Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki G-SHOCK Specials

13wyniki

Zegarki G-SHOCK Specials

Firma Casio posiada ugruntowaną pozycję na rynku zegarmistrzowskim. Swoją markę budowała i umacniała przez wiele lat, proponując użytkownikom czasomierze najwyższej jakości. G-SHOCK Specials są funkcjonalnymi i atrakcyjnymi wizualnie modelami, które idealnie pasują do codziennych outfitów. Zegarki Casio G-SHOCK Special z pewnością przypadną do gustu miłośnikom elektroniki.   

FILTRY0

Casio G-SHOCK - nietuzinkowy, charakterystyczny design 

Doświadczenie specjalistów Casio w tworzeniu kalkulatorów miało ogromny wpływ na wygląd tworzonych czasomierzy. G-SHOCK Specials nie da się pomylić z żadną inną marką. Zegarki mają charakterystyczną prostokątną kopertę, która przypomina nieco niewielki kalkulator. Cyfrowy wyświetlacz jest na tyle duży, że bez problemu można odczytać czas i dodatkowe informacje. Przyciski funkcjonalności umieszczone są w intuicyjnych miejscach dookoła koperty. Mechanizm przymocowany jest do paska z tworzywa sztucznego, przypominającego harmonijkę. Czasomierz jest lekki, dobrze układa się na nadgarstku. 

Zegarek G-SHOCK Casio FULL METAL


Zegarek G-SHOCK Casio Lazered Camo horloge Titanium Limited Edition

W kolekcji dominują ciemne barwy, choć można znaleźć także modele w kolorach różowego złota i wiśni. Casio G-SHOCK Specials zachwycają swoją funkcjonalnością, prostotą obsługi i wyglądem, który z jednej strony jest klasyczny, ale nie odbiega od najnowszych trendów. Można powiedzieć, że firma Casio tworzy produkty ponadczasowe, których wygląd nigdy nie będzie passe. Przez lata tworzenia nowych kolekcji projektanci nie zatracili charakterystycznego wzornictwa, jakim cechują się czasomierze Casio.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Casio G-SHOCKdostępną w naszej ofercie!