Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Bronson

Firma Fossil to jeden z największych producentów zegarków na świecie. Firma została założona w 1984 roku w Teksasie przez Toma Kartsotisa – wizjonera i przedsiębiorcę. To, co wyróżnia zegarki Fossil, to ich oryginalny, ponadczasowy wygląd, o który dba grupa znakomitych projektantów. Wynikiem ich wytężonej pracy jest kolekcja efektownie wyglądających zegarków Fossil Bronson.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 9 z 9 produktów

Zegarki Fossil Bronson – amerykański, efektowny styl 

Zegarki z kolekcji Fossil Bronson znakomicie wkomponowują się styl casual połączony ze sportowym sznytem. Duże, często przekraczające średnicę 45 milimetrów koperty posiadają szerokie, rozbudowane lunety, które nadają całości dość futurystycznego wyglądu.Część zegarków Fossil Bronson została wyposażona w dodatkowe przyciski, za pomocą których obsługuje się moduł chronografu. Duże, komfortowe w obsłudze przyciski idealnie komponują się z pozostałymi elementami koperty, tworząc zgraną całość. 

Zegarek Fossil FS5852

Ciekawe tarcze zegarków Fossil Bronson 

Zegarek Fossil BRONSON FS5875

Zegarki Fossil Bronson posiadają ciekawie rozbudowane tarcze. Modele o bardziej sportowym wyglądzie zostały wyposażone w funkcje chronografu, którego wskazanie możemy odczytać z subtarcz, znajdujących się na tarczy właściwej. Dokładność wskazań chronografu wynosi 1/10 sekundy, co docenią osoby uprawiające na co dzień sport. Część modeli Fossil Bronson została zaprojektowana w stylu Regulateur, gdzie tarcza godzinowa stanowi tylko jedną z kilku znajdujących się na tarczy właściwej. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie obrotowego cyberflatu, który wskazuje upływające sekundy. Znakomity design zegarków Fossil Bronson sprawia, że są one wybierane przez klientów poszukujących czasomierza o niebanalnym i unikatowym wyglądzie. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Fossil!