Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Smartwatch dla chłopca

Smartwatch dla chłopca

Smartwatch dla chłopca to nowoczesny, inteligentny zegarek o wielu możliwościach. Pełni rolę edukacyjną, wspiera bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanym funkcjom daje mnóstwo radości z zabawy. Ogromna popularność tego typu urządzeń sprawiła, że na dobre zagościły one w ofercie producentów specjalizujących się w zegarkach dziecięcych, a także cenionych marek z wieloletnią tradycją. Podpowiadamy, jak spośród bogatej oferty wybrać smartwatch dla chłopca, który sprawi najwięcej radości! 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 55 z 55 produktów

Smartwatch chłopięcy – jaki wybrać? 

Zegarek smartwatch dla chłopca powinien przede wszystkim być dopasowany do indywidualnych upodobań dziecka pod względem kolorystyki, marki i dostępnych funkcji. Nie ignoruj jednak przy tym uniwersalnych wskazówek, które pomogą Ci znaleźć wygodny, trwały i funkcjonalny model. Wybierając zegarek dla chłopca smartwatch, zwróć uwagę na:

 • szerokość koperty do 45 mm; 
 • materiał wykonania koperty i paska – najlepiej tworzywo sztuczne, np. kauczuk; które jest lekkie i wytrzymałe;
 • wodoszczelność co najmniej 30 m, bo tylko wtedy zegarek nie uszkodzi się po zachlapaniu;
 • pojemność baterii – nie powinna być mniejsza niż 500 mAh, dobrze też, jeśli smartwatch dla chłopca oferuje możliwość szybkiego ładowania baterii; 
 • darmowy dostęp do aplikacji mobilnej na Android i iOS.
Cechy smartwatcha dla chłopca


Niebieski smartwatch dla chłopca

Wybór chłopięcego smartwatcha o powyższych parametrach sprawi, że chłopiec chętnie będzie go używał w typowych dla siebie warunkach – podczas zabawy i nauki, bez obaw o wyczerpanie baterii i uszkodzenie czasomierza.


Smartwatch dla chłopców – kiedy kupić pierwszy? 

Zakup pierwszego smartwatcha powinien nastąpić wtedy, gdy chłopiec już radzi sobie z rozpoznawaniem cyfr i obsługą urządzenia. Dziś, w dobie wszechobecnej technologii i urządzeń elektronicznych, dzieci rozwijają się zdecydowanie szybciej niż kiedyś. Właśnie dlatego pierwszy zegarek smartwatch dla chłopca coraz częściej trafia na nadgarstki już czterolatków.

pierwszy smartwatch dla małego chłopca


Biały chłopięcy smartwatch Garett

Naukę rozpoznawania godzin na smartwatchu warto oprzeć o powiązanie pór dnia z typowymi czynnościami wykonywanymi przez malucha o stałych porach, np. posiłki, wyjście do przedszkola, mycie zębów. Przy pierwszym smartwatchu należy unikać pojęć jeszcze niezrozumiałych dla dziecka, takich jak: w pół do, kwadrans, piętnaście po/przed itp.


Zegarek dla chłopca smartwatch – przydatne funkcje 

Chłopięce smartwatche różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim dostępnymi funkcjami. Nie jest tajemnicą, że z wiekiem rosną umiejętności, a wraz z nimi – zakres funkcji uznawanych przez dziecko za przydatne.

Funkcjonalny smartwatch czarny dla chłopca


Smartwatch chłopięcy Garett z GPS

Jako najbliżsi nie możemy przy tym zapominać o komforcie psychicznym pociechy. Młodsze dzieci zwykle nie zwracają uwagi na posiadanie geolokalizacji w swoim zegarku. Jednak nastoletni chłopcy w wieku 12 lat i starsi mogą już nie chcieć używać smartwatcha, który pozwoli rodzicom śledzić każdy ich krok. Właśnie dlatego przygotowaliśmy spis funkcji przydatnych w poszczególnych grupach wiekowych!


Smartwatch dla chłopca 7 lat 

 • Przycisk SOS – ukończenie 7 roku życia oznacza dla chłopca początek szkoły i wejście w nowe środowisko. Możliwość awaryjnego połączenia z rodzicem poprzez zegarek dla chłopca smartwatch zapewni mu bezpieczeństwo, kiedy poczuje się niepewnie w obcym otoczeniu.
 • Miejsce na kartę SIM w smartwatchu – przez szkolne obowiązki rzadziej się widujecie, ale nadal możecie mieć ze sobą kontakt dzięki możliwości dzwonienia przez zegarek. Nie musisz jeszcze kupować smartfona! 
 • Lokalizacja dziecka.
Smartwatch dla 7 latka


Funkcja GEOogrodzenia w smartwatchu dla 8 latka

Smartwatch dla chłopca 8 lat

 • GEOogrodzenie – w tym wieku dzieci uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu; a to rodzi zagrożenie, że pod Twoją nieuwagę synek oddali się z miejsca zabawy. Jeśli jednak wcześniej w zegarku dla chłopca z GPS wyznaczysz bezpieczny teren, dostaniesz powiadomienie i szybko zlokalizujesz pociechę.
 • Gry – pozwolą energicznym ośmiolatkom realizować potrzebę działania w momencie, gdy nie ma przestrzeni na aktywność, np. podczas czekania w kolejce albo powrotu ze szkoły samochodem. Przy okazji pomogą w rozwoju zręczności i logicznego myślenia.
 • Krokomierz – chłopcy w wieku 8 lat zwykle zamieniają się w wulkany energii. Dzięki pomiarowi aktywności, wiesz, czy Twój synek ma wystarczająco dużo ruchu.


Smartwatch dla chłopca 9 lat

 • Przypomnienia o obowiązkach – dziewięciolatkowie mają coraz więcej zadań do wykonania w domu i szkole. Dlatego warto im pomóc w ich organizacji, wybierając zegarek dla chłopca smartwatch z tą funkcją.
 • System nagród za wykonane zadania, czyli skuteczna motywacja dla dziewięcioletnich chłopców, którzy niechętnie podejmują się wyzwań.
Smartwatch dla 9 latka


Smartwatch z funkcją dzwonienia dla 10 latka

Smartwatch dla chłopca 10 lat 

 • Plan lekcji – od 4 klasy pojawiają się nowe szkolne przedmioty; na szczęście harmonogram wszystkich zajęć w zegarku nie pozwoli o niczym zapomnieć.
 • Kontakt przez zegarek – możliwość dzwonienia, rozmów wideo, wysyłania sms-ów sprawia, że smartwatch dla chłopca jest dobrą alternatywą dla smartfona, z którego w tym wieku dzieci zaczynają zwykle korzystać.
 • Personalizacja tarczy – dwunastolatek chce mieć wpływ na swoje otoczenie również w najmniejszych sprawach. Dostosowanie wyglądu zegarka pozwoli więc synkowi kreować i wyrażać swój indywidualny styl.
 • Funkcja znajdź zegarek.


Smartwatch dla chłopca 11 lat 

 • Kalkulator – w wieku 11 lat dzieci zaczynają przykładać większą wagę do nauki, a możliwość wykonywania prostych obliczeń na zegarku pomoże im w odrabianiu zadań z matematyki.
 • Wideorozmowy bezpośrednio z zegarka – jedenastolatki coraz więcej czasu spędzają z rówieśnikami, odsuwając się stopniowo od rodziców; niecodzienna forma kontaktu wideo pozwoli im utrzymać relacje z przyjaciółmi i zachęci do regularnego kontaktowania się z rodzicami.
 • Wykonywanie i przeglądanie zdjęć.
Smartwatch dla 11 latka


Smartwatch chłopięcy dla 12 latka

Smartwatch dla chłopca 12 lat 

 • Funkcje sportowe – w okresie dojrzewania aktywność fizyczna ma duże znaczenie dla prawidłowego rozwoju. Takie funkcje jak krokomierz czy oprogramowanie treningowe pomogą monitorować codzienne dawki ruchu i dbać o kondycję.
 • Monitorowanie snu – w wieku 12 lat zaczyna zmieniać się zapotrzebowanie na sen. Dlatego w tym okresie szczególnie warto kontrolować jego ilość i jakość.
 • Zegarek dla chłopcasmartwatch z aparatem.
 • Zaawansowana aplikacja mobilna.


Oczywiście każda z dostępnych w zegarkach chłopięcych typu smartwatch funkcji może okazać się przydatna niezależnie od wieku dziecka. Dla przykładu zegarek dla chłopca z GPS doceni każdy rodzic, nawet dziecka nastoletniego. Powyższe zestawienie stanowi jedynie wskazówkę funkcji, które warto uwzględnić przy wyborze smartwatcha dla chłopców w wieku 7-12 lat.

Smartwatch na kartę SIM z funkcją dzwonienia


Smartwatch Garett czarny

Poszukiwania idealnego modelu najlepiej rozpocząć od firm specjalizujących się w zegarkach dziecięcych. Przykładowo smartwatch dla chłopca Garett ma wszystkie niezbędne dziecku funkcje, podczas gdy mniejsze odpowiedniki smartwatchów dla dorosłych są często pozbawione funkcji wspomagających bezpieczeństwo lub organizację dnia w szkole.


Zegarek smartwatch dla chłopca – do nauki i zabawy  

Smartwatch (smartłocz) dla chłopca to gadżet uniwersalny. Długa lista dostępnych funkcji sprawia, że jedno urządzenie noszone na co dzień wspiera zarówno naukę, jak i zabawę oraz sport. Co ważne, funkcje związane z przypomnieniami o sprawdzianach i pracach domowych, planem lekcji czy też nauką godzin w żaden sposób nie kolidują z tymi rozrywkowymi, np. zarządzaniem aplikacjami czy robieniem zdjęć. Atrakcyjna forma prezentacji poszczególnych informacji często sprawia, że chłopcy chętniej się uczą i z przyjemnością wykorzystują nowo poznane udogodnienia – zwłaszcza, gdy można połączyć je z telefonem. Poznaj możliwości zegarków od najbardziej cenionych marek!

Smartwatch chłopięcy do zabawy jak i nauki


Chłopięcy smartwatch Garmin  

Smartwatche Garmin dla dzieci

Dobry smartwatch dla chłopca Garmin jest ciekawym przykładem tego, jak łączyć przyjemne z pożytecznym. Poprzez komiksowe postacie, fascynujące gry i nagrody motywuje do ruchu i realizacji obowiązków. Nie zawodzi przy żadnej aktywności. Ma bowiem solidną konstrukcję, wodoszczelność 50 m pozwalającą na kontakt z wodą pod prysznicem i działającą rok baterię. Jego design nawiązuje do kultowych produkcji Marvela. Powinien więc zrobić wrażenie na każdym fanie Gwiezdnych Wojen czy Spider-Mana.

Smartwatche Garmin Vivofit

Zegarek dla chłopca smartwatch Garmin dzieli się na dwie popularne kolekcje: Vivofit jr. 2 i 3, które różnią się przede wszystkim designem. Pierwsza obejmuje modne smartbandy z chłopięcymi wzorami Marvel Spider-Man i Star Wars Dark Side. W skład drugiej wchodzą natomiast smartwatche z kwadratową kopertą i silikonowym paskiem. Są dostępne z motywem: Marvel Iron Man, Blue Stars i Star Wars (Mandalorian).

Garmin Vivofit


Smartwatch Garmin Vivofit Star Wars Mandalorian

Obie kolekcje oferują podobne możliwości. Funkcjom przewodzi komiksowa postać, która towarzyszy podczas zabawy i czuwa nad realizacją codziennych obowiązków. Wszystko odbywa się we współpracy z rodzicem, który przypisuje zadania i decyduje o przyznaniu wirtualnych monet za ich wykonanie. Dodatkowo za każdą mierzoną czujnikami aktywność dziecko otrzymuje kolekcjonerskie kryształy. Zasada jest prosta: im więcej ruchu i zrealizowanych obowiązków, tym szerszy dostęp do gier-wyzwań i ekscytujących przygód w komiksowym uniwersum. 


Smartwatch dla chłopca Vivofit jr 3 dodatkowo oferuje karty treningowe ze wskazówkami codziennych ćwiczeń. Dba też o bezpieczeństwo małego użytkownika, przechowując jego dane kontaktowe w widżecie ICE.

Smartwatch Vivofit jr 3 z bohaterami Marvela


Smartwatch Rubicon dla dzieci

Smartwatche Rubicon dla dzieci

O ochronę swojego małego właściciela jeszcze bardziej dba Rubicon. Łączy możliwości: GPS, LBS i WiFi, aby na bieżąco określać pozycję dziecka. Dane są udostępniane w powiązanej aplikacji na telefonie rodzica. Masz więc do nich stały dostęp. A jeśli dodatkowo wprowadzisz bezpieczny obszar, zegarek dla chłopca z GPS zaalarmuje Cię, gdy dziecko przekroczy jego granice.


 

To jednak nie wyczerpuje jeszcze form zdalnej opieki nad pociechą. Ten smartwatch na kartę SIM umożliwia również dzwonienie bez łączenia ze smartfonem, wysyłanie wiadomości głosowych i rozmowę wideo. Do tego ma wbudowany przycisk SOS do zaalarmowania rodzica w razie niebezpieczeństwa. Mając smartwatch z aparatem, chłopiec może nawet zrobić zdjęcie tego, co go przeraża, fascynuje, ciekawi, i na bieżąco dzielić się tym z rodzicem.

Smartwatch Rubicon na kartę SIM dla chłopca


Przycisk SOS w smartwatchu Garett dla chłopca

Smartwatche Garett dla dzieci

Na podobnej zasadzie działają zegarki dziecięce Garett. Dzięki slotowi na kartę SIM są niezależne od smartfona, co znacznie ułatwia kontakt z pociechą. Możesz przeprowadzić z nią rozmowę głosową lub wideo, nawet jeśli nie ma jeszcze telefonu. Dodatkowo synek może wysłać do Ciebie krótką wiadomość głosową lub zaalarmować Cię jednym przyciskiem SOS.


Smartwatch dla chłopca Garett synchronizuje się z telefonem rodzica, aby dać stały podgląd stanu zdrowia, aktywności, lokalizacji i trasy małego użytkownika w przeznaczonej do tego aplikacji. 

Smartwatch Garett dla dzieci z funkcją lokalizacji


Smartwatch Garett z funkcją GEOogrodzenia

Zegarek z GPS dla chłopca oferuje poza lokalizatorem także funkcję GEOogrodzenie, w której opiekun może wskazać bezpieczne dla dziecka granice terenu. Jeśli chłopiec je przekroczy, rodzic natychmiast otrzymuje informację, aby móc podjąć szybkie działanie. Dodatkowo masz do dyspozycji zdalny podsłuch odgłosów z otoczenia dziecka. A jeśli chłopiec uruchomi aparat, zyskasz również podgląd najbliższej okolicy w czasie rzeczywistym. Smartwatch z aparatem sprawia też jednak frajdę samemu użytkownikowi. Może on bowiem uwieczniać ciekawe chwile z przyjaciółmi i interesujące go zdarzenia.


W ten sposób smartwatch dla chłopca Garett łączy opiekę z zabawą. A do tego skutecznie wspiera w rozwoju, szkolnych zadaniach i organizacji obowiązków. Wiele modeli daje możliwość wprowadzenia planu lekcji czy wykonania obliczeń na kalkulatorze. Wszystkie mają też wbudowany budzik, gry edukacyjne, krokomierz, monitor snu i pulsometr.

Wielofunkcyjny smartwatch dziecięcy Garett


Wodoszczelny smartwatch Garett na kartę SIM

Z tą szeroką funkcjonalnością idzie w parze solidne wykonanie. Zegarkowi nie są straszne krótkotrwałe zanurzenia w wodzie, zachlapania oraz pył. Okaże się więc niezawodny w czasie szybkiej jazdy rowerem po piaszczystym terenie albo w kałużach. Nie musisz się też obawiać, że w ciągu dnia stracisz kontakt z dzieckiem z powodu rozładowanej baterii. W zależności od intensywności użytkowania zegarek na kartę SIM działa od kilku do kilkunastu dni, a utraconą energię odzyskuje w nieco ponad 2 godziny. Jeśli natomiast Twój synek zapodzieje zegarek dla chłopca smartwatch, funkcja znajdź urządzenie w telefonie opiekuna pozwoli go szybko zlokalizować.


W większości smartwatche Garett dla dzieci mają polskie menu i kolorowy ekran. A niektórymi jego modelami można dodatkowo sterować za pomocą przycisków pod ekranem lub na obudowie.

Smartwatch Garett na niebieskim pasku  
Smartwatch dziecięcy Vector Smart

Smartwatche Vector Smart dziecięce

Zegarek smartwatch dla chłopca Vector Smart nie zapewnia co prawda funkcji bezpieczeństwa. Oferuje za to duży wybór gier, co upodabnia go raczej do smartwatchy Garmin dla dzieci.


Wśród 8 gier: koszykówka, candy crush, zwierzę domowe, 2048, puzzle, leć samolotem, samochód wyścigowy, labirynt każdy chłopiec powinien znaleźć propozycję dla siebie. Dzięki temu, że rozwijają zręczność i funkcje poznawcze, są znakomitym sposobem na pożyteczne spędzenie czasu w drodze ze szkoły czy w kolejce do lekarza. Nieprędko powinny się znudzić, bo dokonywane postępy zachęcają do stawiania sobie kolejnych celów i rywalizacji z rówieśnikami.

Smartwatch Vector Smart dla chłopca z wbudowanymi grami


Vector Smart dla chłopca do nauki

Smartwatche Vector Smart dziecięce służą jednak nie tylko nauce przez zabawę. Wyposażone w czujniki zdrowia i aktywności zachęcają do codziennego ruchu, a rodzicom dają możliwość kontrolowania kondycji dziecka. Analizujcie wykonane kroki oraz przebyty dystans i każdego dnia odrobinę podnoście poprzeczkę. Chłopiec może też sprawdzać się w nowych dyscyplinach z pomocą oprogramowania treningowego. Listę dostępnych możliwości uzupełniają: monitor snu, pulsometr, pomiar temperatury ciała i informacje pogodowe.


Smartwatch na komunię dla chłopca – pomysł na oryginalny prezent  

Modnym, sprawdzonym i możliwie niedrogim prezentem jest smartwatch dla chłopca na komunięGadżet bez trudu dopasujesz do upodobań kolorystycznych, a w przypadku specjalnych kolekcji nawet do ulubionych bohaterów filmów i bajek. Atrakcyjny design i mnogość funkcji to gwarancja, że chłopiec będzie zakładał komunijny zegarek z przyjemnością.

Smartwatch Garmin Vivofit 2


Zegarek smartwatch dla chłopca z funkcją rozmowy

Co ważne, zegarek dla chłopca smartwatch znacząco przyczyni się do nauki samodzielności, punktualności i pozwoli stopniowo wkraczać w świat dorosłych. Modele kierowane do tej grupy wiekowej często są wzbogacone o dodatkowe funkcje, np. możliwość robienia i przeglądania zdjęć oraz szeroką personalizację wyświetlacza i paska. Smartwatch na komunię dla chłopca zyska na oryginalności, kiedy wzbogacisz go unikalnym grawerunkiem zamieszczonym na dekielku od strony dłoni. Przy grawerowaniu zyskujesz pełną dowolność przy wyborze wzoru graficznego, napisu i fontu.


Dobry smartwatch dla chłopca znajdziesz w ZEGAREK.NET

W ZEGAREK.NET zegarek dla chłopca smartwatch jest sygnowany przez najbardziej cenione na rynku marki. Znajdziesz u nas duży wybór zegarków Garett, które w 2021 r. zostały wyróżnione Nagrodą Rodziców. Poza nimi są też dostępne modele Vector Smart, Rubicon oraz Garmin z najpopularniejszymi komiksowymi i bajkowymi motywami. Jako że różnią się one od siebie funkcjami i designem, bez trudu dopasujesz smartwatch (smartłocz) dla chłopca do jego wieku, temperamentu i upodobań.

Garmin Vivofit jr 2 z motywem spider-mana 
Smartwatch chłopięcy na pasku

Zobacz wszystkie nasze propozycje! A jeśli nie masz pewności, jaki dobry smartwatch dla chłopca kupić, nasi profesjonalni doradcy chętnie pomogą Ci wybrać model dopasowany do potrzeb młodzieży i aktualnych trendów.

Sprawdź również smartwatche dla dziewczynek znajdujące się w naszej kolekcji!

 Smartwatch dziecięcy dla chłopca i dziewczynki