Ice Watch tworząc kolekcję Ice-Glitter po raz kolejny udowodnił, że świetnie rozumie potrzeby stylowych kobiet. Modny damski zegarek oparty o zmysłowy, biżuteryjny połysk i ponadczasowy minimalizm jednolitej obudowy to strzał w dziesiątkę. Niesamowite połączenie balansujące na pograniczu trendów ostatnich lat i codziennej funkcjonalności doceniły nowoczesne kobiety, czyniąc go jednym z najchętniej wybieranych modeli. Zegarek damski z brokatem na tarczy to coś więcej niż zwykły czasomierz. To dodatek, który dodaje stylizacji nutki ekskluzywności i kobiecego pazura.

O absolutnej niepowtarzalności estetyki zegarków Ice-Glitter stanowi zdobienie cyferblatów. Jednolite tarcze uzupełnione o proste indeksy godzinowe w postaci niewielkich kresek charakterystycznych dla marki, zostały wypełnione brokatem. Delikatne drobinki przenoszą nas do innej rzeczywistości. Mieniące się złoto przypomina słoneczny spektakl obserwowany na wakacyjnym piasku, głęboka czerń zmieszana z odrobiną srebra przenosi w kosmiczne przestworza, a monochromatyczna srebrna kompozycja nawiązuje do klasycznego luksusu. W kolekcji Ice-Glitter nie mogło zabraknąć także niezaprzeczalnego hitu ostatnich lat - różowego złota. Urzekający kolor stanowi pomost pomiędzy popularnym podejściem do mody, a elegancją reprezentowaną przez złoto. Intrygujące desenie zostały uzupełnione o niewielki, nierzucający się w oczy logotyp marki zamieszczony z prawej strony, co stawia go wśród wyszukanych modeli.

Uzyskaną harmonię podkreśla pierścień zamykający kompozycję. Kolor wykończenia współgra z barwą cyferblatu, delikatnie przechodząc w biały lub czarny pasek. Warto zaznaczyć, że zegarki Ice-Glitter zostały zamknięte w sylikonowej kopercie wykrawanej wraz z paskiem z jednego kawałka materiału. Brak połączeń poszczególnych elementów gwarantuje ich opływowy kształt, a niewielkie rozmiary zapewniają doskonały wygląd na każdej z kobiecych dłoni. Jako że wszystkie zegarki Ice-Glitter aspirują do miana stylowych zegarków sportowych, nie mogło zabraknąć w nich wodoszczelności. Utrzymana na poziomie 100 m, w połączeniu z paskiem wykonanym z tworzywa, czyni je dodatkiem, który pozwoli zachować nienaganny wygląd także na plaży. Bez obaw zanurzysz zegarek podczas kąpieli w basenie, a także biorąc wieczorny prysznic. Z kolei wykorzystane do jego produkcji materiały zapewnią szybkie wysychanie i zagwarantują trwałość zegarka przez długi czas.

Doskonale wyważony zegarek pozwala wnieść do codzienności odrobinę szaleństwa i ożywić każdy z wybieranych strojów. Choć Ice-Glitter rekomendowany jest młodzieży, rozkochał w sobie także dojrzałe kobiety, dla których liczy się nie tylko estetyka, ale także wygoda noszenia. Przez wiele z nich określany jest jako niepowtarzalne połączenie wyrazistości designu z jego delikatnością. Ice Watch połączył z pozoru zupełnie odmienne elementy sportowego designu, wzornictwa fashion i eleganckiego minimalizmu. Niepowtarzalne zestawienie pożądanych cech uczyniło z niego czasomierz, obok którego nie sposób przejść obojętnie.