Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Townsman

Zegarki Fossil Townsman

Kolekcja zegarków Fossil Towsman dedykowana została mężczyznom, którzy stawiają na elegancję i dobry wygląd. Inspirowane wzornictwem lat 60. modele wpisują się ponadczasową klasykę, która pomimo zmieniających się mód wciąż pozostaje atrakcyjna. 

czytaj więcej

Szeroki wybór modeli w kolekcji Fossil Towsman

Kolekcja zegarków Towsman zaskakuje swoim oryginalnym wzornictwem. Dopracowany wygląd modelu inspirowany jest wzornictwem lat 60, co można chociażby zauważyć w kształcie kopert i dużych, wyraźnych tarczach. Przyjmują one kolor czerni, srebra, a także niebieskiego. Na niektórych powierzchniach zauważalny jest szlif słoneczny z promieniście rozchodzącymi się refleksami światła. Indeksy na cyferblatach mają postać prostych indeksów lub eleganckich cyfr rzymskich. Duże oznaczenia i wskazówki pozwalają za jednym spojrzeniem odczytać godzinę. Niektóre z zegarków Fossil Townsman to modele typu open-heart z wyciętym na tarczy okienkiem, przez które możemy podziwiać pracę mechanizmu. Tutaj też wystarczy obrócić model, aby na deklu podziwiać fragment automatycznego werku z wachnikiem.
Szeroki wybór modeli w kolekcji Fossil TowsmanZegarki Fossil Towsman - zawsze w modzie

Zegarki Fossil Towsman - zawsze w modzie
Myślą przyświecającą zegarkom Fossil Towsman jest tworzenie takich modeli, które nigdy nie wyjdą z mody. Stonowane kolory i klasyczny kształt egzemplarzy świetnie ucieleśniają tę ideę. W bardzo umiejętny sposób łączą ze sobą estetykę vintage z nowoczesnością. W zależności od naszych gustów, wybierzemy model na gładkim skórzanym pasku lub wąskiej bransolecie. Tak zaprojektowany czasomierz będzie dobrze prezentować się na nadgarstku zarówno w pracy, jak i podczas towarzyskiego spotkania. Dedykowane zostały one mężczyznom ceniącym sobie dobry wygląd w każdych okolicznościach.Specyfikacja techniczna zegarków Fossil Towsman

Modele wchodzące w skład kolekcji Fossil Towsman wykonano z odpornej na wstrząsy stali szlachetnej. Z tego materiału zrobiono także bransolety, które pokryto powłoką PVD. Technologia ta zapewnia dobre trzymanie się koloru w warunkach zewnętrznych. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM sprawdzi się w codziennym użytkowaniu zegarka. Za sprawne działanie zegarka odpowiada mechanizm kwarcowy, który należy do najbardziej precyzyjnych systemów na świecie. Tarczę z kolei przykrywa elastyczne szkło mineralne zapewniające przejrzystość cyferblatu i jego ochronę przed stłuczeniem.
Specyfikacja techniczna zegarków Fossil Towsman