Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Marea Smartwatch

34wyniki

Zegarki Marea Smartwatch

Smartwatch Marea to urządzenie nowej generacji, wnoszące do świata zegarków świeże podejście do wzornictwa i technologiczne zaawansowanie. Szeroka gama funkcji każdego modelu sprawia, że stworzony przez Marea smartwatch nadaje się do sportowych aktywności oraz codziennego użytkowania. Pozwala wyznaczać i osiągać sportowe cele, dbając jednocześnie o nasz odpoczynek.

FILTRY0

Marea – smartwatch o stylowym wyglądzie i wielu praktycznych funkcjach

Marea smartwatch - styl i funkcjonalność

Marea, oprócz produkcji zegarków analogowych i cyfrowych, coraz bardziej skupia swoją uwagę na tworzeniu inteligentnych zegarków. Pierwsza kolekcja smartwatchy Marea wprowadzona została na rynek we wrześniu 2019 roku i składała się z pięciu modeli o wzorach bardzo podobnych do Apple Watch.  W nowych smartwatchach Marea, które dodali do swojego katalogu, zmienili wzornictwo i stworzyli inteligentne zegarki o klasycznym wyglądzie, zorientowane na gusta docelowej publiczności. Projektowanie tych zegarków odbywa się w Barcelonie, gdzie Marea ma swoją siedzibę. Tam określany jest zarówno wygląd zewnętrzny urządzeń, jak i oprogramowanie.Smartwatch Marea na siłownię i na co dzień

Smartwatche Marea stworzone zostały z myślą o ich codziennym użytkowaniu w zróżnicowanych warunkach. Proste, a jednocześnie wpisujące się w aktualne trendy wzornictwo sprawia, że smartwatche Marea sprawdzą się równie dobrze na siłowni/sali fitness, co w biurze. Damskie i męskie modele utrzymane są głównie w stonowanych barwach. Spotkamy tu kolor szary, czarny, biały, czy granat. W wybranych modelach będziemy mieć do czynienia z akcentami złota lub czerwieni, które nadają inteligentnym zegarkom Marea bardziej wyrazistego wyglądu. Zawieszone są one na paskach z kauczuku, skóry lub też ozdobnych bransoletach mediolańskich. W wybranych modelach do jednego urządzenia producent daje dwa wymienne paski, poszerzając tym samym funkcjonalność zegarka i umożliwiając nam jeszcze lepsze dostosowanie jego wyglądu do okoliczności.

Inteligentny zegarek Marea na siłownię i na co dzieńSportowy smartwatch Marea

Sportowy smartwatch Marea

Mając smartwatch Marea na nadgarstku możemy zadbać o naszą kondycję fizyczną i rozwijać swoje pasje. Wystarczy połączyć urządzenie z telefonem za pomocą bluetooth, by uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.  W treningach pomogą nam w tym tryby sportowe i ustawianie sportowych celów. Pomocnym okaże się stoper oraz pulsometr. Możliwość sprawdzenia przebytego dystansu, czy poziomu tlenu we krwi przyda się w szczególności wszystkim pasjonatom biegania. Na co dzień przyda się krokomierz. Podobnie jest z funkcją przypomnienia o ruchu, która podpowie o potrzebie wstania od biurka i wykonania paru ćwiczeń. Zaprojektowany przez Marea smartwatch można bowiem traktować zarówno jako urządzenia pomagające nam w treningach, jak i dodatki dbające o zachowanie codziennej aktywności.


W smartwatchach Marea znajdziemy zatem takie funkcje, jak:

 1. Alarm
 2. Bluetooth
 3. Ciśnieniomierz
 4. Datownik
 5. Funkcje treningowe
 6. Krokomierz
 7. Licznik kalorii
 8. Monitorowanie snu
 9. Pomiar dystansu
 10. Pulsoksymetr
 11. Pomiar tętna
 12. Smartwatch
 13. Chronograf/Stoper
 14. Timer
 15. Tryby sportowe
 16. Powiadomienie o wiadomościach i połączeniach
 17. Sterowanie muzyką i aparatem
 18. Przypomnienie o ruchu    Marea – smartwatch dopasowany do indywidualnych potrzeb

Smartwache Marea to urządzenia, które będą bardzo pomocne w codziennych warunkach. Wyświetlacz pokazuje powiadomienie o przychodzących wiadomościach oraz połączeniach, dzięki czemu bez potrzeby sięgania po telefon możemy szybko i wygodnie sprawdzić informacje. W trakcie joggingu, jazdy tramwajem, czy spaceru - z poziomu zegarka będziemy odtwarzać muzykę. Przydatnym dodatkiem okaże się możliwość znalezienia smartwatcha/smartfona poprzez wysyłany przez zegarek sygnał do urządzenia. W smartwatchach Marea znajdziemy także alarm, a także monitor snu. Miłą niespodzianką będzie możliwość wyboru tarczy zegarka, dopasowując jego wygląd do każdej okoliczności. Wodoszczelność w tych modelach zachowana jest na poziomie IP68.

Pozostałe funkcje w Marea smartwatchKomu dedykowany jest smartwatch Marea?

Komu dedykowany jest smartwatch Marea?

Smartwatche Marea dedykowane są osobom ceniącym wygodę i praktyczność użytkowanych urządzeń. Utrzymane w ponadczasowej stylistyce inteligentne zegarki wpasują się w sportowe stylizacje, jak i te bardziej casualowe złożone z koszuli i jeansów. Z pewnością ucieszą one fanów nowych technologii, uwielbiających gadżety. Wielość opcji w tych urządzeniach daje duże pole do ich wykorzystywania w najróżniejszych sytuacjach. Nawet jeżeli nie uprawiamy żadnego sportu, to dzięki dodatkom w smartfonie będziemy mogli zadbać o naszą codzienną aktywność. Abyśmy mogli w pełni wykorzystywać potencjał smartwatchy Marea i cieszyć się jego funkcjami, na stronie internetowej firmy widnieją filmy instruktażowe ustawiania poszczególnych funkcji.Autoryzowany sklep smartwatchy Marea – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie oferowane smartwatche Marea są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Do każdego zakupionego modelu dołączona jest 2-letnia karta gwarancyjna, a także instrukcja w języku polskim. Ewentualne serwisowanie odbywa się w autoryzowanych punktach naprawy, gdzie wyspecjalizowani pracownicy wyposażeni są w sprzęt dostarczany im przez markę.