Zegarki ICE WATCH Ice-Sixty Nine

Zegarki ICE Watch mają charakterystyczny design w stylu fashion. Jednokolorowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wygodny do noszenia i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Czasomierze ICE-Sixty Nine napędzane są kwarcowym mechanizmem, który odznacza się precyzją. Design zegarków został dokładnie przemyślany, aby całość była spójna i efektowna. Sportowe cechy widoczne są dzięki dodaniu bezela. Zegarki z kolekcji ICE Watch ICE-Sixty Nine świetnie komponują się ze stylizacjami sportowymi i codziennymi.

czytaj więcej

ICE Watch ICE-Sixty Nine – modna kolorystyka i wzornictwo  

Kolekcja ICE Watch ICE-Sixty Nine przyciąga wzrok ciekawą kolorystyką. Każdy zegarek ma wyróżniające się indeksy oraz doskonale zakomponowane kolorystycznie pozostałe elementy. Belgijskie czasomierze mają kopertę wykonaną z tworzywa sztucznego, która została wzbogacona o bezel. Dzięki temu modele mają cechy sportowe i modowe. Po prawej stronie koperty została umieszczona koronka. W ofercie belgijskiego producenta są zegarki ICE Watch w odcieniach bieli, granatu, różu oraz niebieskiego. Są to ciepłe kolory, które sprawią, że zegarek będzie świetnie się prezentował. 


Zegarki ICE Watch – oryginalny, nowoczesny design 

Belgijskie czasomierze wykonano tak, aby były idealnym dodatkiem na co dzień. Tradycyjny wskaźnik czasu jest gwarancją ponadczasowości, a mała wskazówka o niestandardowym kształcie nadaje zegarkowi oryginalnego wyglądu. Czasomierze ICE Watch ICE-Sixty Nine mają klasyczne zapięcie na sprzączkę. Pozwala to na szybkie założenie i zdjęcie zegarka. Nieregularna faktura paska sprawia, że modele przyciągają uwagę. Całość została wykonana z dbałością o szczegóły, dlatego biżuteria tej marki będzie służyć przez długi czas. 

Zobacz całą kolekcję zegarków ICE Watch dostępną w naszej ofercie!