Zegarki Fossil Fossil Q

Fossil Q to niezwykły smartwatch o efektownym wyglądzie łączącym klasykę i styl fashion z cyfrowym wyświetlaczem dotykowym, który po połączeniu ze smartfonem daje dostęp do licznych przydatnych funkcji. Zegarki Fossil Q zasilane są przez Android Wear™. Są kompatybilne z sytemami Android i iOS. Umożliwiają odbiór powiadomień z telefonu, przeprowadzanie rozmów, czy zarządzanie muzyką.Korzystaj z inteligentnych rozwiązań !

Smartwatche śledzą codzienną aktywność użytkownika, w tym przebyty dystans, kroki i spalone kalorie. Automatycznie synchronizują godzinę. W każdym zestawie znajduje się magnetyczna ładowarka do indukcyjnego ładowania. Zegarek Fossil Q po naładowaniu pracuje do 24 godzin. Kolekcja zawiera również smartwatche hybrydowe Fossil Q z analogową tarczą, które nie wymagają ładowania. Mają jednak funkcjonalność zbliżoną do smartwatcha z dotykowym ekranem.

  

POZNAJ KOLEKCJĘ SMARTWATCHY FOSSIL Q,
gdzie niepowtarzalna stylistyka łączy się z najnowszą technologią.

Znajdź swój unikatowy styl !
PERSONALIZOWANE TARCZE i WYMIENNE PASKI

ZOBACZ RÓWNIEŻ ZEGARKI HYBRYDOWE z analogową tarczą, ale działające jak smartwatch.

  


Wyjątkowe kobiece zegarki o typowym dla marki designie w połączeniu z telefonem tworzą niesamowite narzędzie, które pomoże zorganizować każdy dzień. Rozwiązanie jest idealne dla aktywnych, intensywnie żyjących kobiet, które pragną jak najlepiej wykorzystać każdą chwilę. Męskie smartwatche hybrydowe to propozycja dla męskiej części fanów marki Fossil. Hybrydowe modele stworzone na bazie bestsellerów  to modny dodatek, w którym zamknięto nowoczesną  technologię.

FILTRY KATEGORIE
zegarek męski Fossil FTW1149 Fossil FTW1149 Q Commuter Smartwatch
zegarek męski
653,00 zł
24h
zegarek damski Fossil FTW5007 Fossil FTW5007 Q Nelly Smartwatch
zegarek damski
653,00 zł
24h
zegarek męski Fossil FTW1139 Fossil FTW1139 Q GRANT
zegarek męski
756,00 zł
24h
zegarek męski Fossil FTW1140 Fossil FTW1140 Q GRANT
zegarek męski
756,00 zł
24h