TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Smartwatche

Smartwatch to inteligentne urządzenie, które pojawia się w portfolio coraz większej ilości marek. To coś więcej niż zwykły zegarek. Najnowsze smartwatche 4 generacji łączą modne wzornictwo znamienne dla poszczególnych marek z zaawansowaną technologią, która daje cały szereg możliwości. Przydatna na co dzień funkcjonalność w przemyślany sposób skrywana jest przez projektantów w tradycyjnym designie. Inteligentne zegarki zbierają przede wszystkim dane o codziennej aktywności fizycznej. Liczą kroki, spalone kalorie i przebyty dystans. Niektóre z nich wyposażono nawet w monitoring snu. 

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Jak działa smartwatch?

Każdy smartwatch łączy się bezprzewodowo ze smartfonem. Po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji mobilnej i sparowaniu urządzeń otrzymujemy dostęp do wszystkich danych i stworzonych statystyk. Możemy ustawić codzienne założenia, a co za tym idzie poprawić kondycję czy nawet komfort życia dzięki niewielkim zmianom.


 Smartwatche przekazują również powiadomienia ze smartfona. Dotyczą one przychodzących połączeń i wiadomości czy komunikatów z innych aplikacji. Są to w zależności od modelu smartwatcha sygnały dźwiękowe lub wibracyjne. Dźwięk emitują zegarki z wbudowanym głośnikiem. Modele te wyposażone są również w mikrofon, dzięki czemu można wykonywać połączenia głosowe i rozmawiać z poziomu zegarka.


Obecnie tworzone są zarówno typowe smartwatche z dotykowym ekranem, jak i hybrydowe zegarki o zbliżonej funkcjonalności, ale nieco innych rozwiązaniach. Smartwatch hybrydowy odróżnia się od tradycyjnej wersji przede wszystkim źródłem zasilania. O ile pierwszy typ ładowany jest za pomocą ładowarki magnetycznej, o tyle hybrydowy model zasilany jest za pomocą baterii.
Dlaczego warto wybrać smartwatcha?

Możliwości smartwatcha rosną z dnia na dzień. Główną cechą odróżniającą to urządzenie od klasycznego zegarka jest możliwość połączenia z mediami społecznościowymi. Sprawdzimy też komunikaty o przychodzących połączeniach, czy wiadomościach oraz powiadomienia z aplikacji. Nowoczesne urządzenia motywują do podejmowania nowych aktywności, a atrakcyjne aplikacje ułatwiają organizację czasu. Tym samym inteligentne zegarki sprawdzą się  zarówno podczas podróży, jak i treningów sportowych.

Korzystaj również z nowych,  wyjątkowych możliwości smartwatchy 4 generacji
Jak wybrać smartwatcha?

Smartwatch powinien być dopasowany do Twojego stylu życia. Przy jego wyborze możesz postawić na ekstrawagancki, sportowy lub minimalistyczny wygląd. Mocny sportowy charakter posiadają modele z serii Casio ProTrek Smart. Jego zaawansowana funkcjonalność dedykowana jest osobom aktywnym fizycznie.
 
 
W ofercie znajdziemy modele charakteryzujące się również eleganckim wzornictwem. Biżuteryjne modele od marki Michael Kors podkreślą wizerunek nowoczesnej i modnej osoby. Smartwatche te łączą atrakcyjne wzornictwo z nowoczesną technologią. Umożliwiają personalizację poprzez wybór designu dotykowego ekranu.


Wybieraj spośród gotowych wzorów lub ustaw ulubione zdjęcie z Twoich social mediów.


Smartwatch dla aktywnych

Smartwatche stały się popularne wśród miłośników sportu za sprawą dopracowanej funkcjonalności. Wspomagają w codziennym treningu, a także motywują do podjęcia ruchu. Oprogramowanie w zależności od uprawianej dyscypliny zaproponuje zestawy ćwiczeń, lub pomoże osiągnąć codzienne cele.
Najpopularniejsze smartwatche sportowe oferują marki Fossil i Casio. Proste w obsłudze urządzenia wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.  Dzięki swojej wytrzymałości mogą być używane w różnych warunkach pogodowych.
Dużą popularnością cieszą się smartwatche do biegania. Inteligentne zegarki wyposażone są w pulsometr, czy krokomierz. Pozwalają zmierzyć przebytą trasę oraz rytm pracy serca.  Zgrabny wygląd połączony z wielofunkcyjnością okaże się przydatny zarówno podczas joggingu, jak i maratonu.