Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Damskie na bransolecie

99wyniki

Damskie zegarki Fossil na bransolecie

Zegarki damskie Fossil na bransolecie wykonanej ze stali pięknie zdobią nadgarstek. Wykonano je z wysoką precyzją. Zegarki Fossil damskie w większości mają styl fashion, dlatego przypadną do gustu kobietom ceniącym modne dodatki. Bransolety czasomierzy można wybierać wśród tych szerszych i węższych. Dla kobiet szukających klasyki odpowiedni będzie zegarek damski Fossil na tradycyjnej bransolecie z zapięciem motylkowym. Jest to praktyczne i bezpieczne zabezpieczenie pozwalające na szybkie zakładanie i zdejmowanie czasomierza. 

FILTRY0

Zegarki damskie Fossil na bransolecie w wybranym kolorze 


Najczęściej wybieranym kolorem dodatków jest złoty. Ten kolor kojarzy się z klasyką i elegancją w jednym. Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele odcieni samego złota, dzięki czemu można wygodnie dobrać dodatki do każdej stylizacji. Zegarki Fossil damskie wyprodukowano w tradycyjnym kolorze złota, złota w odcieniu różowym, srebra, czerni, a dla tych szukających dodatków, które pozwalają się wyróżnić, połączono kilka kolorów w jednym czasomierzu. Niektóre zegarki damskie Fossil na bransolecie ozdobiono mieniącymi się cykoriami lub kryształkami Swarovskiego. Tak wzbogacony design czasomierza z pewnością zwróci uwagę wymagających kobiet.

Zegarek Fossil ES4505 CARLIE MINI na bransolecie mediolańskiej w złotym kolorzeAmerykańskie pochodzenie zegarków Fossil damskich 

Zegarek Fossil ES4748 FB-01 na laksycznej bransolecie w kolorzee różowego złota

Amerykanie mają znakomity styl i wyczucie mody. Dlatego ich produkty cieszą się dużą popularnością. Producenci dbają nie tylko o wygląd, ale również zwracają uwagę, aby każdy zegarek był wykonany precyzyjnie. Stalowe koperty czasomierzy w wielu modelach wyróżniają się błyszczącymi dodatkami. Tarcze w różnych kolorach chronione są przez szkło mineralne, które ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Dla zachowania klasycznego stylu czasomierze pokazują czas w sposób tradycyjny. Każdy zegarek damski Fossil pięknie zdobi nadgarstek i z pewnością przetrwa wiele lat. 

Zobacz wszystkie zegarki damskie Fossil dostępne w naszej ofercie!