Zegarki G-Shock to kultowe już modele, które powstają zgodnie z wizją marki. Postanowiła ona podjąć niełatwe wyzwanie i stworzyć niezawodne zegarki wstrząsoodporne o znacznie zwiększonej wytrzymałości na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wielofunkcyjne zegarki G-Shock nie ugną się przed wodą, rdzą, błotem czy mrozem. W związku z tym noszone są przez osoby aktywne fizycznie, a wielbiciele sportów ekstremalnych z pewnością znajdą w tej kategorii zegarek odpowiedni dla siebie. Wszystkie zegarki GShock łączy niezwykły, nowoczesny design nazywany często trójwymiarowym arcydziełem współczesnej sztuki zegarmistrzowskiej.

Przypadkiem, czy też nie – zegarek G-Shock stał się popularnym na całym świecie, kultowym zegarkiem modowym noszonym przez różne grupy społeczne. Do najchętniej wybieranych serii należą linie G-Shock GA-100 oraz G-Shock GA-700.

Mimo wspólnego wzornictwa i założeń,  każda seria ma jednak swoje własne, charakterystyczne cechy oraz przeznaczenie – zarówno  pod względem wyglądu jak i funkcjonalności. I tak na przykład popularny G-Shock Mudman czy Mudmaster uwielbia błoto, G-Shock Frogman to świetny zegarek nurkowy, a G-Shock Riseman świetnie sprawdzi się w górach. Ze względu na swoją niezawodność w najcięższych warunkach i dodatkowe funkcje, zegarki G-Shock idealnie spisują się jako zegarki wojskowe, zegarki taktyczne lub zegarki militarne.

ZEGARKI ZADANIOWE DLA TWARDYCH PROFESJONALISTÓW

Poznaj profesjonalne linie zegarków G-Shock

G-Shock GravitymasterG-Shocki MudmasterG-Shocki Gulfmaster

Panel słoneczny

Technologia Smart Access
Cyfrowy kompas i termometr
Czas strefowy
Technologia Triple-G
GPS Hybrid Waveceptor

Pyło- i błotoodporna obudowa

Wzmocniona struktura antywstrząsowa
Potrójny sensor najnowszej generacji:

Kompas
Wysokościomierz
Termometr / barometr

Sztormoodporna obudowa

Informacje o pływach
Automatyczne podświetlenie
Alarm tendencji atmosferycznych
Kompas wspierający nawigację na morzu
Wskaźnik faz księżyca


Zegarki G-Shock charakteryzują się nie tylko absolutną wytrzymałością, ale również najwyższym poziomem technologicznym. Zaawansowane systemy, na których oparte jest działanie zegarka to dzieła japońskich inzynierów. Do takich autorskich systemów marki należą Tough Solar odpowiadający za ładowanie zegarka światłem, Waveceptor lub GPS automatycznie synchronizujący godzinę dzięki falom radiowym lub sygnałem satelitarnym i oczywiście Shock Resistant czyli system wstrząsoodporny i Triple G chroniący mechanizm przed uderzeniami, wibracjami oraz siłą odśrodkową. 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków G-Shock. Wszystkie  modele oferowane w naszym sklepie internetowym są oryginalne i pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji. Każdy z nich jest  zapakowany w oryginalne pudełko z dołączoną instrukcją w języku polskim.

Zegarki G-Shock