Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki ICE Watch dla dzieci

89wyniki

Zegarki ICE Watch dla dzieci

Z każdym rokiem możemy zauważyć coraz większy wzrost zainteresowania zegarkami dla dzieci, co przekłada się na poszerzenie oferty brandów o specjalne kolekcje modeli dla naszych pociech. I bardzo dobrze! Jak pokazuje oferta zegarków dla dzieci Ice Watch, przedmioty te mogą być atrakcyjną i niezwykle przydatną pomocą edukacyjną. Jakie jeszcze korzyści płyną z użytkowania czasomierza przez najmłodszych?

FILTRY0

Zegarek dla dziecka Ice Watch, czyli kolorowa pomoc edukacyjna?

Zegarek dla dzieci to świetny gadżet, który pomoże młodemu człowiekowi w naturalny sposób poznać cyfry, a następnie odczytywać godzinę. Atrakcyjne, kolorowe zegarki Ice Watch ponadto rozbudzają wyobraźnię młodych użytkowników, towarzysząc im w codziennych przygodach. Ten mały przedmiot to również jedna z pierwszych osobistych rzeczy dziecka. Zegarek dziecięcy ICE-Watch, uczy odpowiedzialności i organizacji własnego czasu. O ile dla młodego człowieka pojęcie godziny, czy wyznaczenie paru godzin na daną czynność – brzmi dość abstrakcyjnie, to dzięki noszonemu na nadgarstku czasomierzowi, wszystko staje się odrobinę jaśniejsze.

Zegarek dla dziecka Ice Watch, czyli kolorowa pomoc edukacyjna?Bajkowe zegarki ICE Watch dla dzieci

Bajkowe zegarki ICE Watch dla dzieci

Zanurz się w bajkowej krainie zegarków Ice Watch dla dzieci pełnych pastelowych kolorów. Stworzona specjalnie dla najmłodszych kolekcja obejmuje zarówno subtelne modele dla młodych księżniczek, jak i energetyczne barwy dla poszukiwaczy przygód! Wyraziste oznaczenia godzinowe oraz dopasowane do nadgarstka dziecka rozmiary kopert pozwolą młodym użytkownikom czerpać ogrom radości z użytkowania – być może pierwszego zegarka. Za sprawą dobrych tworzyw, precyzyjnych mechanizmów kwarcowych i wysokiej klasy wodoszczelności – jako dorośli możemy być spokojni o wytrzymałość tych urządzeń. Silikon pozostaje w tym przypadku idealnym materiałem, ponieważ jest przyjemny dla skóry, wodoodporny i niezwykle mocny. Wszystkie czasomierze zachowują wodoszczelność na poziomie 10 ATM co oznacza, że można z nimi na nadgarstku kąpać się, pływać, a nawet uprawiać snorkeling.Dziecięce zegarek Ice Watch dla chłopca

Ice Watch przygotował dla chłopców zegarki w granatach i czerwieniach, których energetyczna barwa rozbudza wyobraźnię młodych odkrywców świata. Młodszym dzieciom na pewno spodobają się modele z wizerunkami samochodów lub dinozaurów na tarczy. Ci starsi będą woleć jedno – lub dwukolorowe zegarki Ice Watch dla dziecki, które mogą być noszone do szkoły, na plac zabaw, czy popołudniowy sportowy trening. Wyraziste cyfry arabskie i masywne wskazówki na każdej tarczy nadadzą im bardzo dużej czytelności. Charakterystyczna konstrukcja zegarków Ice Watch dla chłopców sprawia, że egzemplarze pozostają bardzo łatwe do zakładania i zdejmowania – gwarantując jednocześnie bezpieczne trzymanie się na ręce.

Dziecięce zegarek Ice Watch dla chłopcaDziecięce zegarek Ice Watch dla dziewczynki

Dziecięce zegarek Ice Watch dla dziewczynki

Zegarki Ice Watche dla dziewczynek utrzymane zostały w charakterystycznej dla tej marki stylistyce i kształcie. Mamy tu do czynienia z okrągłą kopertą połączoną z łatwo dopasowującym się do nadgarstka paskiem. Dzięki różnym rozmiarom możliwe jest dokładnie wybranie rozmiaru potrzebnego nam modelu. Tym, co najbardziej przykuwa nasz wzrok w zegarkach dziecięcych Ice Watch pozostaje oczywiście ich pastelowy kolor i naniesione na cyferblat różnego rodzaju zdobienia. Dominują tu pudrowe róże, biele oraz niebieskości. Jednorożce, tęcze, cyrkonie, brokaty – wszystkie te ozdobniki sprawiają, że bez problemu znajdziemy tutaj zegarek dla dziecka zarówno w wieku 7, jak i 14 lat. Dla młodych sportsmenek przygotowano specjalne zegarki Ice Watch z obrotowym bezelem, który pomoże odczytywać czas spędzony pod wodą, a także sprawdzi się w trakcie treningu biegowego.