Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Neutra

17wyniki

Zegarki Fossil Neutra

Zegarki Fossil zostały stworzone dla mężczyzn, którzy chcą mieć modne dodatki. Każdy model wyróżnia się wyjątkową tarczą. Czasomierze Fossil Neutra pokazują czas w sposób tradycyjny. Na zjawiskowych tarczach kręcą się proste wskazówki, które mają ciekawe zwężenie przy końcu. Dzięki temu odczytanie godziny nie stanowi najmniejszego problemu. W ofercie amerykańskiego producenta znajdują się zegarki Neutra Fossil zarówno na stalowej bransolecie, jak i na skórzanym pasku. Każdy może więc wybrać model idealnie dopasowany do swoich preferencji. Jednym z popularniejszych jest zegarek Fossil z widocznym mechanizmem.

FILTRY0

Neutra Fossil – niepowtarzalne wzornictwo w amerykańskim stylu 

Pokazywanie aktualnej godziny to jedno z głównych zadań zegarka. Dlatego w czasomierzach Neutra Fossil szczególnie zjawiskowe są tarcze. To na nie zerkamy najczęściej. W ofercie można znaleźć jednokolorowe, jak i dwukolorowe modele. Każdy mężczyzna może wybierać spośród kilku dostępnych wariantów kolorystycznych: niebieskiego, czarnego oraz złotego. Zegarek Fossil ma idealnie dopracowane szczegóły. Wskazówki oraz oznaczenia godzin współgrają z pozostałymi elementami. Dzięki temu cały czasomierz wygląda elegancko i klasycznie. 

Zegarek Fossil NEUTRA CHRONO FS5707 zegarek męski na czarnej bransolecie mesh

Zegarek Fossil – casualowa propozycja na każdą okazję  

Zegarek Fossil NEUTRA CHRONO FS5791 zegarek męski na brązowym pasku i z niebieska tarcza z chronografem

Amerykański producent zadbał o to, aby każdy mógł wybrać idealny model dla siebie. Dlatego w ofercie są zegarki Fossil ze stalową kopertą zawieszoną na pasku ze skóry naturalnej oraz na bransolecie. Pierwsze z wymienionych dopasowują się do kształtu nadgarstka i zapinane są na klasyczną sprzączkę. Gwarantuje ona bezpieczeństwo i ponadczasowość. Stalowe bransolety są typem biżuteryjnym. Połączenie ogniw o różnej wielkości będzie odpowiednie dla Panów, którzy szukają dodatków panujących do koszul oraz garniturów. Czasomierze Fossil Neutra na bransolecie mesh są niezwykle wytrzymałe. Te modele sprawdzą się na co dzień, jak i na specjalne wyjścia. Zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości, dlatego każdy egzemplarz będzie idealnie dopasowany do właściciela. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Fossil dostępną w naszej ofercie!