<<   POWRÓT 06-07-2021

Smartwatch młodzieżowy – propozycje dobrych zegarków smartwatch dla nastolatków

Współcześni nastolatkowie nie rozstają się z nowymi technologiami. Smartwatch młodzieżowy pozwala im zaś mieć je stale na wyciągnięcie ręki. Stylowy gadżet daje dostęp do mediów społecznościowych i ułatwia zdalny kontakt z przyjaciółmi. Smartwatch dla nastolatków na bieżąco śledzi też ich aktywność i kontroluje stan zdrowia. A to tylko mały wybór funkcji, których nowoczesność sugeruje podążający za aktualnymi trendami design akcesorium. Nie dziwi więc, że zegarek młodzieżowy smartwatch stał się jednym z najbardziej pożądanych przez młodych ludzi urządzeń z branży smart. Smartwatch młodzieżowy – ranking przydatnych funkcji 

Dobry smartwatch dla nastolatków wpisuje się swoim wzornictwem i funkcjami w styl życia młodych ludzi znanych z przywiązania do mody i inteligentnych urządzeń. Dzisiaj coraz więcej zegarmistrzowskich i modowych brandów ma w swojej ofercie smartwatch młodzieżowy. Ranking najlepszych otwierają produkty takich marek, jak: Rubicon, Garett, Strand, Diesel czy Armani. To modele zaprojektowane ze zrozumieniem potrzeb nastolatków, powstałe z chęci technologicznego wsparcia ich w realizacji codziennych zadań i przyjemności.
Zegarek Rubicon Smartwatch Rubicon RNBE37


Dzieci w wieku nastoletnim stale kontaktują się z przyjaciółmi przez telefon czy media społecznościowe. Młodzieżowy smartwatch połączony ze smartfonem ułatwia im podtrzymywanie wzajemnych relacji. Z nim na ręku można na bieżąco śledzić sytuację na Facebooku i Instagramie, a także szybko reagować na komentarze i wiadomości. Nie sposób przeoczyć też żadnego SMS-a czy połączenia. Zegarki młodzieżowe informują o nich, a jeśli – tak jak np. smartwatch Diesel – są wyposażone w mikrofon i głośnik – umożliwiają nawet prowadzenie rozmów w nietuzinkowej formie.  

Współpraca inteligentnego czasomierza ze smartfonem zapewnia również dostęp z poziomu nadgarstka do wielu innych funkcji telefonu. Młody miłośnik muzyki nie musi sięgać już po smartfon za każdym razem, gdy chce wybrać lub zmienić playlistę. Natomiast amatorki selfie mogą teraz wykonać zdjęcie jednym ruchem palca na wyświetlaczu zegarka.   

Zegarek Emporio Armani ART5011 Alberto
Życie nastolatków obok przyjemności wypełniają również szkolne i domowe obowiązki. Także w tej sferze z pomocą przychodzą zegarki młodzieżowe. Przejmują kontrolę nad planem dnia i wspierają w momentach roztargnienia. Zgubiony telefon? Zegarek smartwatch dla nastolatków łatwo go odnajdzie. Zakupy bez portfela? Żaden problem! Smartwatch Armani lub Diesel z czytnikiem NFC zapłaci za produkty – wystarczy tylko zbliżyć go do terminala. Nowoczesne urządzenie pomaga też zapanować nad wieloma innymi codziennymi wyzwaniami. Alarm nie pozwala zaspać do szkoły, zapomnieć o zajęciach pozaszkolnych czy przegapić urodzin przyjaciół. Natomiast funkcja cyklu menstruacyjnego – jaką oferuje smartwatch Rubicon – sprawia, że miesiączka przestaje być dla nastolatki krępującym zaskoczeniem.


Zegarki młodzieżowe smartwatch monitorują także ogólną kondycję zdrowotną nastolatka w wyjątkowym czasie dorastania i rozwoju organizmu. Informują, czy użytkownik był wystarczająco aktywny danego dnia, ile spalił kalorii i jakiej jakości był jego sen. Mierzą puls, ciśnienie i saturację krwi. Wyposażony w oprogramowanie sportowe smartwatch dla nastolatków staje się profesjonalnym wsparciem podczas profesjonalnego treningu czy zajęć wychowania fizycznego.  

Dodatkowo smartwatch dla starszych dzieci, które nie są jeszcze całkiem samodzielne, oferuje funkcje ułatwiające rodzicom opiekę nad pociechami. Wbudowany lokalizator GPS na bieżąco aktualizuje położenie swojego właściciela podczas szkolnej wycieczki czy spotkania z grupą znajomych. Tym samym umożliwia szybką reakcję w razie niebezpieczeństwa. Tak smartwatch młodzieżowy z GPS obiecuje wchodzącym w wiek nastoletni dzieciom więcej swobody, a rodzicom – mniej stresu i obaw o bezpieczeństwo nastolatka.Smartwatch młodzieżowy damski 

Smartwatch młodzieżowy nie zrobiłby zawrotnej kariery wśród nastolatek, gdyby nie połączenie zaawansowanej funkcjonalności z modnym designem. Gadżet o sportowo-casualowym charakterze efektownie dopełnia dziewczęcy outfit w luźnym, miejskim stylu.

Zegarek Vector Smart VCTR-31-01PK


Zegarek Marea B59005/2 Smartwatch

Jeden z najmodniejszych trendów reprezentuje smartwatch młodzieżowy damski z nietypową, prostokątną kopertą na pasku z tworzywa sztucznego. Na taki design decyduje się wiele marek, np. Vector Smart czy Rubicon. Projektanci tych brandów, wiedząc, jak ważny dla młodych kobiet jest wyróżniający się, indywidualny styl, dają również możliwość zmiany motywu wyświetlacza. Jeszcze inną opcję personalizacji oferuje Marea smartwatch. Oryginalnie jest zawieszony na pasku z tworzywa sztucznego. W razie potrzeby łatwo można go jednak wymienić na modną i bardziej elegancką bransoletę mesh. Ma ona w sobie lekkość i delikatność, która pięknie prezentuje się na szczupłym nadgarstku nastolatki.


Dziewczęcą subtelnością wyróżnia się również smartwatch Garett Diana o wąskiej, owalnej kopercie i kobiecej kolorystyce. Sportową dynamikę oferuje natomiast model Ida z okrągłą kopertą zatopioną w pasku z tworzywa sztucznego.

Zegarek Garett 5903246282214 Smartwatch Garett Women DianaSmartwatch młodzieżowy męski 

Zegarek Strand S716USBBVB

Modny wygląd liczy się także dla nastolatków. Smartwatch młodzieżowy męski pomaga im zaś go podkreślić. W tych modelach również odnajdujemy sportowo-casualowe wzornictwo. Modele z prostokątną kopertą na pasku z tworzywa sztucznego, takie jak Vector Smart, mają uniwersalną konstrukcję i występują również w męskich, ciemniejszych odcieniach. Przykładem takiego wzornictwa jest także smartwatch Strand o minimalistycznym designie i delikatnej formie z nutą niezobowiązującej elegancji.


Do nastolatków lubiących bawić się modą niepowtarzalne modele kierują prestiżowe marki fashion. Jedną z ciekawszych propozycji jest smartwatch Diesel o futurystycznym wzornictwie i zaawansowanej funkcjonalności. Założony na nadgarstek dodaje ekstrawagancji nawet pozornie niewyróżniającej się stylizacji. O krok przed najnowszymi trendami stara się być również smartwatch Armani. W nietypowym designie kolekcji Matteo daje się zauważyć luźną elegancję z nutą młodzieżowej nonszalancji.

Zegarek Emporio Armani ART5028 Matteo Smartwatch


Zegarek młodzieżowy smartwatch oferuje to wszystko, czego współcześni nastolatkowie mogą wymagać od urządzeń smart. Jest przydatnym gadżetem dla każdego młodego człowieka żyjącego aktywnie i stylowo.