Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Carl von Zeyten

Niemieckie zegarki Carl von Zeyten

Zegarki Carl von Zeyten to niemiecka jakość w unikatowej obudowie.  W portfolio firmy znajdziemy szeroką gamę czasomierzy utrzymanych w klasycznym wzornictwie. Wiele z nich to ozdobne modele typu open-heart i skeleton, które przyciągają wzrok swoim unikalnym wyglądem. Zegarmistrzowskie dzieła sztuki  staną się eleganckim i prestiżowym dodatkiem, dającym wyraz naszego dobrego stylu.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 58 z 58 produktów

Doskonałe rzemiosło zegarków Carl von Zayten

Początki marki sięgają początków XVIII wieku i terenów niemieckiego Szwarcwaldu, gdzie projektowano słynne ścienne zegary z kukułką. To właśnie tam żył i pracował Hermann C. Krieg, zwany także "Carlem od zegarków". Podczas licznych wyjazdów do Szwajcarii i Anglii, zegarmistrz przypatrywał się sposobom tworzenia czasomierzy.  Zdobytą  wiedzę, wykorzystywał następnie w swojej codziennej pracy. Jednym z największych marzeń mężczyzny było rozpoczęcie seryjnej produkcji "nowoczesnego zegarka". Takiego, który odznaczałby się techniczną doskonałością i pięknym wyglądem. Plany te zostały zrealizowane parę lat temu przez firmę Cristano z Bühl/Baden. Marka powracając do tradycji i rzemiosła CVZ stworzyła kolekcje czasomierzy, wiernie oddających założenia niemieckiego zegarmistrza.
Zegarki Carl Von ZeytenNiemiecka jakość i precyzja w zegarkach Carl von Zeyten

Zegarki Carl Von Zeyten
Odpowiadając wymaganiom klientów, zegarki niemieckiej marki Carl von Zeyten cechuje wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania. Wytrzymałe koperty ze stali szlachetnej sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach. Oryginalne wzornictwo tarcz wzbogacone zostało o fosforyzujące wskazówki, dzięki czemu sprawdzenie godziny w nocy jest niezwykle łatwe. Szkło mineralne zapewnia dobrą ochronę cyferblatu w codziennych warunkach. Należy także wspomnieć o paskach czasomierzy Carl von Zeyten Germany. Wykonane są one z wysokiej jakości skóry, którym towarzyszy ciekawe wykończenie. Eleganckie przeszycia i fakturowany pasek, doskonale dopełniają całości wyglądu. Dodatkową zaletę stanowi fakt, że wszystkie modele są projektowane i kompletowane w Niemczech.  Dzięki temu czasomierze Carl von Zeyten wyrażają doskonały stosunek jakości do ceny. Modele inspirowane szwarcwaldzkimi zegarami to prawdziwe dzieła sztuki zegarmistrzowskiej.Męskie zegarki Carl von Zeyten - jaki model wybrać?

Zakup męskiego zegarka od niemieckiej marki powinniśmy rozpocząć od wyboru najlepiej dopasowanego do nas modelu. Brand posiada w swoim portfolio czasomierze z różnorodnymi wzorami, kształtami i kolorami. Znajdziemy tu zegarki open-heart oraz Carl von Zeyten skeleton. Wysokiej klasy egzemplarze wyposażone zostały mechanizm kwarcowy lub mechaniczny z automatycznym naciągiem. Pierwszy z nich cechuje się niezwykłą precyzją działania, co przekłada się na dokładne odmierzanie czasu. Automatyczne zegarki nawiązują z kolei do tradycyjnego zegarmistrzostwa, a ich działanie opiera się na samoistnym nakręcaniu sprężyny podczas noszenia modelu na nadgarstku. Wśród nich znajdziemy między innymi modele dual balance. Charakteryzują się one podwójnymi kołami balansowymi, które wprowadzają dynamikę do tarczy i zwiększają  ich dokładność.
Zegarki Carl Von ZeytenPonadczasowy design zegarków Carl von Zeyten

Zegarki Carl Von Zeyten
Zegarki Carl von Zeyten to niepowtarzalne wzornictwo i dbałość o każdy detal. Znakiem rozpoznawczym  niemieckich czasomierzy pozostaje swojego rodzaju barokowy wygląd, zauważalny szczególnie w modelach open heart i typu skeleton. Cechuje je wyszukane wzornictwo i oryginalne zdobienia. Częściowo lub całkowicie odsłonięty mechanizm stanowi niezwykle atrakcyjną dekorację na tarczy. Możliwość obserwowania pracy niektórych elementów systemów napędowych, stanowi dodatkową zachętę do wybrania tego typu zegarka.  W wielu modelach zobaczymy dekoracyjne pasy genewskie na wachnikach. Fantazyjne wzory na mostkach oraz nierzadko dodatkowe grawerowania wyróżniają się swoim ponadczasowym pięknem.


W ofercie marki znajdziemy szeroką ofertę kolekcji. Seria Carl von Zeyten Black Forest jest doskonałym wyborem dla zwolenników ekstrawagancji w przystępnej cenie. Prostota koperty nadaje szyku, a dwa układy balansowe sprawiają wrażenie trójwymiarowego wzoru. Te egzemplarze to gratka dla fanów designu. Równie misterne wykonania tarcz znajdziemy w liniach Carl von Zeyten Wildsee, czy Schönwald.  Przywiązanie do szczegółu,  tworzy zdumiewający efekt
Zegarki Carl Von ZeytenAutoryzowany sklep marki Carl von Zeyten– Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż 

Zegarki Carl Von Zeyten
Sprzedane w sklepie ZEGAREK.NET produkty są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Do każdego zakupionego czasomierza dołączana jest instrukcja w języku polskim oraz karta gwarancyjna. Umożliwia ona korzystanie z autoryzowanych punktów serwisowych. Pracujący tam specjaliści wyposażeni są w odpowiedni sprzęt oraz części, gwarantując tym samym profesjonalną opiekę nad zegarkiem.