Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Fossil Damskie na bransolecie

Damskie zegarki Fossil na bransolecie

Zegarki damskie Fossil na bransolecie wykonanej ze stali pięknie zdobią nadgarstek. Wykonano je z wysoką precyzją. Zegarki Fossil damskie w większości mają styl fashion, dlatego przypadną do gustu kobietom ceniącym modne dodatki. Bransolety czasomierzy można wybierać wśród tych szerszych i węższych. Dla kobiet szukających klasyki odpowiedni będzie zegarek damski Fossil na tradycyjnej bransolecie z zapięciem motylkowym. Jest to praktyczne i bezpieczne zabezpieczenie pozwalające na szybkie zakładanie i zdejmowanie czasomierza. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Zegarki damskie Fossil na bransolecie w wybranym kolorze 


Najczęściej wybieranym kolorem dodatków jest złoty. Ten kolor kojarzy się z klasyką i elegancją w jednym. Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele odcieni samego złota, dzięki czemu można wygodnie dobrać dodatki do każdej stylizacji. Zegarki Fossil damskie wyprodukowano w tradycyjnym kolorze złota, złota w odcieniu różowym, srebra, czerni, a dla tych szukających dodatków, które pozwalają się wyróżnić, połączono kilka kolorów w jednym czasomierzu. Niektóre zegarki damskie Fossil na bransolecie ozdobiono mieniącymi się cykoriami lub kryształkami Swarovskiego. Tak wzbogacony design czasomierza z pewnością zwróci uwagę wymagających kobiet.

Zegarek Fossil ES4505 CARLIE MINI na bransolecie mediolańskiej w złotym kolorzeAmerykańskie pochodzenie zegarków Fossil damskich 

Zegarek Fossil ES4748 FB-01 na laksycznej bransolecie w kolorzee różowego złota

Amerykanie mają znakomity styl i wyczucie mody. Dlatego ich produkty cieszą się dużą popularnością. Producenci dbają nie tylko o wygląd, ale również zwracają uwagę, aby każdy zegarek był wykonany precyzyjnie. Stalowe koperty czasomierzy w wielu modelach wyróżniają się błyszczącymi dodatkami. Tarcze w różnych kolorach chronione są przez szkło mineralne, które ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Dla zachowania klasycznego stylu czasomierze pokazują czas w sposób tradycyjny. Każdy zegarek damski Fossil pięknie zdobi nadgarstek i z pewnością przetrwa wiele lat. 

Zobacz wszystkie zegarki damskie Fossil dostępne w naszej ofercie!