Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Ice Watch Ice-Glam Colour

Zegarki Ice Watch Ice-Glam Colour

Oryginalne zegarki ICE Glam Colour trudno przeoczyć. Charakterystyczne silikonowe paski przyciągają uwagę nietuzinkową konstrukcją i kolorami. Zegarki ICE Watch mają nowoczesne tarcze, na których wykorzystano ciekawe indeksy. W odczytaniu godziny pomocne są wskazówki o prostym kształcie i jednolitym kolorze. Każdy zegarek ICE Watch zasilany jest mechanizmem kwarcowym. Belgijski producent wykorzystał elastyczne szkło mineralne do zabezpieczania tarcz. Zegarki ICE Watch ICE Glam Colour to kolekcja, w której dominują kolory pastelowe oraz różne odcienie różu.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 5 z 5 produktów

ICE Glam Colour – kolorowe propozycje w stylu glamour 

Czasomierze belgijskiego producenta wyróżniają się unikalnym kształtem, który powstał poprzez połączenie ze sobą paska i koperty. Zegarki ICE Watch ICE Glam Colour świetnie uzupełnią codzienne stylizacje. Sportowe wzornictwo z eleganckimi detalami to cecha rozpoznawcza marki. Paski wykonane z silikonu doskonale układają się na nadgarstku, nie powodując dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego noszenia. Każdy zegarek ICE Watch ma wodoszczelność na poziomie 100 m, dzięki czemu można z nim bez obaw pływać. Szkło mineralne chroni tarcze podczas codziennego użytkowania. 

Zegarek ICE Watch ICE glam colour ICE.015330

Zegarek ICE Watch – oryginalny design, który pozwala się wyróżnić 

Zegarek ICE Watch ICE glam colour ICE.015335

Propozycje belgijskiej marki wyróżniają się dzięki wykorzystaniu niesamowitych kolorów. Nietuzinkowe odcienie tarcz, kopert i pasków w połączeniu z detalami w kolorze złota zaskoczą niejedną osobę. Na gładkim cyferblacie widoczne jest stylowo zakomponowane logo marki. Szerokie paski to jeden z charakterystycznych elementem tej kolekcji. W ofercie występują w kolorze fioletowym, różnych odcieniach różu, pomarańczowym oraz niebieskim. Nutkę elegancji dodaje proste zdobienie w kolorze złota dookoła koperty. Zegarki ICE Watch doskonale podkreślą każdą stylizację. 

Zobacz całą kolekcję zegarków ICE Watch dostępną w naszej ofercie!