Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT24-09-2021

Zegarek dla dziecka z telefonem – jak działa i jaki warto wybrać? Propozycje smartwatchy z telefonem dla dzieci

Chcesz być z dzieckiem w stałym kontakcie? Nie musisz kupować mu smartfona! Zegarek dla dziecka z telefonem z powodzeniem go zastąpi. Od teraz pociecha nie przeoczy żadnego połączenia od Ciebie. Ty zaś z większym spokojem wyślesz ją na spotkanie z przyjaciółmi czy zajęcia pozalekcyjne. Taki zegarek telefon dla dziecka to świetny pomysł na prezent, który możesz podarować na święta, urodziny, Dzień Dziecka lub bez okazji. Jedno jest pewne – żaden maluch i nastolatek nie będzie chciał się z nim rozstać. Dowiedz się, jak działa zegarek z telefonem dla dzieci i jaki model warto wybrać.


Zegarek telefon dla dziecka – jak działa?

Zegarek dziecięcy z funkcją dzwonienia to rodzaj zminiaturyzowanego smartfona. Ma własną kartę SIM, która bezpośrednio łączy go z siecią. Dziecko nie potrzebuje więc telefonu, aby zadzwonić do rodzica. Zegarek dla dziecka z kartą SIM przejmuje tę rolę, zapewniając większą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Zegarek telefon dla dziecka


Zegarek telefon dla dziecka

Smartwatch dla dzieci z telefonem znajduje się zawsze "pod ręką". Pociecha może więc błyskawicznie z niego skorzystać, co ma istotne znaczenie w niepokojących sytuacjach. Jego obsługa jest łatwa i intuicyjna. Poradzi sobie z nią nawet kilkulatek. Nie musisz się przy tym obawiać, że dziecko będą nękać telefony z nieznanych numerów. Na zegarek telefon dla dziecka dodzwonią się wyłącznie osoby z książki telefonicznej.


Warto przy tym podkreślić, że kontakt między rodzicem a pociechą nie ogranicza się jedynie do prowadzenia rozmów. Dziecko ma do dyspozycji również przycisk SOS, którym wysyła alert o niebezpieczeństwie na wskazany numer telefonu opiekuna. Szybko może przekazać też rodzicowi krótką wiadomość głosową albo połączyć się z nim za pośrednictwem wideorozmowy.


Zegarek dla dziecka z GPS i telefonem – praktyczny gadżet zapewniający bezpieczeństwo

Zegarek dla dzieci z telefonem i GPS łączy funkcje, które wspierają opiekę nad małym użytkownikiem.Smartwatch dziecięcy, dzięki temu, że oferuje kilka form szybkiego kontaktu, zapewnia Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa. Zyskuje ono świadomość, że znajduje się pod opieką. Zawsze może też na Ciebie liczyć, nawet jeśli nie ma Cię przy nim. Tobie zegarek dla dziecka z telefonem pozwala natomiast błyskawicznie zareagować w przypadku niebezpiecznej sytuacji.

Zegarek dla dziecka z GPS i telefonem


Zegarek dla dziecka z GPS i telefonem

Co więcej, Twoja pociecha nie zawsze musi Cię powiadamiać o zagrożeniu. Zaprojektowany przez Garett zegarek dziecięcy oferuje funkcję dyskretnego podsłuchu odgłosów z najbliższego otoczenia smartwatcha. Jest też wyposażony w moduł GPS i powiązane z nim aplikacje. Dzięki nim w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie przebywa Twoja pociecha i czy nie opuszcza bezpiecznej dla niej strefy. Smartwatch dla dzieci z telefonem i GPS powiadamia również w przypadku przekroczenia przez dziecko wyznaczonego obszaru.


Smartwatch dla dziecka z telefonem – propozycje dla dziewczynek

Projektanci inteligentnych zegarków dla dziewczynek dobrze wiedzą, jak ważny jest dla nich modny wygląd. Smartwatch z telefonem dla dziecka zyskuje więc dziewczęcą kolorystykę i nowoczesną, delikatną formę. Ten styl odnajdujemy w portfolio polskiej marki Garett, która oferuje duży wybór modeli dostosowanych do dziewczynek w każdym wieku. Nie tylko efektownie wyglądają, ale też zaskakują funkcjami. Mała użytkowniczka może np. zrobić sobie selfie i wysłać je mamie bezpośrednio z zegarka.

Smartwatch dla dziecka Garett z możliwościa robienia zdjęćKilkulatki ucieszy np. smartwatch dziecięcy Garett z kolekcji Kids Sweet lub Happy. Ma niedużą, różową kopertę stworzoną do drobnego nadgarstka.

Zegarek Garett 5903246280548 Smartwatch Garett Kids Happy FioletowyDla starszej dziewczynki stylowym dodatkiem do stroju okaże się model z kolekcji Bloom lub Craft. Smukła, minimalistyczna konstrukcja w subtelnym kolorze wpisuje ten zegarek z telefonem dla dzieci w najmodniejsze trendy młodzieżowe.

Zegarek Garett 5904238481134 Smartwatch Garett Kids Bloom 4G RTW przypadku samodzielnej nastolatki, która lubi podążać za modą, można się już pokusić o zakup niewielkiego modelu dla dorosłych. Najnowszy design reprezentuje np. minimalistyczny zegarek z funkcją dzwonienia Skagen Falster 3. Akcesorium z okrągłą kopertą na różowym pasku z tworzywa sztucznego efektownie prezentuje się na delikatnej ręce. Jest jednak pozbawione funkcji pełniących zdalną opiekę nad użytkownikiem.

Zegarek Skagen FALSTER 3 SKT5205 zegarek smartwatch na różowym silikonowym pasku wielofunkcyjny

Smartwatch dla dzieci z funkcją telefonu – propozycje dla chłopców

Zegarek Garett 5903246281972 Smartwatch Garett Kids Nice niebieski zegarek typu smartwatch dla chłopca

Smartwatch dziecięcy Garett przypadnie do gustu również chłopcom. Dla najmłodszych powstała seria Kids Nice z niewielką kopertą w żywej, chłopięcej kolorystyce. Obecność obiektywu aparatu nad wyświetlaczem nadaje całemu akcesorium futurystyczny wygląd, który z pewnością przyciągnie uwagę rówieśników.Zegarek Garett Smartwatch 5903246284584 Kids Play wielofunkcyjny zegarek dla dziecka w kolorze niebieskim

Do starszych chłopców pasuje nieco większy zegarek dla dziecka z GPS i telefonem w dynamicznej odsłonie. Takim sportowym rysem wyróżniają się m.in. modele z kolekcji Kids Play, Bloom i Star.Zegarek Garett 5904238481141 Smartwatch Garett Kids Craft 4G RT zegarek dla dziecka z GPS, krokomierzem, przyciskiem SOS, planem lekcji, możliwością wykonywania połączeń

A może szukasz minimalistycznego zegarka zbliżonego stylem do akcesoriów dla dorosłych? Wybierz czarny smartwatch z funkcją telefonu dla dziecka Garett Kids Craft, Fly albo Life. Każdy z tych modeli oferuje wiele dodatkowych funkcji, np. gry edukacyjne i oprogramowanie treningowe do śledzenia aktywności małych sportowców.


Zegarek dziecięcy z funkcją dzwonienia – świetny pomysł na prezent

Gadżety elektroniczne przodują na liście marzeń najmłodszych i nastolatków. A zegarek dla dziecka z telefonem jako jeden z nielicznych cieszy zarówno dzieci, jak i rodziców. To wszystko sprawia, że nowoczesne urządzenie jest prezentowym strzałem w dziesiątkę.


Bez obaw mogą go wybrać nawet osoby sceptycznie nastawione do nowych technologii. Smartwatch dla dzieci z funkcją telefonu nie rozprasza użytkownika zbędnymi aplikacjami. Powstał bowiem po to, aby dbać o bezpieczeństwo i zdrowy rozwój dziecka. Stąd obecność w niektórych modelach wielu dodatkowych możliwości, np. planu lekcji, alarmu czy oprogramowania treningowego. Jednocześnie smartwatch dziecięcy nie wydaje się nudny małemu użytkownikowi. Wszystko dzięki atrakcyjnym dla niego dodatkom (grom, aparatowi czy licznikowi kroków), które można obsługiwać z poziomu nadgarstka.

Smartwatch dla dziecka wielofunkcyjne urządzenie z GPS, przyciskiem SOS, planem lekcji, oprogramowaniem treningowym, możliwością wykonywania połaczeń


Zegarek na prezent dla dziecka

Zegarek z funkcją telefonu dla dziecka jest modny, praktyczny i na tyle nowoczesny, że może kojarzyć się z futurystycznym urządzeniem wprost z bajek i filmów science fiction. Dziecko w każdym wieku chętnie zobaczy go pod choinką, rozpakuje w dniu urodzin, przyjmie na Dzień Dziecka albo z okazji I Komunii Świętej. Nie musisz jednak czekać na odpowiednią moment. Wybierz zegarek z funkcją telefonu już teraz i zaskocz swoją pociechę wymarzoną niespodzianką.