Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Fossil Scarlette

7wyniki

 Zegarki Fossil Scarlette

Zegarki Fossil Scarlette sprawdzą się u kobiet, które lubią modny design w połączeniu z klasycznymi elementami. Stalowe bransolety wykonano z połączenia różnej wielkości ogniw. Dzięki temu są wytrzymałe, rozerwanie ich jest praktycznie niemożliwe. Czasomierze Fossil Scarlette pokazują czas w sposób tradycyjny. Kwarcowy mechanizm wprawia w ruch proste wskazówki. Mają one taki sam kolor jak koperta i bransoleta. Zegarek Fossil można dopasować do codziennych outfitów, jak i do eleganckich stylizacji. 

FILTRY0

Fossil Scarlette – kolekcja zaskakująca kolorami 

Każdy czasomierz amerykańskiej marki ma jednolity kolor tarczy. W ofercie są zegarki Fossil Scarlette w kolorze fioletowym, zielonym, niebieskim, pomarańczowym czy złotym. Kilka modeli ma dodatkowo brokat, który wyjątkowo się mieni podczas ruchów ręką. Dzięki temu każda kobieta może zdecydować, jakie połączenie kolorystyczne najbardziej jej odpowiada. Godziny zostały oznaczone przy pomocy cyrkonii. Podkreśla to styl fashion czasomierzy Fossil Scarlette. Na tarczach, oprócz aktualnej godziny, można również sprawdzić dzień miesiąca. Jest to niezwykle przydatna funkcjonalność dla zabieganych osób. 

zegarki Fossil ScarletteZegarek Fossil – amerykańska ikona modowego stylu 

 zegarki Fossil Scarlette w srebrno-złotym kolorze

Każdy model amerykańskiego producenta ma bransoletę wykonaną ze stali. Dzięki ogniwom o różnych wielkościach całość wygląda biżuteryjnie. Co więcej, zegarki Fossil Scarlette można dopasowywać do innych bransoletek czy pierścionków. Cały zestaw będzie pięknie uzupełniał każdą stylizację. Zapięcie motylkowe sprawia, że zegarek Fossil można szybko założyć i zdjąć. Jest to rodzaj zapięcia, które zabezpiecza przed przypadkowym zgubieniem. Czasomierze z kolekcji Fossil Scarlette to modne propozycje zaskakujące nietuzinkowym designem. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Fossil dostępną w naszej ofercie!