Fossil Q to niezwykły smartwatch o efektownym wyglądzie łączącym klasykę i styl fashion z cyfrowym wyświetlaczem, który po połączeniu ze smartfonem daje dostęp do przydatnych funkcji. Zegarki Fossil Q zasilane są przez Android Wear™. Są kompatybilne z systemami Android™ OS 4.4+ i iOS 9.3+. Umożliwiają odbiór powiadomień z telefonu, przeprowadzanie rozmów, czy zarządzanie muzyką.


Podstawowe funkcje smartwatchy Fossil Q

Korzystaj z inteligentnych rozwiązań !

Smartwatche śledzą codzienną aktywność użytkownika, w tym przebyty dystans, kroki i spalone kalorie. Automatycznie synchronizują godzinę. W każdym zestawie znajduje się magnetyczna ładowarka do indukcyjnego ładowania. Zegarek Fossil Q po naładowaniu pracuje do 24 godzin. Kolekcja zawiera również smartwatche hybrydowe Fossil Q z analogową tarczą, które nie wymagają ładowania. Mają jednak funkcjonalność zbliżoną do smartwatcha z dotykowym ekranem.

Fossil Q GEN4 dla niej cyfrowe smartwatche Fossil Q Fossil Q dla niego


Poznaj kolekcję smartwatchy Fossil Q Gen 4,
w której niepowtarzalna stylistyka łączy się z najnowszą technologią.

Znajdź swój unikatowy styl !
Skorzystaj z możliwości jakie dają personalizowane tarcze i wymienne paski. 


Personalizowane tarcze smartwatcha Fossil Q


Smartwatch Fossil Q 4 generacji to jeszcze więcej nowych możliwości! 

Otrzymał wodoszczelność, dzięki której możesz zabrać zegarek na basen lub bez problemu brać prysznic. Podczas treningu możesz skorzystać z nadgarstkowego pomiaru tętna i odczytać wynik na tarczy zegarka. Tempo i odległość zmierzysz z kolei dzięki wbudowanemu GPS bez konieczności posiadania przy sobie telefonu. Przy użyciu Google Pay zapłacisz zbliżeniowo za swoje zakupy, a z pomocą ładowarki magnetycznej naładujesz smartwatch szybciej niż kiedykolwiek!

Nowe funkcje smartwatchy Fossil Q GEN 4

Sprawdź również zegarki hybrydowe z analogową tarczą, ale działające jak smartwatch.


Smartwatch Fossil  Smartwatch Fossil Q

  


Wyjątkowe kobiece zegarki o typowym dla marki designie w połączeniu z telefonem tworzą niesamowite narzędzie, które pomoże zorganizować każdy dzień. Rozwiązanie jest idealne dla aktywnych, intensywnie żyjących kobiet, które pragną jak najlepiej wykorzystać każdą chwilę. Męskie smartwatche hybrydowe to propozycja dla męskiej części fanów marki Fossil. Hybrydowe modele stworzone na bazie bestsellerów  to modny dodatek, w którym zamknięto nowoczesną  technologię.

Zobacz jak prezentują się smartwatche Fossil Q 4 generacji: