Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Smartwatche do 1000 zł

Smartwatche do 1000 zł

Chcesz mieć na swoim nadgarstku smart zegarek, który zaskoczy Cię perfekcyjnym designem, bogatą funkcjonalnością i skutecznością działania w każdej sytuacji? Inwestując w smartwatch do 1000 zł, możesz na to liczyć. W tej kategorii cenowej do wyboru są modele wielu czołowych producentów, takich jak: Garmin, Polar czy Garett. Wśród nich znajdziesz smartwatche do 1000 zł idealne na co dzień, ale też propozycje przygotowane na największe ruchowe wyzwania.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 26 z 26 produktów

Jaki wybrać smartwatch do 1000 zł?  

Jaki smartwatch do 1000 złotych wybrać spośród tak wielu dostępnych modeli? Weź przede wszystkim pod uwagę przeznaczenie akcesorium. Ma Ci służyć na co dzień? W takim razie na pewno przyda Ci się funkcja płatności zbliżeniowej, którą w tej kategorii cenowej oferuje marka Garmin, ale też możliwość prowadzenia rozmów i sterowania muzyką z nadgarstka, co z kolei zapewnia m.in. smartwatch Lotus.  

A może chcesz za pomocą smart zegarka lepiej zadbać o zdrowie i kondycję? Postaw na szerokie oprogramowanie treningowe oraz czujniki do pomiaru parametrów zdrowotnych (pulsu, natlenienia krwi, ciśnienia tętniczego). W ofercie znajdziesz na przykład smartwatch do 1000 zł zaprojektowany z myślą o biegaczach (Forerunner Garmin) czy miłośnikach ćwiczeń na siłowni (Polar). Dzięki temu jeszcze lepiej dostosujesz jego możliwości do ulubionych sportów, aby bardziej szczegółowo analizować postępy.


A może szukasz kompana do przygód terenowych? Takie funkcje, jak precyzyjna nawigacja, wyznaczanie trasy powrotnej, kompas, barometr na pewno nie zawiodą Cię nawet w nieznanym terenie. Specjalistą od takich zadań jest niezastąpiony smartwatch Garmin Smartwatch damski do 1000 zł – wielofunkcyjne i eleganckie propozycje  

Dla miłośniczek nowoczesnej klasyki powstały smartwatche do 1000 zł z okrągłą kopertą na bransolecie klasycznej lub mesh. Założone na nadgarstek do złudzenia przypominają analogowy zegarek. Ich zaawansowana funkcjonalność wykracza jednak nawet poza standardowe wyposażenie inteligentnych czasomierzy. Dla przykładu smartwatch Marea monitoruje cykl miesiączkowy, mierzy ciśnienie i natlenienie krwi, liczy przebyte kilometry, a także uruchamia migawkę aparatu w telefonie. To znakomity wybór dla kobiet, które chcą kontrolować zdrowie i aktywność nie tylko podczas treningów. A jeśli interesują Cię inne modele o podobnej stylistyce, zwróć uwagę na elegancki smartwatch Rubicon albo Garett.


Na jeszcze większe wsparcie na co dzień możesz liczyć, wybierając smartwatch damski do 1000 zł Lily Sport albo Vivomove marki Garmin. Takie innowacyjne udogodnienia, jak: pomiar poziomu energii, stresu i nawodnienia pozwalają jeszcze efektywniej zarządzać codzienną aktywnością. Odbiór powiadomień i dostęp do kalendarza z poziomu nadgarstka ułatwia natomiast organizację obowiązków. W tej odsłonie smartwatch Garmin łączy sportową stylistykę z nutą casualowej elegancji ukrytej w delikatnej kopercie. Dzięki temu modnie uzupełnia niemal każdą stylizację. 


A może potrzebny jest Ci dobry smartwatch do 1000 zł nastawiony na śledzenie sportowych aktywności? Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez biegania, sięgnij po model z serii Forerunner Garmin. Wskazówki treningowe, pomiar parametrów zdrowotnych i dynamiki biegu, wskaźnik wytrenowania, obciążenia i efektów to wszystko, czego potrzebujesz, by skutecznie planować ćwiczenia. Chcesz porównać jego możliwości z innymi modelami? Sprawdź, jak wiele ma do zaoferowania smartwatch za 1000 zł Polar wyposażony w program treningu biegowego, funkcje pływackie i aż 130 profili sportowych.Smartwatch męski do 1000 zł – stylowe modele o wielu możliwościach  

A na jaki smartwatch do 1000 zł mogą liczyć mężczyźni? Ci, którzy doceniają eleganckie dodatki, z pewnością nie przejdą obojętnie obok modeli na bransolecie. Przypominają one klasyczne zegarki, ale szeroka funkcjonalność czyni z nich niezawodne wsparcie w realizacji planów zdrowotnych, treningowych, zawodowych i domowych. Dla przykładu jeden z zegarków smartwatch Marea wykonuje pomiar ciśnienia, EKG oraz natlenienia krwi. Natomiast smartwatch Garett poza tym, że również oferuje ciśnieniomierz i pulsoksymetr, ma wbudowaną obsługę pilota aparatu w telefonie, informacje pogodowe oraz kalkulator.


Dobre smartwatche do 1000 zł nie zawiodą Cię również podczas sportowych przygód w terenie.Taki jest smartwatch Garmin Instinct stworzony zgodnie z wojskowymi standardami i wyposażony w funkcje do wymagającej aktywności outdoorowej (barometr, kompas, precyzyjną nawigację). Jeśli lubisz różnego rodzaju sporty, koniecznie przyjrzyj się bliżej ofercie tego producenta. Znajdziesz w niej również smartwatch męski do 1000 zł wyposażony w funkcje dla biegaczy i pływaków, który pomoże Ci jeszcze uważniej śledzić postępy.  


Jeśli natomiast szukasz wielofunkcyjnego sportowego dodatku w cenie ok. 500 zł, zwróć uwagę na smartwatch Vector Smart. Warto polować też na promocje, bo nierzadko można trafić na smartwatche do 1000 zł, których regularna cena jest znacznie wyższa. Takim przykładem jest smartwatch Diesel o futurystycznym designie wyposażony m.in. w moduł płatności NFC oraz funkcję prowadzenia rozmów.Dobre smartwatche do 1000 zł znajdziesz w ZEGAREK.NET  

Zamierzasz kupić smartwatch do 1000 zł? W ZEGAREK.NET znajdziesz w tej kategorii cenowej kilkadziesiąt markowych modeli dla kobiet i mężczyzn. Łączą modny wygląd z zaawansowaną funkcjonalnością, by pomóc Ci skutecznie podejmować codzienne wyzwania. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, dopasuj możliwości inteligentnego zegarka do swojego stylu życia i korzystaj z jego wsparcia na co dzień.