Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki na prezent świąteczny dla dziecka

472wyniki

Zegarki na prezent świąteczny dla dziecka

Prezenty na gwiazdkę co roku rozpalają dziecięcą wyobraźnię! W tym roku postaw na coś naprawdę wyjątkowego. Kolorowy zegarek pod choinkę z fantastycznymi wzorami i ciekawymi funkcjami, okaże się dobrym towarzyszem najmłodszego członka rodziny. Wybierz zegarkowy prezent świąteczny dostosowany do wieku dziecka!

czytaj więcej
FILTRY0

Prezent na święta dla dziecka, czyli zegarek!

Prezenty świąteczne dla dzieci mogą przyjmować bardzo różną formę. Kolorowe modele pełne fantastycznych motywów staną się nieodzownymi towarzyszami dziecięcych zabaw, podczas których odkrywają otaczający ich świat. Ponadto, mogą także spełnić funkcję edukacyjną, ucząc naszą pociechę liczb i odczytywania godziny na zegarze. Niekiedy za sprawą swojej funkcjonalności, pomogą rodzicom w zdalnej opiece. Zobacz, jakie prezenty świąteczne w postaci zegarków będą najlepsze dla Twojego dziecka!

Prezent na święta dla dziecka, czyli zegarekPomysł na prezent dla 5-6 latków

Pomysł na prezent dla 5-6 latków

Kiedy jest czas na pierwszy zegarek dla dziecka? Im wcześniej, tym lepiej! Już 5-latkom możesz pod choinkę podarować kolorowy zegarek, który zaznajomi najmłodszych z cyframi! Małe, dopasowane do nadgarstków dzieci czasomierze znajdziesz w ofercie Knock Nocky i Q;Q. Kolorowe modele z wyraźnymi cyferkami z pewnością wzbudzą wiele zainteresowania nawet wśród małego dziecka! Taki pomysł na prezent okaże się bowiem ciekawą, edukacyjną zabawką wprowadzającą pociechę w świat cyfr.Zegarkowe prezenty dla dzieci w wieku 7-8 lat

Prezent świąteczny dla dziecka może przybierać najróżniejszą formę. Dla tych wkraczających w wiek szkolny, z pewnością ciekawym może okazać się zegarek. Wypełniony kolorowymi motywami i postaciami czasomierz na pasku, stanie się towarzyszem wielu zabaw i odkrywania tajemnic otaczającego świata. Wiele radości z użytkowania sprawią na pewno modele Timex i Flik Flak. Te zegarki na prezent świąteczny dla dziecka okażą się wspaniałym pomysłem! Czytelne tarcze, wytrzymałe obudowy oraz wygodne paski sprawią, że modele będą mogły towarzyszyć uczniom w niemal każdych warunkach. Motywy zwierząt, dinozaurów, samochodów, czy roślin z pewnością znajdą swoich entuzjastów wśród dziewczynek i chłopców.

Zegarkowe prezenty dla dzieci w wieku 7-8 latPrezenty świąteczne dla dzieci, czyli zegarki dla 9-10 latków

Prezenty świąteczne dla dzieci, czyli zegarki dla 9-10 latków

Nieco starsze dzieci będą odkrywać własny niepowtarzalny styl z zegarkami Swatch. Te wyjątkowe, szwajcarskie modele utrzymane w modnym wzornictwie, staną się ciekawymi dodatkami dziecięcego stroju. Spotkamy tu egzemplarze w stylu moro, z brokatowym paskiem, czy geometrycznymi wzorami. Tym samym z łatwością znajdziemy prezent na święta dla młodszych członków rodziny. Równie ciekawe zegarki na gwiazdkę dla dzieci będą w ofercie marki Lorus. Tutaj też przeważają modele o bardziej sportowym charakterze, które przypadną młodym miłośnikom sportu i aktywnego sposoby spędzania czasu.Zegarek dla 11-12 latków, czyli ciekawe pomysły na prezenty

Wkraczającym w nastoletni wiek dzieciom warto podarować zegarek na prezent, który zaznaczy ich indywidualność i pozwoli wyróżnić się z tłumu. Dobrym pomysłem na upominek dla dziewczynki i chłopca okażą się modele Lacoste i Ice Watch. Ich modny wygląd w połączeniu z dobrym wykonaniem na pewno trafi w gusta każdego nastolatka. Tutaj też mamy do czynienia z egzemplarzami o szerokich paskach, pastelowych kolorach i umieszczonych na tarczach znanych logach. Wiele z nich będzie mogło być użytkowanymi w wodzie. Niezwykłą ekspresję kolorów znajdziemy w Swatchu, wśród których spotkamy jednokolorowe modele, jak i fantastyczną mieszankę barw. Pozytywnie zakręcone zegarki będą dobrze prezentować się na nadgarstkach pełnych pomysłów nastolatków.

Zegarek dla 11-12 latków, czyli ciekawe pomysły na prezentySmartwatch dla dziecka - nowoczesny prezent w praktycznej formie

Smartwatch dla dziecka - nowoczesny prezent w praktycznej formie

Bardzo dobrym świątecznym prezentem okaże się także smartwatch dla dzieci. Specjalnie zaprojektowany dla najmłodszych użytkowników zegarek, w bezpieczny i mądry sposób wprowadzi je w świat nowoczesnych technologii. Spełni on nie tylko funkcję przyrządu do zabawy, ale dzięki swoim licznym funkcjom pomoże w nauce odpowiedzialności. Rodzicom z kolei pozwoli zdalnie sprawować opiekę nad swoją pociechą. Takie też są modele od znakomitej polskiej marki Garett. Kolorowe i dostosowane wielkością do rozmiaru nadgarstka dziecka egzemplarze, dają możliwość mi.n. podpatrywania jego trasy do szkoły. Najmłodszy członek rodziny będzie mógł od teraz dzwonić do swoich najbliższych, a my otrzymamy pewność, że nikt spoza zapisanej w zegarku listy kontaktowej nie skontaktuje się z nim. Prezent na święta w postaci nowoczesnego smartwatcha z pewnością sprawi wiele radości obdarowanemu za sprawą funkcji krokomierza, a w niektórych modelach także wbudowanej kamerki!


Blog

Smartwatch dla chłopca. 5 ciekawych propozycji smartwatchy chłopięcych

Smartwatch dla chłopca. 5 ciekawych propozycji smartwatchy chłopięcych

Dobry smartwatch chłopięcy sprawi dziecku frajdę oraz będzie pomocą dla rodziców. Zobacz propozycje zegarków smartwatch dla chłopców!
Czytaj
Zegarek dla dziecka z telefonem – jak działa i jaki warto wybrać? Propozycje smartwatchy z telefonem dla dzieci

Zegarek dla dziecka z telefonem – jak działa i jaki warto wybrać? Propozycje smartwatchy z telefonem dla dzieci

Zegarek dla dziecka z telefonem to gadżet zapewniający bezpieczeństwo. Sprawdź, jak działa zegarek - telefon i wybierz model odpowiedni dla Twojego dziecka!
Czytaj
Pomysł na prezent dla pierwszoklasisty. 7 propozycji zegarków dziecięcych dla dziewczynek i chłopców

Pomysł na prezent dla pierwszoklasisty. 7 propozycji zegarków dziecięcych dla dziewczynek i chłopców

Szukasz zegarka dla dziecka rozpoczynającego swoją szkolną przygodę? Zobacz propozycje czasomierzy dla pierwszoklasistów!
Czytaj
Smartwatch dla dzieci. Jak działa i jaki smartwatch dla dziecka warto wybrać?

Smartwatch dla dzieci. Jak działa i jaki smartwatch dla dziecka warto wybrać?

Szukasz smartwatcha dla dziecka? Dowiedz się, jakie przydatne funkcje oferują zegarki smartwatch dla dzieci i wybierz model idealny dla Twojej pociechy!
Czytaj
Garett Kids – innowacyjne zegarki smartwatch dla dzieci. Dlaczego warto wybrać zegarek Garett Kids?

Garett Kids – innowacyjne zegarki smartwatch dla dzieci. Dlaczego warto wybrać zegarek Garett Kids?

Szukasz modnego i wielofunkcyjnego smartwatcha dla dziecka? Postaw na smartwatch Garett Kids i dowiedz się, dlaczego warto go wybrać!
Czytaj
Zegarek sportowy dla dzieci. Jaki zegarek sportowy wybrać dla chłopca i dziewczynki?

Zegarek sportowy dla dzieci. Jaki zegarek sportowy wybrać dla chłopca i dziewczynki?

Zegarek sportowy dla dzieci spełnia rolę wyznacznika czasu i gadżetu monitorującego codzienne czynności. Sprawdź, jaki zegarek sportowy warto wybrać dla chłopca i dziewczynki!
Czytaj