Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Grant

9wyniki

Zegarki Fossil Grant

Kolekcja Fossil Grant to klasyczne zegarki w nowoczesnej odsłonie. Bogate wzornictwo, duże koperty i świetna jakość wykonania sprawiają, że są one chętnie wybierane przez osoby lubiące eleganckie dodatki.

FILTRY0

Odnowiona klasyka w kolekcji Fossil Grant

Odnowiona klasyka w kolekcji Fossil Grant
Klasyczne modele z serii „Grant” amerykańskiego producenta Fossil inspirowane są prostotą starych zegarów. Cyfry rzymskie na stonowanych tarczach sprawiają, że chronografy stają się stylowym dodatkiem. Środki cyferblatów wypełniają najczęściej subtarcze, tworzące optyczną głębię całego czasomierza. Bardzo dobrze prezentują się modele typu skeleton, w których przez przezroczystą tarczę możemy obserwować pracę mechanizmu. Tego typu zdobienie cechuje się niezwykłym wyrafinowaniem, które zachwyci wszystkich estetów i miłośników zegarmistrzostwa.Zegarki Fossil Grant na co dzień

Zegarki wchodzące w skład kolekcji Fossil Grant mają koperty o szerokości 44 mm, przez co będą pasować do wszystkich codziennych ubrań. Amerykańskie modele w kolorach srebra, czerni, granatu i złota pomimo swoich bogato zdobionych tarcz, pozostają bardzo przejrzyste w odczycie. Okażą się stylowym dopełnieniem modnego i nowoczesnego wizerunku. Będą świetnym wyborem dla wszystkich mężczyzn szukających eleganckich, a równocześnie nieco większych niż typowo „garniturowych” zegarków. Chronograf, stoper, czy podświetlenie Neobrite dopełniają ich funkcjonalności, umożliwiając wykorzystywanie czasomierzy w codziennych warunkach.
Zegarki Fossil Grant na co dzieńSpecyfikacja zegarków Fossil Grant

Specyfikacja zegarków Fossil Grant
Zegarki Fossil Grant wykonano ze stali szlachetnej pokrytej kolorem metodą PVD. Dzięki temu barwa mocno trzyma się powierzchni egzemplarza, nie zmieniając swojego odcienia w warunkach zewnętrznych. Tarczę ochrania elastyczne szkło mineralne. „Sercem” Fossil Grant pozostaje mechanizm kwarcowy lub mechaniczny z automatycznym naciągiem. Oba z nich gwarantują wygodę użytkowania i sprawne działanie zegarka na co dzień.