Smartwatch dla chłopca

Smartwatch chłopięcy to nowoczesny, inteligentny zegarek z wieloma praktycznymi funkcjami. Pełni rolę edukacyjną, wspiera bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanym funkcjom daje mnóstwo radości z zabawy. Ogromna popularność sprawiła, że smartwatch dla chłopców na dobre zagościł w ofercie marek specjalizujących się w zegarkach dziecięcych, a także cenionych marek z wieloletnią tradycją. Podpowiadamy, jak spośród bogatej oferty wybrać dobry smartwatch dla chłopca, który sprawi najwięcej radości! 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Smartwatch chłopięcy – jaki wybrać?  

Zegarek smartwatch dla chłopca powinien przede wszystkim sprawić mu radość. Kolorystyka, marka i dostępne funkcje powinny być dobierane do indywidualnych upodobań. Istnieją jednak uniwersalne wskazówki przy wyborze smartwatcha, które pomogą Ci znaleźć wygodny, trwały i funkcjonalny zegarek. Zebraliśmy je dla Ciebie! 

 • rozmiar: szerokość koperty do około 45 mm; 

 • materiał wykonania koperty i paska: tworzywo sztuczne, np. kauczuk; 

 • wodoszczelność: nie mniejsza niż 30 m; 

 • pojemność baterii: nie mniejsza niż 500 mAh + możliwość szybkiego ładowania baterii; 

 • darmowy dostęp do aplikacji mobilnej na Android i iOS. 


Wybór chłopięcego smartwatcha o powyższych parametrach sprawi, że pociecha będzie mogła używać go w typowych dla siebie warunkach - podczas zabawy i nauki, bez obaw o wyczerpanie baterii i uszkodzenie czasomierza. Smartwatch dla chłopców – kiedy kupić pierwszy?  

Zakup pierwszego smartwatcha powinien nastąpić wtedy, gdy chłopiec będzie radził sobie z rozpoznawaniem cyfr i obsługą urządzenia. Dziś, w dobie wszechobecnej technologii i urządzeń elektronicznych, dzieci rozwijają się zdecydowanie szybciej niż kiedyś. Właśnie dlatego pierwszy smartwatch dla chłopca coraz częściej kupowany jest już w wieku około 4 lat. 


Naukę rozpoznawania godzin na smartwatchu warto oprzeć o powiązanie pór dnia z typowymi czynnościami wykonywanymi przez malucha o stałych porach, np. posiłki, wyjście do przedszkola, mycie zębów. Przy pierwszym smartwatchu należy unikać pojęć jeszcze niezrozumiałych dla dziecka, takich jak: w pół do, kwadrans, piętnaście po/przed itp. Zegarek dla chłopca smartwatch – przydatne funkcje 

Chłopięce smartwatche różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim dostępnymi funkcjami. Nie jest tajemnicą, że wraz z wiekiem rosną umiejętności, a wraz z nimi zakres funkcji uznawanych przez dziecko za przydatne. Jako najbliżsi nie możemy zapominać także o komforcie psychicznym pociechy. Podczas gdy większość dzieci nie zwraca uwagi na posiadanie geolokalizacji w swoim zegarku, nastoletni chłopcy w wieku 12 lat i więcej mogą nie chcieć używać smartwatcha, który stworzy wirtualne ogrodzenie, po przekroczeniu którego rodzice zostaną poinformowani. Właśnie dlatego przygotowaliśmy spis funkcji smartwatchów przydatnych w poszczególnych grupach wiekowych! 


Smartwatch dla chłopca 7-8 lat 

 • przycisk SOS do awaryjnego połączenia z rodzicem, 

 • geoogrodzenie i lokalizacja dziecka, 

 • miejsce na kartę SIM w smartwatchu. 


Smartwatch dla chłopca 10 lat 

 • plan lekcji, 

 • wideorozmowy bezpośrednio z zegarka, 

 • personalizacja tarczy, 

 • funkcja znajdź telefon. 


Smartwatch dla chłopca 12 lat 

 • krokomierz, 

 • monitorowanie snu, 

 • wbudowany aparat, 

 • oprogramowanie treningowe, 

 • zaawansowana aplikacja mobilna. 


Oczywiście, każda z dostępnych w zegarkach chłopięcych typu smartwatch funkcji może okazać się przydatna niezależnie od wieku dziecka. Zegarek dla chłopca z GPS jest gadżetem, który doceni każdy rodzic, nawet dziecka nastoletniego. Powyższe zestawienie stanowi jedynie wskazówkę funkcji, które warto uwzględnić przy wyborze smartwatacha dla chłopców w wieku 7-8, 10 oraz 12 lat. Poszukiwania idealnego modelu warto rozpocząć od firm specjalizujących się w zegarkach dziecięcych. Przykładowo smartwatch dla chłopca Garett będzie posiadał wszystkie niezbędne dziecku funkcje, podczas gdy mniejsze odpowiedniki smartwatchów dla dorosłych są często pozbawione funkcji wspomagających bezpieczeństwo lub organizację dnia w szkole. Zegarek smartwatch dla chłopca – do nauki i zabawy  

Zegarek dla chłopca, jakim jest smartwatch, to gadżet uniwersalny. Długa lista dostępnych funkcji sprawia, że jedno urządzenie noszone na co dzień wspiera zarówno naukę, jak i zabawę oraz sport. Co ważne, funkcje związane z przypomnieniami o sprawdzianach i pracach domowych, planem lekcji czy też nauką godzin w żaden sposób nie kolidują z tymi rozrywkowymi, np. zarządzeniem aplikacjami czy robieniem zdjęć. Atrakcyjna forma prezentacji poszczególnych informacji często sprawia, że chłopcy chętniej się uczą i z przyjemnością wykorzystują nowo poznane udogodnienia - zwłaszcza, gdy można połączyć je z telefonem. Smartwatch na komunię dla chłopca – pomysł na oryginalny prezent  

Modnym, sprawdzonym i możliwie niedrogim prezentem jest smartwatch na komunię dla chłopca. Gadżet bez trudu dopasujesz do upodobań kolorystycznych, a w przypadku specjalnych kolekcji nawet do ulubionych bohaterów filmów i bajek. Atrakcyjny design i mnogość funkcji to gwarancja, że chłopiec będzie zakładał komunijny zegarek z przyjemnością.


Co ważne, smartwatch dla chłopca 9 lat jest urządzeniem, które znacząco przyczyni się do nauki samodzielności, punktualności i pozwoli stopniowo wkraczać w świat dorosłych. Modele kierowane do tej grupy wiekowej często wzbogacone są o dodatkowe funkcje, np. możliwość robienia i przeglądania zdjęć, płacenie kartą debetową dla młodych oraz szeroka personalizacja wyświetlacza i paska. Smartwatch kupiony na komunię zyska na oryginalności, kiedy wzbogacisz go unikalnym grawerunkiem zamieszczonym na dekielku od strony dłoni. Przy grawerowaniu zyskujesz pełną dowolność w ramach wyboru wzoru graficznego, napisu i fontu. Sprawdź również smartwatche dla dziewczynek znajdujące się w naszej kolekcji!