Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Casio Damskie na bransolecie

83wyniki

Zegarki Casio Damskie na bransolecie

Zegarki Casio damskie na bransolecie dedykowane są paniom stawiającym na dobry wygląd i funkcjonalność swoich dodatków. Tutaj też zgodnie z filozofią marki otrzymujemy świetnej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

FILTRY0

Rodzaje zegarków Casio damskich na bransolecie

Zegarki Casio damskie na bransolecie to różnorodność stylów i kolorów! Szeroka oferta modeli pozwala wybrać czasomierz idealnie dopasowany do każdej kobiety. W portfolio znajdziemy klasyczne, biżuteryjne, jak również sportowe zegarki. Choć najpopularniejszymi pozostają te utrzymane w kolorze srebra i złota, to bez problemu spotkamy także tarcze w barwie zieleni lub czerwieni. Całości wieńczą wykonane ze stali szlachetnej bransolety klasyczne lub w typie mesh. Zostały one zawieszone do koperty za pomocą teleskopów lub śrubek. Łatwe zakładanie i zdejmowanie czasomierza z nadgarstka gwarantuje zapięcie G-link oraz zatrzaskowe.
Rodzaje zegarków Casio damskich na bransolecie w trzech wersach kolorystycznychZegarki Casio damskie na bransolecie klasyczne

Zegarki Casio damskie na bransolecie klasyczne
Bransolety klasyczne w damskich zegarkach Casio zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Tworzą one różnego rodzaju kompozycje, które mogą przyjąć bardziej wyrazistą lub subtelną strukturę. W niektórych modelach różnica pomiędzy ogniwami zostaje zaznaczona kolorem co sprawia, że mamy do czynienia z tzw. bransoletą bikolor. Te klasyczne egzemplarze nadają zegarkowi tradycyjnego wyglądu, który będzie idealnie pasować do formalnych i półformalnych strojów.Zegarki Casio damskie na bransolecie mesh

Zegarki Casio damskie na bransolecie mesh zachwycają swoim biżuteryjnym wyglądem. Gęsta plecionka dobrze dopasowuje się do każdego typu nadgarstka. Pomimo swojej struktury pozostaje bardzo wytrzymała na warunki zewnętrzne. Jej minimalistyczny wygląd będzie bardzo dobrze wyglądać zarówno w zestawieniu z wieczorowymi sukniami, jak i luźnymi stylizacji. Ich uniwersalny charakter przypadnie do gustu paniom ceniącym sobie dobry wygląd w każdych okolicznościach.
Zegarki Casio damskie na bransolecie mesh