, Giro D’Italia, czy Międzynarodowej Federacji Hokeja Na Lodzie IIHF. Zegarki sportowe Tissot znajdziemy głównie w kolekcji Tissot T-Sport, która została stworzona z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia.
Czasomierze z tej serii łączą w sobie elegancką estetykę, wytrzymałe materiały i szereg użytecznych funkcji. Dzięki temu zegarki Tissot T-Sport są niebywale funkcjonalne i nadadzą się na wiele okazji. Osoby szukające klasycznego zegarka o sportowej elegancji powinny zwrócić uwagę na kolekcję Tissot Chrono XL. Z kolei użytkownicy chronografów mają szeroki wybór spośród takich serii jak Tissot PRC 200, czy Tissot Chrono XL zaprojektowany dla osób o większych nadgarstkach. Fani wyścigów samochodowych zapewne docenią dynamiczny design i mnogość detali zawartych w zegarkach Tissot PRS 516.
Eleganckie i funkcjonalne zegarki Tissot T-Sport zapewnią Ci wytrzymałość i szereg użytecznych funkcji. Wybierz spośród klasycznych zegarków Tissot Chrono XL lub dynamicznych zegarków Tissot PRC 200 i PRS 516.
Kup oryginalny zegarek sportowy w ZEAGREK.NET - autoryzowanym sprzedawcy zegarków sportowych z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną.

Oryginalne zegarki sportowe znajdziesz w ZEGAREK.NET!

Chcesz kupić zegarek sportowy i szukasz odpowiedniego dla siebie modelu? Zapoznaj się z szeroką ofertą ZEAGREK.NET! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków sportowych, dzięki czemu pozostajemy w stałym kontakcie z producentami i dystrybutorami. Oferujemy wyłącznie oryginalne zegarki i smartwatche sportowe z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną. To wszystko potwierdza wysoką jakość sprzedawanych przez nas czasomierzy.

Blog

Jaki zegarek sportowy wybrać? Ranking najlepszych zegarków sportowych 2024

Jaki zegarek sportowy wybrać? Ranking najlepszych zegarków sportowych 2024

Myślisz, żeby kupić zegarek sportowy, ale trudno Ci się zdecydować? Zobacz najlepsze propozycje do 500 zł, 1000 zł i 1500 zł
Czytaj
Zegarek sportowy damski – jaki wybrać? Przegląd dobrych zegarków sportowych damskich

Zegarek sportowy damski – jaki wybrać? Przegląd dobrych zegarków sportowych damskich

Ćwiczysz i chcesz śledzić postępy w treningach? Postaw na nowoczesny smartwatch damski sportowy. Sprawdź propozycje dobrych zegarków sportowych damskich!
Czytaj
Zegarki sportowe dla dzieci – TOP 8 dobrych sportowych zegarków dla dziewczynek i chłopców

Zegarki sportowe dla dzieci – TOP 8 dobrych sportowych zegarków dla dziewczynek i chłopców

Zegarek sportowy dziecięcy pomoże zadbać o zdrowie i kondycję od najmłodszych lat. Zobacz TOP 8 zegarków sportowych dla dzieci!
Czytaj
Zegarek na rower – TOP 6 funkcjonalnych zegarków sportowych na rower

Zegarek na rower – TOP 6 funkcjonalnych zegarków sportowych na rower

Poznaj 6 modeli zegarków na rower, które wzorowo sprawdzą się u początkującego, jak i bardziej doświadczonego rowerzysty.
Czytaj
Zegarek do biegania z GPS - jaki wybrać? Polecane modele

Zegarek do biegania z GPS - jaki wybrać? Polecane modele

Lubisz biegać, ale brakuje Ci urządzenia do monitorowania postępów? Wybierz zegarek do biegania z GPS, który zmierzy Twoją aktywność i pomoże monitorować wyznaczone cele!
Czytaj
Zegarek sportowy czy smartwatch? Sprawdź, czym różni się smartwatch od zegarka sportowego!

Zegarek sportowy czy smartwatch? Sprawdź, czym różni się smartwatch od zegarka sportowego!

Zastanawiasz się, czym różni się zegarek sportowy od smartwatcha? Wyjaśniamy, jakie są podstawowe różnice i co wybrać!
Czytaj