Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki ICE WATCH Ice-Ola Kids

5wyniki

Zegarki ICE WATCH Ice-Ola Kids

Zegarki ICE WATCH Ice-Ola Kids są idealnym prezentem dla najmłodszych. Nie dość, że pięknie zdobią małe nadgarstki, to są pomocne w nauce godzin. Kolorowe paski wykonano z sylikonu lub tworzywa sztucznego. Dzięki temu nie podrażniają skóry i są odporne na uszkodzenia. Czasomierze ICE WATCH Ice Ola pokazują czas w sposób tradycyjny i mają mechanizm kwarcowy. Ich wskazówki są proste i zaokrąglone na końcu. Dzięki temu odczytanie godziny jest łatwe. Każdy zegarek ICE WATCH Ice ma tradycyjne zapięcie na sprzączkę, co ułatwia dopasowanie czasomierza do aktualnego rozmiaru nadgarstka dziecka. Nie ma więc potrzeby kupowania stale nowego dodatku. Wystarczy zmienić dziurkę, na którą zapinany jest czasomierz. Wszystkie modele ICE WATCH dla dzieci zachwycają wyrazistymi kolorami oraz solidnym wykonaniem.

FILTRY0

ICE WATCH Ice-Ola Kids – kolorowe zegarki dla dzieci 

Odczytywanie godzin to umiejętność, która jest niezbędna w życiu. Kupując zegarek ICE WATCH Ice możesz mieć pewność, że Twoje dziecko z chęcią będzie chciało poznawać zasady odczytywania czasu. Kolorowe tarcze zostały uzupełnione tradycyjnymi cyframi. Dzięki temu dziecko poznaje również kształty liczb. W modelach ICE WATCH dla dzieci kolor tarczy jest taki sam jak paska, a pozostałe elementy są inne. Dzięki temu zachowany jest kontrast i wskazówki są bardziej widoczne. Mechanizm kwarcowy gwarantuje działanie czasomierza przez wiele lat, bez jakichkolwiek usterek. Za sprawą zegarków ICE WATCH nauka stanie się przyjemną zabawą. 

Zegarek ICE Watch ICE ola kids ICE.014431 zegarek dla dzieci na różowym pasku silikonowym

Zegarki ICE WATCH dla dzieci – dopasowane do potrzeb najmłodszych 

Zegarek ICE Watch ICE ola kids ICE.015348 zegarek dla dzieci na białym pasku i niebieskimi indeksami i wskazówkami

Europejskie zegarki ICE WATCH dla dzieci są niezwykle wytrzymałe. Ich koperty są wykonane z tworzywa sztucznego, przez co tarcza jest bardzo dobrze chroniona. Szkło mineralne ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Dzięki temu czasomierz ICE WATCH Ice nie będzie miał widocznych zarysowań, a o pęknięcie bardzo trudno. Dlatego nie musisz obawiać się, że Twoje dziecko szybko zniszczy swój nowy dodatek. Paski z sylikonu lub z tworzywa sztucznego można moczyć. Od teraz dzieci mogą uczyć się nowych umiejętności nawet pod wodą. 

Zobacz wszystkie zegarki ICE WATCH dostępne w naszej ofercie!