Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki ICE WATCH Ice-Sixty Nine

2wyniki

Zegarki ICE WATCH Ice-Sixty Nine

Zegarki ICE Watch mają charakterystyczny design w stylu fashion. Jednokolorowy pasek został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wygodny do noszenia i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Czasomierze ICE-Sixty Nine napędzane są kwarcowym mechanizmem, który odznacza się precyzją. Design zegarków został dokładnie przemyślany, aby całość była spójna i efektowna. Sportowe cechy widoczne są dzięki dodaniu bezela. Zegarki z kolekcji ICE Watch ICE-Sixty Nine świetnie komponują się ze stylizacjami sportowymi i codziennymi.

FILTRY0

ICE Watch ICE-Sixty Nine – modna kolorystyka i wzornictwo  

Kolekcja ICE Watch ICE-Sixty Nine przyciąga wzrok ciekawą kolorystyką. Każdy zegarek ma wyróżniające się indeksy oraz doskonale zakomponowane kolorystycznie pozostałe elementy. Belgijskie czasomierze mają kopertę wykonaną z tworzywa sztucznego, która została wzbogacona o bezel. Dzięki temu modele mają cechy sportowe i modowe. Po prawej stronie koperty została umieszczona koronka. W ofercie belgijskiego producenta są zegarki ICE Watch w odcieniach bieli, granatu, różu oraz niebieskiego. Są to ciepłe kolory, które sprawią, że zegarek będzie świetnie się prezentował. 

Zegarek ICE Watch ICE Sixty nine ICE.014577 męski zegarek na białym pasku

Zegarki ICE Watch – oryginalny, nowoczesny design 

Zegarek ICE Watch ICE sixty nine ICE.014228 niebieski

Belgijskie czasomierze wykonano tak, aby były idealnym dodatkiem na co dzień. Tradycyjny wskaźnik czasu jest gwarancją ponadczasowości, a mała wskazówka o niestandardowym kształcie nadaje zegarkowi oryginalnego wyglądu. Czasomierze ICE Watch ICE-Sixty Nine mają klasyczne zapięcie na sprzączkę. Pozwala to na szybkie założenie i zdjęcie zegarka. Nieregularna faktura paska sprawia, że modele przyciągają uwagę. Całość została wykonana z dbałością o szczegóły, dlatego biżuteria tej marki będzie służyć przez długi czas. 

Zobacz całą kolekcję zegarków ICE Watch dostępną w naszej ofercie!