Pakowanie na prezent
Kupujesz zegarek z myślą o kimś, kto jest Ci bliski? 

Skorzystaj z usługi pakowania na prezent! Wybrany przez Ciebie zegarek spakujemy w luksusowe pudełkoprzewiązane elegancką satynową wstążką.

Tylko teraz!

Czerwone pudełko w świątecznym wydaniu z pięknym choinkowym motywem.
Skorzystaj z okazji i zamów gotowy, ekskluzywnie zapakowany prezent.Przykłady pakowania w świąteczne pudełko:

Zadbaj o atrakcyjne opakowanie 

 
Sposób wręczenia prezentu jest niemal tak samo ważny, jak sam podarunek. Atrakcyjnie zapakowany upominek nie tylko dodaje wartości znajdującego się wewnątrz przedmiotowi, ale podkreśla nasze zaangażowanie. Co najważniejsze, rozpakowywanie pięknie zawiniętego przedmiotu sprawia ogromną przyjemność! Wyobraź sobie tylko, że dostajesz małe, eleganckie pudełko. Najpierw je wyciągasz z prezentowej torebki lub rozwijasz z kolorowego papieru, oglądasz, a w końcu otwierasz! Ciekawość i emocje rosną, prawda? 


 
Ekskluzywne pudełko na prezent 

 
Kupiłeś zegarek na prezent, ale nie wiesz, w jaki sposób go wręczyć? A może brakuje Ci czasu, żeby ładnie opakować prezent? Żaden problem! Specjalnie dla naszych zegarków zaprojektowaliśmy eleganckie pudełka! Dostosowaliśmy ich rozmiar do dostępnych w naszym sklepie czasomierzy, dzięki czemu będą one tworzyć spójną, piękną całość! 

W przypadku większych zegarków mamy do wyboru trzy opcje kolorystyczne: czarny, czerwony i biały. 

W modelach z nieco mniejszym opakowaniem producenta, wybierzemy pudełko spośród tych w odcieniach czerni, czerwieni lub pastelowego różu. Tym sposobem odpowiednio dobierzesz opakowanie na prezent dla taty, żony, babci, córki... i na wiele różnych okazji.
Jak zapakujemy Twój zegarek na prezent? 

 
Każdy zegarek znajduje się w markowym pudełku, które następnie wkładamy do wybranego przez Ciebie opakowania. Dekoracyjne wypełnienie dodaje całości ekskluzywnego charakteru, a także zabezpiecza model przed jego ewentualnym przemieszaniem w czasie podróży. Pudełko zamykane jest na proste, magnetyczne zapięcie związane dodatkowo satynową wstążką. Dzięki swojej jednolitej zewnętrznej powierzchni nie zdradza od razu swojej zawartości.


Wybierz opakowanie na zegarek i dołącz okolicznościową kartkę 

 
Aby wybrać usługę pakowania zegarka na prezent wystarczy w koszyku zaznaczyć odpowiedni kolor pudełka. Przy modelach wyświetlają się jedynie dopasowane wersje opakowań, więc nie musisz martwić się o ewentualną pomyłkę. Koszt tej usługi to zaledwie 25 zł, a w przypadku pudełka świątecznego 29zł. Dodatkowo możesz dołączyć do prezentu kartkę z indywidualnymi życzeniami lub z dedykacją. Tych kilka zdań spersonalizuje Twój podarunek i wyrazi ciepłe uczucia względem obdarowanej osoby. Na kolorowym bileciku umieścimy dowolny tekst, napisany za pomocą specjalnego, elektronicznego długopisu. Gwarantuje on piękną imitację odręcznego pisma o wyjątkowym kroju. Uczyń swój zakup absolutnie wyjątkowym i otrzymaj gotowy prezent na każdą okazję, ponieważ:

piękne opakowanie + indywidualne życzenia = prezent idealny 

Gorąco zachęcamy również do skorzystania z możliwości grawerowania na zegarku

A jeśli nie masz jeszcze pomysłu na życzenia lub dedykację - szukaj inspiracji w naszym banku życzeń.*Opakowanie ozdobne jest usługą - nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu, bądź wymiany zegarka, prosimy nie odsyłać opakowania ozdobnego.