Zegarki Ice-Watch z nowej kolekcji Ice Sunset stanowią idealną propozycję czasomierza na lato. Projektant w pełni wykorzystał potencjał wakacyjnego słońca, tworząc hipnotyzujące tarcze, obok których nie sposób przejść obojętnie. Zainspirowany podniebnym spektaklem, jaki mamy okazję obserwować podczas wschodów i zachodów, umieścił na nich wielokolorowe kompozycje. Przechodzące w siebie barwy i ich odcienie doskonale wpisują się w wizję urlopu, wypoczynku i odrobiny szaleństwa. Z kolei tańczące po cyferblacie promienie słoneczne pozwalają na nieustające zróżnicowanie uzyskiwanego efektu estetycznego.

Barwne gradienty, którymi charakteryzują się zegarki na wakacje, nawiązują zarówno do wieczorów spędzanych na plaży, jak i dynamicznego urlopu w mieście. Podczas gdy modele Sunset Pink, Sunset Blush i Sunset California pobudzają do działania energetyzującym pomarańczowym i różowym, Sunset Black i Sunset Marine doskonale wpisują się w klimat zapadającego w sen miasta bądź opuszczonej już przystani morskiej. W doskonałej manipulacji barwą nie mogło zabraknąć też tęczowego, radosnego połączenia, którym odznacza się Sunset Rainbow. Każda z kompozycji kolorystycznych w serii Ice Sunset stanowi doskonałe tło dla delikatnych wskazówek i indeksów godzinowych utrzymanych w ciepłym odcieniu różowego złota. Linia została podzielona na zegarki mniejsze w rozmiarze S oraz większe w rozmiarze M. W mniejszych modelach zdecydowano się na użycie indeksów godzinowych w postaci liczb arabskich, zaś w większych oznaczone zostały przy pomocy subtelnych słupków. Każda z tarcz, niezależnie od koloru, została wyposażona w logotyp Ice zamieszczony w jej górnej bądź prawej części.

Ice Sunset

Modne zegarki damskie zostały stworzone w oparciu o cenione, minimalistyczne wzory, które połączono z kolorami królującymi tego lata. Wygodne, wodoszczelne koperty, stanowiące jedność z paskiem, utrzymano w kolorze klasycznej bieli, stylowego pudrowego różu, głębokiej czerni i eleganckiego granatu, dzięki czemu doskonale uzupełniają nie tylko plażowe, ale i imprezowe stylizacje. Dzięki wysokiej funkcjonalności i wytrzymałości zegarka, z powodzeniem może on zostać zabrany na plażę bądź hotelowy basen. Bardzo nowoczesny i oryginalny design sprawia, że każdy model z serii Ice Sunset to idealny zegarek na lato. Starannie dobrana kolorystyka, wygoda noszenia i dynamiczna stylistyka dotrzymają Ci kroku w każdej, nawet najbardziej szalonej, podróży. Niezależnie od tego, która z propozycji pozwoli Ci najlepiej wyrazić siebie, pamiętaj, że w letnich stylizacjach warto pozwolić sobie na odrobinę więcej błysku i dać się ponieść pozytywnej energii.

Daj się porwać wakacyjnemu szaleństwu i nie pozwól zatrzymać się na drodze do przygody !