Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Guess Wyprzedaż

70wyniki

Czasomierze marki Guess znane są na całym świecie. Swoją popularność zawdzięczają odważnemu i kolorowemu designowi. W kategorii zegarki Guess wyprzedaż można znaleźć prawdziwe zegarmistrzowskie perełki. Oferta jest różnorodna, więc każdy miłośnik oryginalnego wzornictwa znajdzie coś dla siebie.  

FILTRY0

Zegarki Guess – nieoczywisty, odważny design  

Zegarki Guess przykuwają uwagę wielobarwnością. Przykładowo, w ofercie dostępne są czasomierze na białych albo różowych skórzanych paskach z bogato zdobionymi tarczami lub tarczami w kolorach tęczy. W kategorii Zegarki damskie Guess wyprzedaż można znaleźć intrygujące modele na bransoletach o różnym splocie. Zegarki na wąskich bransoletkach wydają się smuklejsze, choć wszystkie dostępne modele Guess dobrze wyglądają na nadgarstku. Wiele damskich czasomierzy posiada zdobione cyrkoniami koperty i tarcze. Nie da się ukryć, że motywem przewodnim marki jest tworzenie zegarków, które poza wskazywaniem godziny mają być modnym dodatkiem do stylizacji.

Zegarek Guess W1223L1 na pasku z tworzywa sztucznego w różowym kolorze


Zegarek Guess W1223L1 z blyszcząca tarczą z kryształkami swarovskiego

Zegarek musi mieć charakter, zwracać na siebie uwagę. Dzięki bogatym ozdobnikom, barwom, a nawet wyglądowi paska czasomierze Guess zawsze zostają zauważone. Męskie modele posiadają mechanizmy umocowane na skórzanych paskach albo plecionych bransoletach. Nawet z pozoru klasyczny zegarek ma w sobie nutkę ekstrawagancji. Marka chętnie umieszcza swój brand na tarczach zegarków, jest on nie tylko znakiem firmy, ale także ozdobą czasomierza. W kategorii Zegarki Guess wyprzedaż dostępne są również zegarki na paskach z tworzywa sztucznego i materiału tekstylnego typu NATO.

Zobacz wszystkie zegarki Guess dostępne w naszej ofercie!