Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Męskie na pasku

78wyniki

Zegarek Fossil FS5304 The Minimalist klasyczny męski zegarek na pasku w brązowym kolorze i niebieskiej tarczy

Zegarki męskie Fossil w większości zostały wykonane w brązowej kolorystyce. Łączą w sobie klasykę i nowoczesność. Czasomierze mają okrągłe koperty wykonane ze stali. Zegarki Fossil męskie na pasku ze skóry naturalnej dobrze leżą na nadgarstku i są niezwykle wygodne. Ich tarcze wyróżniają się ciekawymi wzorami. W kolekcji znajdą się czasomierze z ciemnymi tarczami, jasnymi, ale również z niebieskimi, które z pewnością przyciągną uwagę. Propozycją dla odważnych panów jest zegarek męski Fossil z zieloną tarczą i brązowym paskiem. 

FILTRY0

Zegarki męskie Fossil z nietuzinkowymi tarczami 

Mężczyźni i nastolatkowie, którzy szukają czegoś wyróżniającego się wśród standardowych czasomierzy, z pewnością będą zadowoleni z męskich propozycji Fossil. Amerykański producent stworzył zegarki męskie Fossil z tarczami, na których namalowane są wzory z kreskówek. Dla osób wolących bardziej klasyczne dodatki świetną propozycją są czasomierze ze standardowymi kolorami tarcz. Dla fanów różnego rodzaju gadżetów odpowiedni będzie zegarek męski Fossil z tarczami zawierającymi różne funkcje. Takie czasomierze wyglądają na bardzo nowoczesne i są w stylu fashion. W odczycie godziny pomogą wyraźne wskazówki, a bezpieczeństwo zapewni szkło mineralne z piątym stopniem twardości w skali Mohsa. 

Zegarek męski Fossil FS551THE MINIMALIST 3H klasyczny na pasku w brązowym kolorze

Zegarek męski Fossil – doskonały pomysł na udany prezent 

Zegarek Fossil FS5151 GRAT modowy zegarek męski na brązowym pasku z tarczą w kolorze niebieskim

Prezent to coś wyjątkowego, szczególnie jeśli jest dla bliskiej osoby. Zegarki męskie Fossil mają ciekawe wzory, a dzięki dużemu wyborowi odcieni pasków z pewnością dopasujesz idealny model. Analogowa tarcza z cyframi rzymskimi, arabskimi lub z prostymi indeksami to coś, co przykuwa uwagę i jest ponadczasowe. Zegarki Fossil męskie na pasku mogą stać się wyjątkową pamiątką dzięki dodaniu grawera. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Fossil dostępne w naszej ofercie!