G-Shock DW-5600 to limitowana kolekcja młodzieżowych zegarków prestiżowej japońskiej marki Casio. Cechują się one nowoczesnym designem oraz ponadprzeciętną wytrzymałością i funkcjonalnością. Wreszcie w Twoje ręce może trafić zegarek, któremu nic się nie stanie nawet wtedy, gdy upuścisz go z dużej wysokości. Modele z tej serii wyróżniają się zdumiewającą odpornością mechaniczną, co jest zasługą zastosowania unikalnego systemu G-Shock, zaprojektowanego przez inżynierów z Japonii. Są niesamowicie odporne na wstrząsy, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w trakcie uprawiania nawet najbardziej dynamicznych sportów. Jeśli śni Ci się po nocach modny zegarek do biegania, pływania czy kolarstwa górskiego, wtedy seria G-Shock DW-5600 jest przygotowana właśnie dla Ciebie. Nie przejdzie obok tych zegarków obojętnie żadna aktywna osoba, która pragnie pokonywać z podniesioną głową wszystkie swoje bariery.

Postaw na nowoczesny design zegarków z kopertą o nietypowym kształcie

G-Shock DW-5600 tomodne zegarki młodzieżowe, dzięki którym zaimponujesz swoim znajomym. Wrażenie wywrze na nich zwłaszcza nietypowy kształt koperty, który pozwala podkreślić swój niepowtarzalny styl i ekstrawaganckie usposobienie. Modele zegarków z tej słynnej serii są zaprojektowane w wielu wariantach kolorystycznych, także tych najbardziej odważnych jak czerwony czy żółty. Z łatwością wyróżnisz się dzięki nim w towarzystwie i przyciągniesz uwagę płci przeciwnej.

Poznaj funkcje zegarków z linii G-Shock DW-5600

Zegarki G-Shock marki Casio to modele posiadające wiele funkcji przydatnych zarówno w czasie uprawiania sportu, jak i w codziennym życiu. Dzięki modułom timera oraz stopera będziesz mógł kontrolować czas pokonywanych tras, poprawiać swoje wyniki i krok po kroku zmierzać ku doskonałości. Te modne zegarki do biegania sprawdzają się świetnie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Nie straszny im śnieg, grad, deszcz czy błoto. Ich wodoszczelność sięga aż 200 metrów, dlatego możesz bez obaw brać prysznic bez zdejmowania zegarka, a nawet udać się z nim na basen. Tym bardziej, że młodzieżowy zegarek G-Shock DW-5600 został wyposażony w pasek z tworzywa sztucznego, które jest przystosowane do kontaktu z wodą. 

Wreszcie nie będziesz miał również problemów ze sprawdzeniem godziny po nadejściu zmroku. Wszystko dzięki temu, że w zegarkach G-Shock DW-5600 znajduje się wygodny system podświetlania Illuminator, pozwalający oświetlać tarczę zegarka od spodu.